. . VŠE, CO MNE ZAJÍMÁ. . . .CARPE DIEM ! - VYUŽIJ DEN !

. .Hanka. .Hanka .Hanka. .JEN Z DOBRÉHO SE RODÍ DOBRÉ ! . . Hanka . Hanka. Hanka

. . . . . . FIDE, SED CUI FIDAS, VIDE ! . . . VĚŘ, ALE KOMU VĚŘÍŠ, MĚŘ ! . . . . .čs. film Bílá paní.
DĚKUJI za návštěvu na mém Blogu a PŘEJI VÁM krásný a úspěšný nový týden.Vaše Milena

od 1.11.2017 - UKONČUJI ZDE NA MÉM BLOGU SVOU ČINNOST a BUDU POKRAČOVAT NA Facebooku:NA ÚVOD
NĚKTERÉ SPECIÁLNÍ MNOU VYBRANÉ ZÁSADNÍ - DŮLEŽITÉ ČLÁNKY: - více - klikněte na ně.
DALŠÍ ČLÁNKY NAJDETE NÍŽE či v ARCHIVU:


- KOKOSOVÝ OLEJ - 12 + 1 způsob využití -pomáhá proti bakteriím a kvasinkám
mají specifickou schopnost narušit membrány virů, bakterií, kvasinek a plísní. Ty jsou pak snadno zneškodněny bílými krvinkami.

- vzniká v játrech, vznik podporuje zejm. vit. B6, B12, B9 (kys.listová)-methylačn živiny.

- GLUTATHION "Matka všech antioxidantů" - rubrika Přírodní léky, 5.3.2016.

Methylační živiny (kyselina listová a vitaminy B6 a B12). Jedná se pravděpodobně o vůbec nejdůležitější prvky urč. reakcí- kyselinu listovou = vitamin B9 (zejména v aktivní formě 5-methyltetrahydrofolátu), vitamin B6 (v aktivní formě P5P) a vitamin B12 (v aktivní formě metylkobalaminu). Více zde:Výsledek obrázku pro 2018
Year of the dog.


NEODCHÁZEJME OD ROZEHRANÉ PARTIE A
DOKONČEME, CO JSME ZAČALI.
TO NÁM DÁ NADĚJI, ŽE BUDEME VOLNĚ DÝCHAT.

od 1.11.2017 - UKONČUJI ZDE NA MÉM BLOGU SVOU ČINNOST a BUDU POKRAČOVAT NA - Facebooku: M - Spektrum
. . . . . . . . . . .

MYCOPLASMA FERMENTANS a revmatoidní nemoci

23. ledna 2017 v 18:09 | https://microbewiki.kenyon.edu/index.php/Mycoplasma_fermentans |  NEMOCI A LÉČBA

revmatologie

Doktor BROWN,

jak jsem popisovala dříve, zveřejnil za svou 50ti letou odbornou praxi revmatologa

v knize The Road Back, že v 60-80 % jde o

MYCOPLASMA FERMENTANS,

NIKOLI NEZNÁMÝ ANTIGEN.

Léčitelné antibiotiky - MINOCIN, Mynocyklin.


V oficiální učebnici LÉKAŘSKÁ MIKORBIOLOGIE - pro lékaře - Bednář, Fraňková 1996, kterou jsem koupila za 700, Kč,
na straně 323 je psáno:

RŮZNÉ DRUHY LIDSKÝCH MYKOPLAZMAT

BYLY IZOLOVÁNY ZE SYNOVIÁLNÍ TEKUTINY PŘI ARTHRITIDÁCH,

ALE JEJICH VZTAH K ONEMOCNĚNÍ

NEBYL PROKÁZÁN.

Mycoplasma fermentans

(bakterie), kmen (Tenericutes), třída (Mollicultes), Order (Myclosplasmales), (Mycoplasmatacea), Rod (Mycoplasma), druh (fermentans) NCBI

Druh

Mycoplasma ferementans

Popis a význam

Všechny mykoplazmy M. ferementans jsou nástěnné-less Gram pozitivní bakterie, které kolonizují lidské hlenu ploch [1] . M. ferementans jsou morfologicky odlišné od jiných bakterií, jejich malou velikostí (0,3-0,8 um v průměru) a nedostatek buněčné stěny [2] (obrázek 1). To je většinou nacházejí v urogenitální a dýchacích cest [3] . Je také známo, že způsobuje artritida problém u lidí [3] . Jsou obklopeny lipoproteinové membránou, která je odpovědná za způsobuje zánětlivé reakce [4] . Jedná se o patogeny, které ovlivňují lidi a mechanismus infekce není dobře známy. Rovněž se předpokládá, že tento mikrob zvyšuje lidské immunedeficient virus (HIV), indukcí virovou infekci [5] . ,
(Thumbnail)
Obrázek 2: Obrázek pacienta s revmatoidní artritidou rukou

Genome struktura

Čtyři kmeny M. ferementans M64, Jersey a PG18, P140 byly izolovány, charakterizovány a studovány. Na Národní centrum biotechnologické informace (NCBI), celého genomu založené na M. ferementans M64 byl zcela sekvenován a je známo, že má 1,118,751 párů bází, které kódují pro protein 1050 genů, celý genom je kruhová [6] . Genom struktura M. ferementans byl v porovnání s jiným kmenem M. fermentans nazývá kmen SZZ (977524 bp), který je menší. To má 26,95% nízký obsah GC , což je důležité, aby distiguish mykoplazmat mimo jiné rodu [7] .

Metabolismus

Různé kmeny M. ferementans byly izolovány a studovány pro stanovení biochemické variabilitu tohoto mikroba [8] . Je známo, že tento mikrob je fakultativně anaerobní (není nutné kyslíku pro růst, ale to může růst v přítomnosti kyslíku). Tam je velká variabilita v podkladu použitého pro metabolické procesy. Většina z M. ferementans kmenů studovaných až nyní jsou schopni používat glukózu během metabolické dráhy, ale jsou také schopni používat fruktózu nebo arginin, která se mění mezi kmeny [8] .

Ekologie

M. ferementans byly izolovány z synoviálních tekutin z pacienta s artritidou, a také u pacientů s HIV pozitivní, močových cest a dýchacích cest [3, 4, 6] . To bylo kultura s použitím SP4 médií obsahujících vepřové sérum (inaktivovaná) a pH 7,6 [8] . Tento stav je růst kolem 37ᵒC, který je tělesná teplota u svého hostitele (člověka).
(Thumbnail)
Obrázek 3: T-lymfocyt infikován M. ferementans 1 je znázorněno šipkou

Patologie

M. ferementans je patogenní mikrob, které postihuje lidi a se obvykle nachází v oblasti genitálií, a nekrotizující tkáň [9] . M. ferementans jsou spojeny s nemocí, jako je revmatoidní artritida (obrázek 2). Také studie naznačují, že M. ferementans způsobuje chronickou únavu pacienta [3] . Některé z těchto kmenů studovaných jako M. ferementans str.140 jsou známé pro způsobuje závažné infekce dýchacích cest, a bylo prokázáno, že infekce může cestovat přes krve do jiných orgánů, jako jsou ledviny, srdce a mozek [9] . Bylo zjištěno, že během infekce M. ferementans útoku buněk na imunitní systém (figure3), jako je například B buňky, které způsobují zánětlivé reakce [4] . U lidí to je vyšetřován, že M. ferementans je schopen zvýšit replikaci HIV prostřednictvím proteinů, lipidů spojené přítomných na jejich membrány [5] . M. ferementans Zdá se, že zvýšení aktivace Dlouhodobé opakování genu, který je v průběhu infekce HIV důležité, důkladné se musí platit mýtné receptor protein nazvaný [5] .

Reference

[1] Marianne v Chinghingyong, Christopher V. Hughes, Detekce Mycoplasma fermentans v lidských slinách s testem reakce na bázi polymerázové řetězové, Archives of Oral Biology, Volume 41, Issue 3, březen 1996, strany 311-314, ISSN 0003- 9969, 10,1016 / 0003 - 9969 (96) 84556-0. ( Http://www.sciencedirect.com/science/article/pii/0003996996845560 )
[2] Stothard P, Van Domselaar G, Shrivastava S, Guo A, B O'Neill, Cruz J, Ellison M, Wishart DS (2005) BacMap: Interaktivní Obrazový atlas komentovaných bakteriálních genomů. Nucleic Acids Res 33: D317-D320
[3] Vojdani, A., Choppa, P .., Tagle, C., Andrin, R., Samimi, B., a Lapp, C .. (1998). Detekce Mycoplasma rodu Mycoplasma a fermentans pomocí PCR u pacientů s chronickým únavovým syndromem. FEMS Immunol. Med. Microbiol. 22, 355-365.
[4] Gerlic, M., Horowitz, J., Farkaš, S., a Horowitz, S. (2007). Inhibiční účinek Mycoplasma fermentans na tumor nekrotizující faktor (TNF) -a-indukované apoptózy spočívá v membránových lipoproteinů. Buňka. Microbiol. 9, 142 až 153.
[5] Shimizu, T., Kida, Y., a Kuwano, K. (2004). Lipidů asociované membránové proteiny Mycoplasma fermentans a M. penetrans aktivaci viru lidské imunodeficience dlouholetou terminální repetice přes Toll-like receptory. Immunology 113, 121 až 129.
[6] Shu, H.-W., Liu, T.-T., Chan, H.-I., Liu, Y.-M., Wu, K.-M., Shu, H.-Y. Tsai, S.-F., Hsiao, K.-J., Hu, WS a Ng, WV (2011). Genom sekvence opakujících se sekvencí bohatých Mycoplasma fermentans Strain M64▿. J. Bacteriol. 193, 4302-4303.
[7] Rechnitzer, H., Brzuszkiewicz, E., Strittmatter, A., Liesegang, H., Lysnyansky, I., Daniel, R., Gottschalk, G., a Rottem, S. (2011). Genomické funkce a nahlédnutí do biologie Mycoplasma fermentans. Microbiol. Číst. Engl. 157, 760-773.
[8] Afshar, B., Nicholas, R. aj, džbán, D., Fielder, M. d., A Miles, R. j. (2009). Biochemická a genetická variabilita v Mycoplasma fermentans kmenů z buněčné linie lidských a zvířecích zdrojů. J. Appl. Microbiol. 107, 498-505.
[9] Yáñez, A., Martínez-Ramos, A., Calixto, T., González-Matus, FJ, Rivera-Tapia, JA, Giono, S. Gil, C., a Cedillo, L. (2013) , Zvířecí model Mycoplasma fermentans respirační infekce. BMC Res. Bere na vědomí, 6, 9.

Změněné Catherine Lobo Dr. Lisa R. Moore, University of Southern Maine, Katedra biologických věd, http://www.usm.maine.edu/bio~~HEAD=pobj

Detekce Mycoplasma fermentans v lidských slinách

Mycoplasma fermentans a jiné druhy mykoplazmat může být spojena s infekcí virem lidské imunodeficience. Málo je známo o ekologii tohoto mikroorganismu a jeho přirozeném prostředí. Polymerázové řetězové reakce (PCR) na bázi test byl použit pro detekci M. fermentans v celém slin. Hypotéza byla testována, že M. fermentans je přítomen na povrchu sliznic dutiny ústní a hltanu. Celá sliny se oddělí od 110 dospělých. 206 bp produkt amplifikace DNA čištěna z těchto vzorků byla zjištěna v ethidiumbromidem obarvené 6% polyakrylamidovém gelu v 49 (44,5%) vzorků testovaných. Všechny vzorky byly potvrzeny Southern blot se sondou na základě vnitřní sekvenci očekávaného produktu amplifikace. Tyto údaje naznačují, že tento organismus se často nachází ve slinách a orofaryngeální površích sliznic. Sliny mohou hrát roli při jejich přenosu mezi jednotlivci. Odběr vzorků slin může být užitečné v dalším studiu ekologie a distribuce mikroorganismu v lidských populacích.

DODATEK: 21.1.2017 Viry, bakterie, /škodlviny/ = ČISTIČI PLANETY.
clongen

urogenitální infekce

Ureaplasma spp. a Mycoplasma hominis mohou být izolovány z dolního genitálního traktu sexuálně aktivních dospělých po pubertě. Mycoplasma genitalium byla detekována pomocí PCR častěji v Uretrální vzorky od mužů s akutním negonokoková uretritida než ti s uretritidě. Mycoplasma genitalium byla také spojena s děložního hrdla a endometritidy sérologické údaje.

Systémové infekce a Imunosuprimované Hostitelé

Extrapulmonárním a extragenital mykoplazmatických infekce se vyskytují v pacientů s oslabenou imunitou. Existují přesvědčivé důkazy o tom, že Mollicutes mohou způsobit invazivní onemocnění kloubů a dýchacích cest vedoucí v některých případech až bacteremia zejména u pacientů s hypoglobulinemia. Mycoplasma hominis byla zjištěna v některých ran infekcí u pacientů s oslabenou imunitou. Mykoplasmy jsou hlavní příčinou septické artritidy u pacientů s vrozeným nedostatkem protilátek. Mycoplasma hominis byla zjištěna u pacientů po transplantacích ledvin, trauma a urogenitálního manipulací. Několik druhů Mycoplasma, včetně Mycoplasma fermentans, Ureaplasma urealyticum a Mycoplasma salivarium byly detekovány kultuře nebo PCR v synoviální tekutině získaných od pacientů s revmatoidní artritidou. Tam byl velký zájem Mycoplasma penetrans a Mycoplasma fermentans u HIV infikovaných jedinců, s nebo bez AIDS.


 • Klíčová slova

  • Mycoplasma fermentans ;
  • polymerázová řetězová reakce ;
  • slina
 • zkratky

  • AIDS , syndrom získaného selhání imunity ;
  • dGTP , 2-deoxyguanosin-S'-trifosfát ;
  • HIV ,virus lidské imunodeficience ;
  • PCR , polymerázová řetězová reakce ;
  • dUTP ,deoxyuridin trifosfátu
  • http://www.bloodjournal.org/content/104/13/4252?sso-checked=true
  • Mykoplasmy jsou heterogenní skupina nejmenších organismů, které jsou schopny samostatné replikace. Mohou způsobit širokou škálu onemocnění u zvířat. 1 Některé mykoplazmy způsobit respirační nebo urogenitální nemoci u lidí. 2 Nicméně, mykoplazmata často chronicky kolonizují naše dýchací a urogenitálního traktu bez zjevného klinického významu. 2. V této souvislosti, na zeď bez mykoplasmy jsou jedním z mála prokaryot, které mohou růst v duchu v úzké interakci s savčích buněk po dlouhou dobu. Nicméně, prodloužené interakce s mykoplazmatům zdánlivě nízkou virulenci mohla prostřednictvím postupného a progresivního samozřejmě významně ovlivnit mnoho biologické vlastnosti savčích buňkách. 3 - 5 Vyvinuli jsme nové paradigma pro nádorových procesů na základě našich studií in vitro. 3 , 4 , 6jsme hypotézu, že chronická infekce nebo kolonizace určité mykoplasmat (y) může postupně vyvolat maligní transformaci a podporují růst nádoru savčích buněk.

  • Blood Journal
  • Související obrázek
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Zaujaly Vás tyto informace ? Pokud ANO, pls, ohodnoťte článek. Díky.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama