. . VŠE, CO MNE ZAJÍMÁ. . . .CARPE DIEM ! - VYUŽIJ DEN !

. .Hanka. .Hanka .Hanka. .JEN Z DOBRÉHO SE RODÍ DOBRÉ ! . . Hanka . Hanka. Hanka

. . . . . . FIDE, SED CUI FIDAS, VIDE ! . . . VĚŘ, ALE KOMU VĚŘÍŠ, MĚŘ ! . . . . .čs. film Bílá paní.
DĚKUJI za návštěvu na mém Blogu a PŘEJI VÁM krásný a úspěšný nový týden.Vaše Milena

od 1.11.2017 - UKONČUJI ZDE NA MÉM BLOGU SVOU ČINNOST a BUDU POKRAČOVAT NA Facebooku:NA ÚVOD
NĚKTERÉ SPECIÁLNÍ MNOU VYBRANÉ ZÁSADNÍ - DŮLEŽITÉ ČLÁNKY: - více - klikněte na ně.
DALŠÍ ČLÁNKY NAJDETE NÍŽE či v ARCHIVU:


- KOKOSOVÝ OLEJ - 12 + 1 způsob využití -pomáhá proti bakteriím a kvasinkám
mají specifickou schopnost narušit membrány virů, bakterií, kvasinek a plísní. Ty jsou pak snadno zneškodněny bílými krvinkami.

- vzniká v játrech, vznik podporuje zejm. vit. B6, B12, B9 (kys.listová)-methylačn živiny.

- GLUTATHION "Matka všech antioxidantů" - rubrika Přírodní léky, 5.3.2016.

Methylační živiny (kyselina listová a vitaminy B6 a B12). Jedná se pravděpodobně o vůbec nejdůležitější prvky urč. reakcí- kyselinu listovou = vitamin B9 (zejména v aktivní formě 5-methyltetrahydrofolátu), vitamin B6 (v aktivní formě P5P) a vitamin B12 (v aktivní formě metylkobalaminu). Více zde:Výsledek obrázku pro 2018
Year of the dog.


NEODCHÁZEJME OD ROZEHRANÉ PARTIE A
DOKONČEME, CO JSME ZAČALI.
TO NÁM DÁ NADĚJI, ŽE BUDEME VOLNĚ DÝCHAT.

od 1.11.2017 - UKONČUJI ZDE NA MÉM BLOGU SVOU ČINNOST a BUDU POKRAČOVAT NA - Facebooku: M - Spektrum
. . . . . . . . . . .

MYCOPLASMA FERMENTANS a KLÍŠTĚ ! ! !

23. ledna 2017 v 18:27 | https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/17041434 |  NEMOCI A LÉČBA

revmatologie

PŘEKLADAČ.

Oxford University Press

J Clin Rheumatol. 2003 duben; 9 (2): 77-87.

Důkaz pro šířených Mycoplasma fermentans u obyvatel New Jersey s předchůdce přisátí klíštěte a následné pohybového aparátu symptomy.

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/17041434

Abstraktní

Mycoplasma druhy jsou jednou z nejrozšířenějších skupin přírody mikrobů. Tyto bakterie obývají širokou rozmanitost hmyzích, rostlinných a živočišných druhů, včetně člověka.
Některé druhy mykoplazmat byly identifikovány krev sajícího členovců, včetně Ixodes klíšťata.

Častá expozice člověka tohoto rodu klíšťat nás vedla k prozkoumání možnosti klíštětem zprostředkovaný přenos těchto bakterií. Hodnotili jsme 7 obyvatele centrální New Jersey, který vyvinul únavu, muskuloskeletální symptomy, a kognitivní poruchy po přisátí klíštěte.
Všechny 7 z těchto pacientů chyběly obě sérologické známky a erytém migrans kožních lézí charakteristických Lymeské boreliózy.
Byli jsme schopni zesílit a kvantifikaci Mycoplasma fermentans-specifickou DNA ze svých lymfocytů periferní krve.
Po antimikrobiální terapii, symptomy odezněly a M. fermentans DNA nemohl být detekován v krvi vzorků.
Tato zjištění naznačují, že podmnožina šířených M. fermentans infekce může být vektor zprostředkovaný proces, u lidí, a je třeba zvážit u pacientů se zaráží muskuloskeletální prezentací.
PMID:
17041434
DOI:
10,1097 / 01.RHU.0000062510.04724.07
[PubMed]
REVMA JE OD KLÍŠTĚTE ! ! ! - to čtu poprvé a jsem z toho per plex. M.

OBJEKTIVNÍ:

Vyhodnotit vztah mezi infekcí Mycoplasma fermentans (MF) a revmatoidní artritida (RA) a další zánětlivé artritidy.

METODY:
Screening synoviálních vzorcích tekutiny (SF) pro Mf bylo provedeno kulturou a pomocí polymerázové řetězové reakce (PCR) v 38 a 34 s RA pacientů, respektive 8 nediferencované artritidy (UDA), 9 reaktivní artritida (REA), a 40 dalších artritidy , Prevalence protilátek proti Mf v těchto SF byla stanovena jak ELISA a imunoblotingem (IB). Protilátky byly měřeny také v séru 88 pacientů s revmatoidní artritidou, 28, 14 ReA UDA, 71 jiné artritidy a ve 102 zdravých dárců krve.

VÝSLEDKY:
Všechny SF byly kultura-negativní pro Mf, zatímco 7 SF bylo pozitivních pomocí PCR (6/34 RA a 1/8 UDA). SF od pacientů s jinými artritidy a ReA byly PCR negativní. Prevalence anti-Mf protilátek v SF u pacientů s revmatoidní artritidou byla výrazně vyšší než v SF ostatních artritid (p = 0,01). 47% (17/38) všech RA (včetně 6 PCR-pozitivních pacientů), hladina protilátek proti Mf v jejich SF byla vyšší než v séru ve srovnání s 7,5% (3/40) v ostatních artritid ( p = 0,0002). Nebyl žádný významný rozdíl ve výskytu protilátek v séru na MF mezi pacienty s RA, jiné artritidy a zdravých kontrol. IB s Mf ultrazvukem, vazba na Mf peptidy P107, P48, P29 a byla zjištěna v SF 7/11 pacientů s RA, ale ne u 11 pacientů s traumatickým artritidou. Specifickou vazbu na MF membránové lipoproteiny byla také více převládající v SF pacientů s revmatoidní artritidou, než v ostatních artritid (p = 0,038). Mycoplasma fermentans (MF)

ZÁVĚR:
Zjištění, že oba Mf DNA a specifické protilátky se Mf byly přítomny v SF RA pacientů naznačuje, že u některých pacientů s revmatoidní artritidou může Mf hrát roli v iniciaci nebo udržovat synovitida.
PMID:
11128659
[PubMed - indexovány pro MEDLINE]

Ureaplasma spp. a Mycoplasma hominis mohou být izolovány z dolního genitálního traktu sexuálně aktivních dospělých po pubertě. Mycoplasma genitalium byla detekována pomocí PCR častěji v Uretrální vzorky od mužů s akutním negonokoková uretritida než ti s uretritidě.

Mycoplasma genitalium byla také spojena s děložního hrdla a endometritidy sérologické údaje.

Systémové infekce a Imunosuprimované Hostitelé

Extrapulmonárním a extragenital mykoplazmatických infekce se vyskytují v pacientů s oslabenou imunitou. Existují přesvědčivé důkazy o tom, že Mollicutes mohou způsobit invazivní onemocnění kloubů a dýchacích cest vedoucí v některých případech až bacteremia zejména u pacientů
s hypoglobulinemia.
Mycoplasma hominis byla zjištěna v některých ran infekcí u pacientů s oslabenou imunitou. Mykoplasmy jsou hlavní příčinou septické artritidy u pacientů s vrozeným nedostatkem protilátek. Mycoplasma hominis byla zjištěna u pacientů po transplantacích ledvin, trauma a urogenitálního manipulací.
Několik druhů Mycoplasma, včetně Mycoplasma fermentans, Ureaplasma urealyticum a Mycoplasma salivarium byly detekovány kultuře nebo PCR v synoviální tekutině získaných od pacientů s revmatoidní artritidou. Tam byl velký zájem Mycoplasma penetrans a Mycoplasma fermentans u HIV infikovaných jedinců, s nebo bez AIDS.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Zaujaly Vás tyto informace ? Pokud ANO, pls, ohodnoťte článek. Díky.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama