. . VŠE, CO MNE ZAJÍMÁ. . . .CARPE DIEM ! - VYUŽIJ DEN !

. .Hanka. .Hanka .Hanka. .JEN Z DOBRÉHO SE RODÍ DOBRÉ ! . . Hanka . Hanka. Hanka

. . . . . . FIDE, SED CUI FIDAS, VIDE ! . . . VĚŘ, ALE KOMU VĚŘÍŠ, MĚŘ ! . . . . .čs. film Bílá paní.
DĚKUJI za návštěvu na mém Blogu a PŘEJI VÁM krásný a úspěšný nový týden.Vaše Milena

od 1.11.2017 - UKONČUJI ZDE NA MÉM BLOGU SVOU ČINNOST a BUDU POKRAČOVAT NA Facebooku:NA ÚVOD
NĚKTERÉ SPECIÁLNÍ MNOU VYBRANÉ ZÁSADNÍ - DŮLEŽITÉ ČLÁNKY: - více - klikněte na ně.
DALŠÍ ČLÁNKY NAJDETE NÍŽE či v ARCHIVU:


- KOKOSOVÝ OLEJ - 12 + 1 způsob využití -pomáhá proti bakteriím a kvasinkám
mají specifickou schopnost narušit membrány virů, bakterií, kvasinek a plísní. Ty jsou pak snadno zneškodněny bílými krvinkami.

- vzniká v játrech, vznik podporuje zejm. vit. B6, B12, B9 (kys.listová)-methylačn živiny.

- GLUTATHION "Matka všech antioxidantů" - rubrika Přírodní léky, 5.3.2016.

Methylační živiny (kyselina listová a vitaminy B6 a B12). Jedná se pravděpodobně o vůbec nejdůležitější prvky urč. reakcí- kyselinu listovou = vitamin B9 (zejména v aktivní formě 5-methyltetrahydrofolátu), vitamin B6 (v aktivní formě P5P) a vitamin B12 (v aktivní formě metylkobalaminu). Více zde:Výsledek obrázku pro 2018
Year of the dog.


NEODCHÁZEJME OD ROZEHRANÉ PARTIE A
DOKONČEME, CO JSME ZAČALI.
TO NÁM DÁ NADĚJI, ŽE BUDEME VOLNĚ DÝCHAT.

od 1.11.2017 - UKONČUJI ZDE NA MÉM BLOGU SVOU ČINNOST a BUDU POKRAČOVAT NA - Facebooku: M - Spektrum
. . . . . . . . . . .

ARTRITIDA, ARTROZA - Historický PROTOKOL LÉČBY Dr. Browna 2.

5. ledna 2017 v 21:38 | http://www.roadback.org/resources/recommended-reading-viewing/pulsed-antibiotic-protocol-and-rationale/ |  NEMOCI A LÉČBA
revmatologie


Celý text se sem nevešel. Délka textu článku je omezena na 40 000 znaků.

VÍCE ZDE: dejte si překladač.


tetracyklin Therapy

Po počátečním clindamycin IV nebo IM Samozřejmě, orální minocyklin nebo doxycycline je nejčastěji předepsáno, pokračuje v pravidelné clindamycin jako doplněk k terapii. Je třeba dbát, aby podávat jakékoli antibiotikum lék na příliš vysoké dávce příliš rychle, aby se zabránilo alergickou reakci pacienta.
V opačném případě dosažení správného léku titraci buď v kontinuálních protizánětlivé nebo přerušované antimikrobiálních léků může mít za následek narušení revmatoidní stavu rovnováhy a podporovat zhoršení klinického stavu (dále jen Jarisch-Herxheimerova reakce).

Těžká nebo dlouhodobá nemoc

U pacientů s těžkým nebo dlouhodobé nemoci jsou spuštěny na nízkou dávkou perorálního minocyklinu a doxycyklinu v rozmezí, v závislosti na toleranci pacienta, od 50-100 mg. nebo tetracyklin 250 mg. jednou denně jeden až dva dny v týdnu. Titrován na toleranci pacienta by měla být dávka zvýšena na pracovní standardní dávky minocyklinu nebo doxycyklinu 100 mg jednou denně nebo 250 mg tetracyklinu. dvakrát denně pondělí, středa a pátek.
V případě, že léčba má tendenci zhoršit stav, to je umístěn odlišně, možná s jednou týdně nebo dvakrát týdně, a postupně se zvyšuje na MWF dávkování. Někteří pacienti jsou tak velmi citlivé na léky, které mohou tolerovat pouze minocyklin nebo doxycyklin 25-50 mg. jednou za dva týdny, nebo dokonce jednou za měsíc, ale s pokračující titraci dávky, je možné pracovat až do optimální standardní dávka minocyklinu a doxycyklinu 100 mg. jednou nebo dvakrát denně, od pondělí, středu a pátek bez vzplanutí nemoci.

Méně závažné, Early nemoc

U pacientů s méně závažné nebo počátkem onemocnění, nemusí být požadováno IV nebo léčbu IM, jak prožívají stejný výsledek výhradně s využitím perorální léčbu. Optimální standardní dávka u těchto pacientů je minocyklin nebo doxycyklinu 100 mg. jednou denně, od pondělí, středu a pátek nebo tetracyklin 250 mg. dvakrát denně pondělí, středa a pátek.
Na rozdíl od standardních antimikrobiální terapii, tato metoda vyžaduje použití nových principů podávání léčiva s nízkou dávkou vhodně rozmístěny, klinicky odměrného a nejčastěji dané po dlouhou dobu.
Vzhledem k tomu, absorpce probíhá ze všech úrovní zažívacího traktu od roku žaludku, ale nikdy není úplná, čím větší je dávka nižší je podíl se absorbuje. Mechanismus zodpovědný za snížené absorpce se zdá být dvojí:
 • tetracyklin soluability je lepší ve více kyselého roztoku v žaludku; méně tak v alkalickém roztoku střeva.
 • tetracykliny také tendenci kombinovat s dvojmocnými kovy, z nichž je pravděpodobné, že bude přítomen v největším množství vápníku.

Důležitá poznámka o Lupus & minocyklin

Pacienti Lupus chtít použít jiný software než minocyklinu tetracyklin. Několik studií ukázalo, že minocyklin může způsobit lupus příznaky podobné u některých pacientů a PDR uvádí, že IV a ústní minocyklin může zhoršit příznaky lupus u některých pacientů. To může být výraz Herxheimerova.
Kromě toho sdružení bylo prokázáno, mezi M. hominis a lupus. M. hominis je odolná vůči erythromycinu, takže i to by se mělo zabránit při předepisování pro lupus patients.18 Ginsburg, 19 Cassell M.hominis je citlivý na klindamycin in vitro, případně dělat to účinný doplněk k tetracyklinu u pacientů s pozitivním testem na M.hominis , (Viz informace laboratoře).

Zvyšování dávkování

Dvě základní metody hodnocení jsou považovány jako návody předepsaných intervalech pro zvýšení antibiotika dávkování.
Pacient by měl být sledován a pečlivě zpochybňována během prvních měsíců léčby na subjektivní (neviditelné) a objektivní (viditelné) zhoršení příznaků onemocnění po podání léku. Tak dlouho, jak je třeba poznamenat, definitivní světlice v souvislosti s léčbou (viz kapitola Herxheimerova), dávka se nezvyšuje, bez ohledu na laboratorních nálezů. Obvykle toto spojení nebude přetrvávat delší než čtyři týdny až šest měsíců, kdy je dávka zvýšena, pokud jsou přítomny laboratorní indikace. Obecně platí, že počáteční dávka antibiotika se udržuje po dobu tří až šesti měsíců, a to navzdory časté pocit, že vyšší dávky by urychlit zotavení.
Krevní testy jsou sledovány na čtyři až dvanáct týdenních intervalech, dokud se pacient stabilizuje při každých šest měsíců je dost často. Tak dlouho, dokud známky zlepšení pokračují, dávka antibiotika se nezmění. V případě, že laboratorní důkaz zlepšení nedokáže dojít, nebo se stabilizuje na úrovni, abnormální zvýšení dávkování, frekvence nebo je považována za změnu v cestě podání.
Je-li indikováno zvýšení dávkování, to se provádí buď snížením interval mezi dávkami nebo dávkování sám je zvýšené a podávaného ve stejných intervalech. V opačného způsobem, pokud se zdá, že světlice indukovaná léčivem je nadměrný, může být dávka snížena o stejnou částku, nebo prodloužení intervalu mezi dávkami. Tento proces nastavení nebo titraci se pokračuje, dokud pacient nedosáhne optimální standardní dávka minocyklinu a doxycyklinu 100 mg. jednou nebo dvakrát denně pondělí, středu a pátek nebo tetracyklin 250 mg. dvakrát denně pondělí, středa a pátek.

Vstřikování smíšeného

Intraartikulární injekce klindamycinu byla velmi účinná, když je reaktivní stav spoje je tak intenzivní, že penetrace není dosaženo orální nebo IV / IM cestou. Zánět musí být sníženy ve většině případů pro maximální efekt klindamycin - obvyklý léčebný plán pro velkých kloubů , klindamycin 2 cc plus dexamethason 1 ccm (4 mg) (300 mg.). Snížená množství stejnou kombinací těchto léků se používá pro menší spoje . Poměr, který byl nalezen účinný je buď 2/3 na 1/3 nebo 1/2 až 1/2). Toto je jeden případ, kdy se stává důležitější dočasné blokování účinku kortikosteroidů.

Herxheimer (související s drogami) světlice

Obecný zhoršení příznaků je někdy vidět po začátku léčby a je pravděpodobnější v případě, že onemocnění je závažné. Tento světlice může být subjektivní (neviditelný) nebo objektivní (viditelné), nebo obojí, a může se objevit několik hodin nebo dokonce až na dva až čtyři týdny po spuštění léky. U pacientů, kteří testují nízký hematokrit a sérového albuminu úrovně a vysoká hladina globulin před léčbou mají nejintenzivnější kalíšek na dané dávce antibiotika.
Herxheimer erupce je první známkou toho, že antibiotikum dosahuje svého cíle, a proto je považován za dobré znamení.
Kdy se závažnost artritické stavu začne snižovat, a to buď ze spontánního zlepšení, nebo v důsledku pokračující léčby pečlivě odměřených dávek antibiotika, větší tolerance pro antibiotika je si všiml, a vyšší dávky jsou tolerovány bez návratu Herxheimerova světlice reakce. Pokud se však má dávka byla zvýšena příliš rychle v každém okamžiku, může dojít k znovu počáteční reakce na ozáření. Při hodnocení těchto exacerbací, lékař musí zůstat vědom častých světlic nemoci z jiných příčin, a on by se měla snažit odlišit od těch, které mohou být vyvolána drog.

Rozlišování mezi reakci Herxheimer, RA světlice a alergickou reakci na lék

Laboratorní testy mohou pomoci rozlišovat mezi zhoršením nemoci (RA světlice), což je Herxheimerova reakce na mikrobiální toxiny a alergickou reakci na léky:
WBC bude zvyšovat v Herxheimer a nižší v světlici.
Herxheimer bude také vykazovat náhodné zvýšení rychlosti SED, gama globulin a celkový globulin, a pokles sérového albuminu a hematokritu . U pacientů, kteří vykazují tento světlice reakce doprovázené anémií, deprese sérového albuminu, zvýšeného celkového globulin a gama globulin pravděpodobně odráží intenzivnější reakční průběh pro anti-L látek než v hematologicky mírných případech

výrazné zvýšení eosinofily
(například asi 30% ) je příznakem alergické reakce na lék .

První známky zlepšení

Tam je obvykle málo objektivní zlepšení u pacientů během prvních tří měsíců léčby. V následujících třech až devět měsíců zlepšení, pokud k němu dojde, je velmi pozvolný. Průběh událostí je podobné, i když někdy pomaleji, než je uvedeno zlatem metotrexátem nebo chlorochinu terapii. První známkou zlepšení je obvykle zmenšování trvání ranní ztuhlosti, i když počáteční nástup může být stejně vážná jako obvykle. Pacient si všimne obecný pocit pohody trvající původně snad jednu či dvě hodiny a postupně se zvyšuje na více dobrých časů a méně špatných dní s delším časovém rozpětí mezi nimi. Jako antimycoplasma léčba pokračuje, toxické látky jsou postupně snižovány a normální funkce začínají vracet. Zvyšuje pevnost, krevní obraz stoupá na svou normální úroveň, mentální ostrosti, schopnost koncentrace, návrat zájmu o práci a snížil smysl pro podrážděnost všichni stanou patrné dividendy. Všechny tyto příznaky mohou výrazně zlepšit s revmatoidní odpuštění, a to i poté, co byl přítomen po celá léta. Bylo možné měřit klinických a laboratorních parametrů pro stupeň kontroly onemocnění po dobu pěti let. Během tohoto období více než 70 procent pacientů léčených ukázal trvalé zlepšení po pěti letech. Hlavní výhodou tohoto přístupu je svoboda pro léčbu revmatoidní artritidy brzy v základním způsobem s úspěchem.

Pokračující léčba během zlepšení

Většina pacientů je třeba pokračovat v léčbě po neomezenou dobu. Medikace by měla pokračovat až do laboratorní nálezy návratu k normálním hodnotám po dobu alespoň tří měsíců. Pak postupně léčba IV je ukončeno, a jsou-li pozorovány žádné nežádoucí účinky, orální tetracyklinu derivát je snížena. U některých pacientů tato léčba poskytuje trvalou remisi a není třeba žádné další léky. Stále jiní pacienti potřebují, aby zůstali na udržovací dávkou držet nemoc pod kontrolou. Pokud je léčba ukončena příliš brzy rebound efektu může dojít, které mohou být přísnější než původní onemocnění. Pokud se objeví příznaky by měl vrátit, krátký kurs tetracyklinu derivátu může být dostačující, aby pacienta zpět v remisi. Opakujte kurzy v krátkých intervalech může být zapotřebí a obvykle obnovit remise na dobu neurčitou. U některých pacientů se přecitlivělosti pravděpodobně kaskádovitě do formy molekulární mimikry, a jako takový se stává autoimunita cíl. Antibiotika zůstávají v platnosti, i když může být nezbytné rotace s jinými léky s vyšší koncentrací tkáně (jako je azithromycin) blokovat vazbu molekul mimikry receptor.

Drug Rotation

Thomas McPherson Brown, MD, původce antibiotické léčby, našel otáčením antibiotika každých 4-5 let, a to i v rámci téže klasifikace, snížená možnost vzniku tolerance pacienta k droze. Po dobu otáčení, může být původní lék obnovena.

Vedlejší účinky

Tetracyklinových deriváty a erythromycin jsou oba velmi účinná a bezpečná antimycoplasma látky. To je charakteristické pro mikrobiální přecitlivělosti uvádí, že správné používání antimikrobiálních látek je obecně překvapivě bez drog komplikací , pokud léky mají senzibilizaci vlastnosti nebo vrozené toxicitu. Je zajímavé, že další Mycoplasma, na rozdíl od bakterií, ne mají buněčnou stěnu, pouze tenkou krycí membránu. Tak, dlouhodobé vystavení antimycoplasma látky by se očekávat, že ke vzniku rezistence Mycoplasma, která je obvykle závislý na enzymatickou aktivitu buněčné stěny. Ve více než pět desetiletí použití, bez obr efekt z léků byla zaznamenána , kromě vzniku zpožděné citlivosti jako u ostatních léčiv v tomto oboru, ale na úrovni, která je velmi snadno ovladatelné. Candida obvykle není problém, ale u některých pacientů může být závažné. Acidophilus může být předepsán jako preventivní a testování by mělo být provedeno pravidelně, aby se zabránilo přerůstání výskytu. Candida, je-li perzistentní, by také měly být léčeny souběžně s revmatickou chorobou.

Laboratorní testy Přehled

Pacienti, kteří zůstali na léky, dokud nejsou všechny laboratorní testy vrátí do normálu. Někteří pacienti uvedli, že se začal cítit lépe, dlouho předtím, než zlepšila jejich laboratorní výsledky. Opak může být i pravda. (Viz dodatek na podrobnosti o laboratorních testů)
Tento protokol je sestaven převážně z publikovaných prací Thomase McPherson Brown, MD, lékař, který propagoval a před více než padesát roků vyvinuté tuto léčbu.
Revidované května 1998
Road Back Foundation nevykonává lékařskou praxi. Poraďte se s lékařem s cílem posoudit případné lékařské ošetření, která se připravuje. Road Back nadace povzbuzuje zdravotního pojištění, aby důkladně prozkoumat a před pokračováním pochopit všechny procedury a léky. Tento materiál je pouze pro vzdělávací účely.

Reference

 • 1992 Nejzajímavější poznatky z výzkumu, artritida, revmatické nemoci a souvisejících poruch, zpráva od amerického ministerstva zdravotnictví a sociálních služeb, The veřejného zdravotnictví a National Institutes of Health, 1-2.
 • Kloppenburg M, Breedveld FC, Terwiel J Ph, Mallee C, BAC Dijkmans minocyklin v Active artritida, a revmatismu 1994; 17: 5, 629-636.
 • Breedveld FC, Dijkmans BAC, Mattie H, Minocyklin Léčba revmatoidní artritidy: otevřená studie Dávka, J Rheum 1994; 17: 5, 629-636.
 • Langevitz P et al, (Israel) léčbě rezistentní revmatoidní artritidy s minocyklinu: Otevřená studie, J Rheum 1992: 19:10, 1502-1504.
 • Tilley BC, Alarcon AS, Heyse SP, Trentham DE, Neuner R, Kaplan DA, Clegg DO, Leisen JCC, Buckley L, Cooper SM, Duncan H, Pillemer SR, Tuttleman M, Fowler SE minocyklin u revmatoidní artritidy: A 48 týden dvojitě zaslepená, placebem kontrolovaná studie, Annals of Internal Medicine, 1995; 122: 81 až 89.
 • Sabin, AB, Johnson, D; Vyhledávat mikroorganismy Pleuro Pneumoniae skupiny při revmatických a nerevmatického děti, Proc. Soc. Exp. Biol. Med., 1940, sv. 44, 569-571.
 • Swift, HF, Brown TMCP, Patogenní pleuropneumonie podobné Mikroorganismy od revmatické Exudáty a tkáních, Science, 24. března 1939, sv. 89, No. 2308, 271-72.
 • Brown TMCP, Clark, HW, Bailey JS; Revmatoidní artritida v gorily: Studie Mycoplasma-hostitelské interakce v patogenezi a léčbě, Ve srovnávacím patologie zvířata v zoologických zahradách, RJ Montali, G. Migaki (ed.) Smithsonian Institution Press, 1980, 259-266.
 • Brown T. MCP, Bailey JS, Iden KI, Clark HW, Anti-Mycoplasma Přístup k mechanismu a kontrola revmatoidní choroby, BBCi od: zánětlivá onemocnění a měď, JRJ Sorenson (ed.), The Humana Press, 1982, 391 -407.
 • Brown TMCP, Novak JW, Hockberg MC, et al; Antibiotická terapie revmatoidní artritidy: pozorovací kohortová studie 98 pacientů s 451 pacienty letech sledování-up, XVI Mezinárodní kongres revmatologie, 1985.
 • Tan PLJ, Skinner MA (Nový Zéland) Bakteriální příčina revmatoidní artritidy: Čas na skládku kochovy postuláty, Journal of Rheumatology, 1992: 19: 8, 1170-1172.
 • Ford DK (Kanada), mikrobiologickou Příčiny revmatoidní artritidy; Journal of Rheumatology, 1991: 18: 10,1441-1442.
 • Hakkarainen K, et al (Finsko), Mycoplasma a artritida, Annals of revmatických chorob, 1992; 51: 1170-1172.
 • Wirostko E, Johnson L, Wirostko W (Spojené státy americké), juvenilní revmatoidní artritida zánětlivé oční choroby, Parasitization očních leukocytů mollicutes jim podobné organismy, J revmatologie, 1989; 16-21.
 • McCullough J, Lydyard PM, Rook GAW (Anglie) Revmatoidní artritida: Jak dobře se teorií Nasadit důkazy ?, Clin Exp Immunol 1993; 92: 1-6.
 • Rook GAW, Lydyard PM, Stanford JL, (Anglie) přehodnocení důkazů, které Revmatoidní artritida a několik dalších Idiopatické nemoci jsou pomalé bakteriální infekce, análech Rheum Dis 1993; 52: S30-S38.
 • Furr PM, Taylor-Robinson D, Webster ABD (Anglie) Mykoplazmata a ureaplasmat u pacientů s hypogamaglobulinémií a jejich úloze při artritidě: zajištění mikrobiologické pozorování více než dvacet let, Ann Rheum Dis 1994; 53: 183-187.
 • Ginsburg KS, Kundsin RB, Walter CW, Schur PH, Ureaplasma urealyticum a Mycoplasma hominis u žen s systémový lupus erythematodes, Arth & Rheum 1992; 35: 4, 429-433.
 • Cassell GH, Clough W, septická artritida a Bakteriémie Vzhledem k Mycoplasma odolný vůči antimikrobiální terapii u pacienta se systémovým lupus erythematodes, Clin Infect Dis 1992; 15: 402-407.
 • Brown TMCP, Bailey JS, Iden II, Clark HW, Anti-Mycoplasma Přístup k mechanismu a kontrola revmatické choroby, zánětlivé nemoci a měď, papírové prezentace, 1982; 391-407.
 • Mattman Lida H, buněčná stěna Vadné Formuláře: Stealth patogeny, 2. vydání, 1992, CRC Press.
 • Taylor-Robinson D, Davies HA, Sarathcvhandra P, Furr PM, Intracelulární umístění mykoplazmat v kultivovaných buňkách prokázána pomocí imunocytochemie a elektronové mikroskopie, Int J Exp Path, 1991; 72: 705-714.
 • Palmer HM, Gilroy CB, Furr PM, Taylor-Robinson D, vývoj a vyhodnocení polymerázové řetězové reakce pro detekci Mycoplasma genitalium FEMS Mikrobiální Letters, 1991; 77: 199-204.
 • Brown, T MCP, záhadnou Problém revmatických chorob, Maryland State Medical Journal, 5: 2; 1956, 88-109.
 • Brown TMCP, Clark HW, Felts WR, revmatoidní nemoc a Dna, Dlouhodobá nemoc, Chapt. 6, MG Wohl (Ed), WB Saunders Co. 1959, 93-125.
 • Brown TMCP, Clark HW, Bailey JS, přirozený výskyt revmatoidní artritidy u lidoopů - Nový model Animal, Proc z Centennial sympozium o SCI & Research, Zool Soc z Phila, 1974, 49-79..
 • Brown, TMCP, Pokyny pro infekční Přecitlivělost přístupu k theTreatment revmatoidní choroby, z přednášky Dr. Browna.
 • Brown TMCP, The Antimycoplasma léčebný program pro artritidy by měl být vyšetřen podle NIH, Congr záznam, Vol 129: E2561, 1983.
 • Waites, Cassell G, Canupp, Fernandes, in vitro vnímavosti Mycoplasma a ureaplasmat New makrolidy a aryl-fluoroquinolones antimikrobiálních látek a chemoterapie, 1988; 32:10.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Zaujaly Vás tyto informace ?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama