. . VŠE, CO MNE ZAJÍMÁ. . . .CARPE DIEM ! - VYUŽIJ DEN !

. .Hanka. .Hanka .Hanka. .JEN Z DOBRÉHO SE RODÍ DOBRÉ ! . . Hanka . Hanka. Hanka

. . . . . . FIDE, SED CUI FIDAS, VIDE ! . . . VĚŘ, ALE KOMU VĚŘÍŠ, MĚŘ ! . . . . .čs. film Bílá paní.
DĚKUJI za návštěvu na mém Blogu a PŘEJI VÁM krásný a úspěšný nový týden.Vaše Milena

od 1.11.2017 - UKONČUJI ZDE NA MÉM BLOGU SVOU ČINNOST a BUDU POKRAČOVAT NA Facebooku:NA ÚVOD
NĚKTERÉ SPECIÁLNÍ MNOU VYBRANÉ ZÁSADNÍ - DŮLEŽITÉ ČLÁNKY: - více - klikněte na ně.
DALŠÍ ČLÁNKY NAJDETE NÍŽE či v ARCHIVU:


- KOKOSOVÝ OLEJ - 12 + 1 způsob využití -pomáhá proti bakteriím a kvasinkám
mají specifickou schopnost narušit membrány virů, bakterií, kvasinek a plísní. Ty jsou pak snadno zneškodněny bílými krvinkami.

- vzniká v játrech, vznik podporuje zejm. vit. B6, B12, B9 (kys.listová)-methylačn živiny.

- GLUTATHION "Matka všech antioxidantů" - rubrika Přírodní léky, 5.3.2016.

Methylační živiny (kyselina listová a vitaminy B6 a B12). Jedná se pravděpodobně o vůbec nejdůležitější prvky urč. reakcí- kyselinu listovou = vitamin B9 (zejména v aktivní formě 5-methyltetrahydrofolátu), vitamin B6 (v aktivní formě P5P) a vitamin B12 (v aktivní formě metylkobalaminu). Více zde:Výsledek obrázku pro 2018
Year of the dog.


NEODCHÁZEJME OD ROZEHRANÉ PARTIE A
DOKONČEME, CO JSME ZAČALI.
TO NÁM DÁ NADĚJI, ŽE BUDEME VOLNĚ DÝCHAT.

od 1.11.2017 - UKONČUJI ZDE NA MÉM BLOGU SVOU ČINNOST a BUDU POKRAČOVAT NA - Facebooku: M - Spektrum
. . . . . . . . . . .

15 důvodů, proč používat hamamelovou vodu

22. května 2017 v 11:03 | bionatural.sk |  BYLINKY a PLODY

15 důvodů proč používat hamamelovú vodu


má na pokožku celého těla opravdu blahodárné účinky. Obsahuje totiž účinné látky, které jsou také součástí mnoha homeopatických léčivých přípravků a přípravků alternativní medicíny.
Pokud potřebujete účinný prostředek na zkrášlení, ale i léčbě některých problémů Vaší pleti, právě hamamelová voda je to pravé. Přečtěte si, co všechno dokáže a proč je vhodné ji používat.
1. Hamamelová voda léčí akné. Pokud máte mastnou pleť se sklonem k akné, je pro Vás hamamelová voda ideální. Nezpůsobuje zbytečné vysoušení pleti, které vede k opětovnému maštění a následné tvorbě akné. Dá se používat jako klasická pleťová voda na večerní čištění nebo ji můžete nanášet vatovým tamponem na místa nejvíce postižená akné.
Bio hamameová voda Akamuti2. Urychluje hojení kožních ranek. A to v podobě menších škrábanců, odřenin, či řezných ran. Stačí nanést na postižená místa. Hamamelová voda pokožku vyčistí a zbaví bakterií.
3. Léčí spálenou a vysušenou pleť. Pokud máte na pokožce puchýřky nebo je Vaše pleť spálená sluncem, zda vysušená silným větrem, použijte na její ošetření hamamelovú vodu.
4. Zklidňuje pokožku po holení. Pokud je Vaše pleť po holení podrážděná, na zklidnění použijte hamamelovú vodu. Má totiž protizánětlivé účinky.
5. Osvěžuje a čistí pokožku. Je vhodná na pravidelné používání pro všechny typy pleti. Tak mastnou, jakož i smíšenou, suchou či normální pleť. Klidně ní tedy můžete nahradit svou tradiční pleťovou vodu. Hamamelová voda je však vhodná nejen na obličej, ale i na pokožku celého těla.
6. Zbavuje pleť černých teček. Zanesené rozšířené černé póry na pokožce vyčistí a díky obsahu taninů i stáhne.
7. Pomáhá při kožních chorobách. Uklidní pleť při projevech různých ekzémů a psoriázy.
8. Rozzáří unavené oči. Pokud máte dlouhodobě oteklé oči od nedostatku spánku, případně od hledění do obrazovek počítačů, použijte na rozzáření očí a očního okolí právě hamamelovú vodu. Do studené hamemelovej vody namočte čistý hadřík a přiložte na zavřené oči cca na 5 minut.
9. Je skvělá i pro děti. Nedráždí a nezpůsobuje alergické reakce. Proto ji můžete použít i na jemnou dětskou pokožku. Výborně se osvědčila například při léčbě zapařeného dětského zadečku.
vilín Virginský10. Poslouží i těhotným ženám a maminkám po porodu. V těhotenství je třeba její užívání konzultovat s lékařem. Je však vynikající na otoky nohou, kterými často trpí právě těhotné ženy. Po porodu zas ošetřuje svědící rány v intimních oblastech.
11. Léčí hemoroidy. Považuje se za jeden z nejúčinnějších domácích léků na hemoroidy . Dokáže vysušit a zastavit krvácení a zmírnit svědění a otoky.
12. Pomáhá při léčbě křečových žil. Hamamelovú vodu třeba pravidelně natírat na postižené oblasti.
13. Odstraňuje modřiny. Pokud se potřebujete rychleji zbavit viditelných modřin, pravidelně nanášejte hamamelovú vodu na postiženou oblast.
14. Pomáhá léčit opary. Má stahující účinky. Nanášet ji můžete také na kožní onemocnění rtů, jako jsou opary a zanícené koutky úst.

15. Její vůně odpudí hmyz. Zkuste si hamamelovou vodou postříkat pleť například před spaním. Vyhnete se bodnutí hmyzu. Pokud na Vás přece jen hmyz zaútočí, hamamelová voda uklidní svědění.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Zaujaly Vás tyto informace ? Pokud ANO, pls, ohodnoťte článek. Díky.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama