. . VŠE, CO MNE ZAJÍMÁ. . . .CARPE DIEM ! - VYUŽIJ DEN !

. .Hanka. .Hanka .Hanka. .JEN Z DOBRÉHO SE RODÍ DOBRÉ ! . . Hanka . Hanka. Hanka

. . . . . . FIDE, SED CUI FIDAS, VIDE ! . . . VĚŘ, ALE KOMU VĚŘÍŠ, MĚŘ ! . . . . .čs. film Bílá paní.
DĚKUJI za návštěvu na mém Blogu a PŘEJI VÁM krásný a úspěšný nový týden.Vaše Milena

od 1.11.2017 - UKONČUJI ZDE NA MÉM BLOGU SVOU ČINNOST a BUDU POKRAČOVAT NA Facebooku:NA ÚVOD
NĚKTERÉ SPECIÁLNÍ MNOU VYBRANÉ ZÁSADNÍ - DŮLEŽITÉ ČLÁNKY: - více - klikněte na ně.
DALŠÍ ČLÁNKY NAJDETE NÍŽE či v ARCHIVU:


- KOKOSOVÝ OLEJ - 12 + 1 způsob využití -pomáhá proti bakteriím a kvasinkám
mají specifickou schopnost narušit membrány virů, bakterií, kvasinek a plísní. Ty jsou pak snadno zneškodněny bílými krvinkami.

- vzniká v játrech, vznik podporuje zejm. vit. B6, B12, B9 (kys.listová)-methylačn živiny.

- GLUTATHION "Matka všech antioxidantů" - rubrika Přírodní léky, 5.3.2016.

Methylační živiny (kyselina listová a vitaminy B6 a B12). Jedná se pravděpodobně o vůbec nejdůležitější prvky urč. reakcí- kyselinu listovou = vitamin B9 (zejména v aktivní formě 5-methyltetrahydrofolátu), vitamin B6 (v aktivní formě P5P) a vitamin B12 (v aktivní formě metylkobalaminu). Více zde:Výsledek obrázku pro 2018
Year of the dog.


NEODCHÁZEJME OD ROZEHRANÉ PARTIE A
DOKONČEME, CO JSME ZAČALI.
TO NÁM DÁ NADĚJI, ŽE BUDEME VOLNĚ DÝCHAT.

od 1.11.2017 - UKONČUJI ZDE NA MÉM BLOGU SVOU ČINNOST a BUDU POKRAČOVAT NA - Facebooku: M - Spektrum
. . . . . . . . . . .

VĚDECKÝ OBJEV STOLETÍ - působení zázračné molekuly oxidu dusnatého

2. ledna 2017 v 17:42 | knihy.abz.cz/prodej/program-ano-no-skutecny-zachrance-zivota |  KNIHY


Vědecký objev století - působení zázračné molekuly oxidu dusnatého


Držitel Nobelovy ceny za medicínu z roku 1998

Dr.Ignarro ve své knize:

Program Ano NO (oxid dusnatý) skutečný zachránce života,

obrázek se souhlasem renjith Krishnan / FreeDigitalPhotos.net


došel k závěru, že rozdíl mezi zdravím a nemocí je často otázkou toho, na jaké úrovni NO ve Vašem těle funguje.
Knihu si můžete prohlédnout a objednat vEZOshope
NO se může stát doslova otázkou života a smrti. Viz strana 51.
L - ARGININ je aminokyselina, která zlepšuje průtok krevního řečiště, protože se v těle mění na NO, který brání tvorbě krevních sraženin, vyvolávajících srdeční infarkt, mozkovou mrtvici a snižuje krevní tlak.
Působení zázračné molekuly oxidu dusnatého můžeme ovlivnit my sami.
RNDr.Hricik Vladimír CSc. - pôsobenie zázračnej molekuly oxidu dusnatého - úvod


Publikováno 23. 4. 2016
Držiteľ Nobelovej ceny za medicínu z roku 1998 Dr. Ignarro vo svojej knihe: Program Ano NO (oxid dusnatý) skutočný záchranca života, došiel k záveru, že rozdiel medzi zdravím a chorobou je často otázkou toho, na akej úrovni NO vo Vašom tele funguje.
Po prostudování knihy od Dr.Ignarra se nám po 2-letém bádání a výzkumu podařilo
vytvořit produkt, který jsme nazvali


Díky mé technologii, která je výrobním tajemstvím (proto Hricik Technology) se podařil produkt, který má vynikající výsledky při:
· snižování hladiny krevního tlaku
· léčení cukrovky
· urologických problémech
· odstraňování únavového syndromu
· při probíhajících testech jsem si také všiml, že pacienti, kteří ho berou, se jim výrazně vylepšuje pleť
· ... Máme to prokazatelně vyzkoušené a podpořené řadou dalších výsledků

15 zásadních vlivů NO na lidské tělo:

· snižuje krevní tlak - normalizuje krevní oběh vazodilatací - rozšířením stěny cév
· snižuje srážlivost krve - tlumí přilnavost, shlukování a produkci krevních destiček
· zabíjí bakterie, viry, parazity a nádory
· baktericidní účinek (usmrcuje mikroorganismy)
· spouští proces pohlcování bakterií neutrofily a makrofágy
· aktivuje antioxidační ochranu
· reguluje specifickou a nespecifickou imunitu
· zvyšuje tvorbu protizánětlivých cytoxínov
· reguluje apoptózu (smrt buněk)
· zlepšuje nervovou vodivost (transmisi)
· pozitivně ovlivňuje hladinu inzulínu
· přímo podporuje množení fibroblastů, růst krevních cév a syntézu kolagenu
· ovlivňuje tvorbu a zrání granulocytárneho tkáně a proliferaci epitelu
· zlepšuje erekci - vazodilatací hladkých svalů kavernózních tělísek a jeho arteriol
· snižuje hladinu cholesterolu prostřednictvím své antioxidační aktivity. Výzkum naznačuje, že stimulace produkce NO u lidí, kteří mají zvýšené hladiny cholesterolu umožňuje snížit dávku statinů až o polovinu!
L-COMPLEX, H-TECHNOLOGY byl MZ ČR zaevidován pod číslem OVZ-35.1-24.11.2014-64223 jako potravinový doplněk. Vhodné doplnit vitamíny B6, B12 a kyselinou listovou a MSM


Uvádím jen některé z výsledků:


Převratná kniha na téma péče o zdraví srdce i celého organismu může prodloužit život milionům lidí. Na rozdíl od mnoha příruček plných "dobrých rad", je poznání předávané v této knize potvrzeno udělením Nobelovy ceny. Dr. Ignaro nejprve důkladně vysvětluje působení oxidu dusnatého ve prospěch srdce, aby poté došel k praktickým a velice jednoduchým návodům týkajícím se životosprávy, stravy a podpůrných prostředků. (konec srdečním chorobám)
L-complex - kde koupit? klik na obrázek
1. Paní v Prešově měla rakovinu posledního stupně. Před rokem měla podle předpovědi lékařů už zemřít. Dokonce chtěla spáchat sebevraždu. Nyní, po užívání tohoto produktu (2 lžičky ráno, 2 poledne a 2 večer) provádí běžné domácí práce, chodí na nákupy, nepomýšlí na sebevraždu a není zdaleka tak unavená, jako před rokem.
2. Mnoho lidí s cukrovkou, upozorňují, že se jim laboratorní výsledky rapidně zlepšily.
3. Mnoho lidem, kteří měli vysoký krevní tlak, se jejich hodnoty upravily, nebo podstatně zlepšily. Jsou mezi nimi i lékaři, kterým to doporučili jejich pacienti, užívající tento přípravek.
4. Máme zaznamenán i případ lékaře, kterému se po 5 letech konečně upravil cholesterol do normálních hodnot a to po 4 měsíčním užívání.
5. Mnoha lidem jsme odstranili únavový syndrom.
6. Já osobně, když jsem si zranil oba menisky v kolenou, jsem měl velké bolesti a nemohl jsem téměř chodit. Byl jsem objednaný na artroskopii ve FN v Praze - Motole. Před operací jsem užíval 6 lžiček přípravku denně a pak když jsem přišel na operaci k dr. Valentovi a ten uviděl, že chodím již bez problémů a nemám žádné bolesti, tak mi doporučil nejít na operaci, pokud se poškození nevrátí. Dodnes nemám žádné potíže a bez problémů dělám i dřepy.
T E R A P I E NO : L-COMPLEX HTECHNOLOGY
Oxid dusnatý je účinná signální molekula, která se vyskytuje v kardiovaskulárním a nervovém systému i v celém těle.
NO proniká membránami a vysílá konkrétní zprávy nebo biologické signály, které regulují buněčnou činnost a dávají tělu příkazy k vykonání určité funkce.
NO ovlivňuje funkci skutečně všech tělesných orgánů, včetně plic, jater, ledvin, žaludku, genitálií a samozřejmě srdce. K mnoha životně důležitým úkolům, které NO vykonává, patří jeho role vazodilatátoru, což znamená, že pomáhá regulovat průtok krve do každé části těla.


NO uvolňuje a rozšiřuje cévy, aby krev mohla účinně zásobovat srdce.
NO rovněž zabraňuje Možná jste zjistili po rozhovoru s lékařem, že je třeba, abyste snížili svůj krevní tlak a tep a zlepšili průchodnost svých cév, aby mohla krev rytmicky proudit do každé buňky těla. Úkol se nebude zdát tak obtížný, jestliže se seznámíte s regenerujícími vlastnostmi oxidu dusnatého, který se tvoří v tepnách.


NO pomáhá udržovat pružnost cév, neboť je to "signální molekula", která oznamuje cévám, že je třeba, aby se rozšířily. Náprava poškození způsobeného kardiovaskulárním onemocněním bez rizikového a často neúčinného chirurgického zákroku byla dlouho považována za nemožnou. Získal jsem Nobelovu cenu za to, že jsem dokázal, jak zastaralé je toto uvažování.
Nyní víme, že je možné zvrátit kardiovaskulární poškození pomocí "zázračného léku", oxidu dusnatého, který si tělo samo vyrábí. tvorbě krevních sraženin, které jsou původci mozkové mrtvice a srdečního infarktu, a reguluje krevní tlak. K dalším klíčovým rolím NO patří jeho působení na zpomalování tvorby aterosklerotických plátů v cévách.
Jistě si vzpomínáte, že pláty se tvoří usazováním cholesterolu v koronárních tepnách a mohou zúžit nebo dokonce zablokovat tepny a tím omezit zásobování srdce krví. Můj výzkum dává jasně na srozuměnou, že využitím schopnosti oxidu dusnatého potlačovat tvorbu aterosklerotických plátů, může léčba NO pomáhat snižovat cholesterol. Imunitní systém využívá NO k ničení infekčních bakterií, virů a parazitů a dokonce omezuje bujení určitých typů rakovinných buněk. U osob s mírným až těžkým diabetem může oxid dusnatý zabránit řadě běžných, ale závažných komplikací týkajících se především poruchy krevního toku.


NO má také zásadní význam pro fungování paměti, protože mozek ho využívá k ukládání a vybavování dlouhodobých vzpomínek i k přenosu informací. V současné době se zabýváme významnou úlohou, kterou NO zřejmě hraje v prevenci Alzheimerovy choroby.


Předmětem výzkumu je nyní schopnost NO snižovat otoky a potíže při artritidě, kterou má díky svým protizánětlivým účinkům. NO také brání rozvoji žaludečních vředů tím, že zajišťuje normální prokrvování sliznice trávicího ústrojí. Jako neurotransmiter zvyšuje prokrvování genitálií a je proto důležitý pro zajištění normální sexuální funkce.
Mé objevy v této oblasti vedly k vývoji léku Viagra.
NO je silný antioxidant, který inaktivuje "volné kyslíkové radikály" v těle, podílející se na vzniku čtyř hlavních smrtelných chorob v Americe: rakoviny, cukrovky, srdečního onemocnění a mozkové mrtvice.
Zdá se, že využití oxidu dusnatého v těle má nekonečné možnosti. S rostoucím zájmem vědců stále stoupá počet případů, kdy tato jedinečná molekula hraje zásadní roli. Mnohostranné využití NO bude podrobněji popsáno v dalších kapitolách.
Na tomto místě bych však chtěl jenom zdůraznit šíři jeho významu pro skutečně každou tělesnou funkci. Úryvek z knihy Program Ano NO.

L-arginin, L-citrulinR E K L A M A :

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Zaujaly Vás tyto informace ?


Komentáře

1 modni-hity1 modni-hity1 | E-mail | Web | 2. ledna 2017 v 17:55 | Reagovat

krásny blog super članok pozivam ta na moj blog na ktorom práve prebieha sútaz dufam ze sa zapojis :)
ps:krásny blog nádherny

2 Mili Mili | 2. ledna 2017 v 18:14 | Reagovat

[1]: Mám velkou radost, že moje práce má kladnou odezvu. Dalo mi to fušku, vypátrat takového souvislosti. PROČ nám to lékaři neřeknou? Takové ZÁSADNÍ, DŮLEŽITÉ INFORMACE.
Sama jsem nadšená, že jsem na toto narazila. Těď hledám, kde zakoupit L-Arginin a L-citrulin. Hned to vyzkouším. Milena :-)

3 Simona Simona | Web | 3. ledna 2017 v 17:37 | Reagovat

Proč nám to neřeknou? Lobby farmaceutických firem je hodně silná, bohužel....

4 Mili Mili | 3. ledna 2017 v 18:57 | Reagovat

Jak mi řekl jeden ortoped z Karláku. Lékaři jsou jen kašpaři. A soudci šmudlové.
Není z toho žádný "vejvar"! Jde o čistý byznys.
Prý stačí, když si farmaceutická loby ohlídá 20 % zásadních výstupů, zbytek 80 % nechá klidně na lékaře. Ovládací programy prý publikuje a odtajnil ruskojazyčný web - jistá univerzita. Budu pátrat, co tím myslel. Konkrétně nic nejmenoval. Třeba mi to řekne při některé příští kontrole.

5 Mili Mili | 3. ledna 2017 v 19:03 | Reagovat

[4]: Jistý ortoped mi ještě řekl, když jsem se ptala na léčbu artrozy konopím: Před 10ti lety bych se Vám chechtal ! Dnes doporučuji, vyzkoušejte to.
Ale jestli jsou to mykoplazmata v kloubech - tj. plíseň ! ! ! zkusím vše. Protokol MUDr. Mercoly, jablečný ocet a další přírodní prostředky na likvidaci nebezpečných plísní z těla. Viz kniha:
Nebezpečné plísně kolem nás, Mykóz krve přibývá Příčiny rozšiřování plísní -Christine Heideklang. :-|

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama