. . VŠE, CO MNE ZAJÍMÁ. . . .CARPE DIEM ! - VYUŽIJ DEN !

. .Hanka. .Hanka .Hanka. .JEN Z DOBRÉHO SE RODÍ DOBRÉ ! . . Hanka . Hanka. Hanka

. . . . . . FIDE, SED CUI FIDAS, VIDE ! . . . VĚŘ, ALE KOMU VĚŘÍŠ, MĚŘ ! . . . . .čs. film Bílá paní.
DĚKUJI za návštěvu na mém Blogu a PŘEJI VÁM krásný a úspěšný nový týden.Vaše Milena

od 1.11.2017 - UKONČUJI ZDE NA MÉM BLOGU SVOU ČINNOST a BUDU POKRAČOVAT NA Facebooku:NA ÚVOD
NĚKTERÉ SPECIÁLNÍ MNOU VYBRANÉ ZÁSADNÍ - DŮLEŽITÉ ČLÁNKY: - více - klikněte na ně.
DALŠÍ ČLÁNKY NAJDETE NÍŽE či v ARCHIVU:


- KOKOSOVÝ OLEJ - 12 + 1 způsob využití -pomáhá proti bakteriím a kvasinkám
mají specifickou schopnost narušit membrány virů, bakterií, kvasinek a plísní. Ty jsou pak snadno zneškodněny bílými krvinkami.

- vzniká v játrech, vznik podporuje zejm. vit. B6, B12, B9 (kys.listová)-methylačn živiny.

- GLUTATHION "Matka všech antioxidantů" - rubrika Přírodní léky, 5.3.2016.

Methylační živiny (kyselina listová a vitaminy B6 a B12). Jedná se pravděpodobně o vůbec nejdůležitější prvky urč. reakcí- kyselinu listovou = vitamin B9 (zejména v aktivní formě 5-methyltetrahydrofolátu), vitamin B6 (v aktivní formě P5P) a vitamin B12 (v aktivní formě metylkobalaminu). Více zde:Výsledek obrázku pro 2018
Year of the dog.


NEODCHÁZEJME OD ROZEHRANÉ PARTIE A
DOKONČEME, CO JSME ZAČALI.
TO NÁM DÁ NADĚJI, ŽE BUDEME VOLNĚ DÝCHAT.

od 1.11.2017 - UKONČUJI ZDE NA MÉM BLOGU SVOU ČINNOST a BUDU POKRAČOVAT NA - Facebooku: M - Spektrum
. . . . . . . . . . .

ARTROZA, ARTRITIDA- LÉČBA - Dr. Mercola PROTOKOL

4. ledna 2017 v 17:23 | articles.mercola.com |  NEMOCI A LÉČBA

revmatologieRevmatoidní artritida je charakteristická přítomností chronického zánětu, degenerací a poškozováním kloubní chrupavky. Proč dochází k poškozování? Je to jen omyl imunity jak se domnívá standardní medicína? Ne, není to jen omyl.

Lékaři hledající příčiny onemocnění zjistili, že

Více než 80% revmatiků má infekci.

Skrytá, chronická

vnitrobuněčná infekce.

často se jedná o zmutované
Cystické formy bakterií (mykopasma fermentes) uvnitř buněk.

Neprokazatelné běžnými laboratorními testy.
Výměna DNA a oklamání imunity.

Působením patogenů dochází k výměně DNA a manipulaci imunity! patogenní bílkovinné antigeny mění svou strukturu tak aby se maskovaly a podobaly se bílkovinám pojivové tkáně kloubní chrupavky. Následně imunitní systém začne bojovat i proti vlastním tkáním.

Tlumením zánětlivých procesů antirevmatiky nebo cytostatiky nelze dosáhnout vyléčení onemocnění, jelikož příčina onemocnění - infekce zůstává nevyřešena.
Celostní přístup léčby je zaměřen primárně na odstranění infekce .

K tomu slouží přizpůsobení diety a podávání speciálních nutraceutik - funkčních potravin nebo látek přírodního původu se schopností ovlivňovat stav onemocnění. Více o možnostech kauzální léčby se dozvíte v přednášce. https://www.youtube.com/watch?v=AObLp8DLq3k

Omega-3 proti zánětu

Olej z tresčích jater (Cod Liver Oil) - omega-3 zdroj v protizánětlivá léčbě artritidy
Užívání nesteroidních antirevmatik v léčbě revmatoidní artritidy přináší s sebou známé nežádoucí účinky, poškození sliznice žaludku a žaludeční vředy. Frekvence výskytu a závažnost nežádoucích účinků narůstá s výškou dávkování a délkou období podávání léků.

Roadback.org je nejstarší organizace podporovat tuto práci a ten Dr. Brown původně pracoval. Jsou výborným zdrojem najít odborníky z oblasti zdravotní péče pomocí tohoto přístupu.
Držitel Nobelovy ceny za medicínu z roku 1998
Dr.Ignarrove své knize:
Program Ano NO (oxid dusnatý) skutečný zachránce života
DODATEK: je to infekční příčina revmatoidní artritidy -překladač

Je zcela jasné, že autoimunitní onemocnění hraje důležitou roli v progresi revmatoidní artritidy. Většina revmatologie vyšetřovatelé věří, že infekční agens způsobuje revmatoidní artritidy. Tam je malá shoda, pokud jde o zúčastněné organismu, nicméně. Vyšetřovatelé navrhli následující infekční agens:
· Lidský T-lymfotropní virus typu I
· virus zarděnky
· cytomegalovirus
· herpesvirus
· Mycoplasma
Tento přezkum se zaměří na důkazy podporujících hypotézu, že Mycoplasma je společný etiologickým agens revmatoidní artritidy.
Mykoplazmata jsou nejmenší self-replikace prokaryotes. Liší se od klasických bakterií chybí rigidní buněčné stěny struktury a jsou nejmenší známé organismy schopné extracelulární existenci. Oni jsou považováni za parazity u lidí, zvířat a rostlin.
Kultivace Mykoplazmata z kloubů
Mykoplasmy mají omezené biosyntetické schopnosti a je velmi obtížné kultuře a pěstovat ze synoviální tkáně. Vyžadují komplexní růstového média nebo blízký parazitický vztah s živočišnými buňkami. To přispělo k selhání Mnoho badatelů, aby je izoloval od artritické tkáni.
V reaktivní artritidy, imunokomplexy spíše než živých organismů lokalizovat v kloubech. Infekční činidlo je ve skutečnosti přítomno na jiném místě. Někteří výzkumníci se domnívají, že organismus závazné v imunitním komplexem přispívá k obtížnosti získání pozitivních kultur Mycoplasma.
I přes tuto obtíž, někteří výzkumníci úspěšně izolovány z mykoplazmat synoviálních tkáních pacientů s revmatoidní artritidou.
Britská skupina použily test inhibice leukocytů, migrace a našel dvě třetiny svých pacientů s revmatoidní artritidou, že jsou infikováni
Mycoplasma fermentens.
Tyto výsledky jsou působivé, protože neobsahoval více převládající Mycoplasma kmenů, jako je M salivarium, M ovale, M. hominis a m zápal plic. Jeden finský vyšetřovatel hlásil výskyt 100 procent izolace mykoplazmat od 27 revmatoidní synoviální použitím modifikované kultivační techniku. Žádný z non-revmatoidní tkáně přineslo nějaké mykoplazmat.
Stejný vyšetřovatel použít nepřímý hemaglutinační techniku ​​a hlášeny Mycoplasma protilátky v 53 procent pacientů s definitivní revmatoidní artritidy. Za použití podobných technik, jiní badatelé kultivovány mykoplazmat v 80-100 procent jejich revmatoidní artritidy testované populace. Revmatoidní artritida může také sledovat některé Mycoplasma respiračních infekcí.
Jedna studie z více než 1000 pacientů byl schopen identifikovat artritidu téměř jedno procento pacientů. Tyto infekce mohou být spojeny s pozitivním revmatoidní faktor. To poskytuje další podporu pro mykoplasmat jako etiologické činidlo pro revmatoidní artritidu. Lidské genitální infekce Mycoplasma také způsobily hnisavé artritidy.
Harvard vyšetřovatelé byli schopni kultuře mykoplasmy nebo podobný organismus, Ureaplasma urealyticum, z 63 procent ženských pacientů se SLE a pouze čtyři procent pacientů s CFS. Vědci vybrali CFS, protože tito pacienti sdíleli podobné příznaky jako ty s SLE, jako jsou únava, bolestí kloubů a bolesti svalů.
Důkaz pro zvíře protokolu
Plné spektrum lidských imunitních reakcí s revmatoidní artritidou (lymphokine výroby, změněný lymfocyt reaktivity imunitního komplexu depozice, buněčná imunita a vývoj autoimunitních reakcí) se vyskytuje u mykoplazmat indukované vyšetřovatelů artritidou na zvířatech byly zapojeny nejméně 31 různých druhů bakterií Mycoplasma. Mycoplasma může produkovat experimentální artritidu u zvířat, od tří dnů až měsíců později. Zdá se, že doba závisí na dané dávce, a virulenci organismu. Existuje úzká stupeň podobnosti mezi těmito infekcemi a ty lidské revmatoidní artritidy.
Mykoplasmy způsobit artritidy u zvířat několika mechanismy. Jsou to buď přímo násobit uvnitř kloubu nebo zahájit intenzivní lokální imunitní odezvu. Artritogenní mykoplasmy také způsobit zánět kloubů u zvířat několika mechanismy. Indukují nespecifické lymfocytů cytotoxicity a antilymfocytární protilátek, jakož i revmatoidní faktor.
Mycoplasma jasně způsobuje chronické artritidy u myší, potkanů, slepice, prasata, ovce, kozy, skot a králíky. Artritida se zdá, že je přímým důsledkem infekce kloubů s kultivovatelných mykoplazmat organismy.
Gorily mají tkáňové reakce blíže k člověku než jakýkoli jiný zvíře, a vyšetřovatelé ukázaly, že Mycoplasma může uspíšit revmatických onemocnění u goril. Jedna studie ukázala, že Mycoplasma antigeny se vyskytují v imunitních komplexů v lidoopů.
Lidské a gorila IgG jsou velmi podobné a expresní téměř identické revmatoidní faktory (IgM anti-IgG protilátky). Studie ukázala, že, když se váže na IgG Mycoplasma může způsobit konformační změnu. Tato konformační změna vyplývá z protilátky anti-IgG, které pak mohou stimulovat autoimunitní reakci.
The Science of Proč minocyklinu je použit
V případě, Mycoplasma byly příčinným faktorem, u revmatoidní artritidy, dalo by se očekávat typ tetracyklin léky, aby nějaké zlepšení onemocnění. Kolagenáza aktivita stoupá, u revmatoidní artritidy a pravděpodobně hraje roli v jeho příčiny. Badatelé ukázali, že tetracyklin a minocyklin inhibují leukocytů, makrofágů a synoviální kolagenázu.
Existuje několik dalších aspektů tetracyklinů, které mohou hrát roli při revmatické artritidě. Výzkumníci ukázali, minocyklin a tetracyklin zpomalit nadměrné odbourávání pojivové tkáně a kostní resorpci, zatímco doxycyklin inhibuje štěpení lidské chrupavky. Je také možné, že tetracyklin léčba zlepšuje revmatické nemoci snížením reakce opožděného typu přecitlivělosti. Minocyklin a doxycyklinu oba inhibují phosolipases, které jsou považovány prozánětlivý a schopných vyvolat synovitida. Minocyklin je silnější než antibiotikum tetracyklin a proniká tkání lépe.
Tyto vlastnosti posunul léčbu revmatických onemocnění od tetracyklinu do minocyklinu. Minocyklin mohou mít prospěch pacientů s revmatoidní artritidou prostřednictvím své imunomodulační a imunosupresivní vlastnosti. In vitro studie prokázaly sníženou tvorbu neutrofilů reaktivních kyslíkových meziproduktů spolu se sníženou neutrofilní chemotaxi a fagocytózu.
Minocyklin bylo také prokázáno, že snižuje výskyt a závažnost synovitidy u zvířecích modelů artritidy. Zlepšení bylo nezávislé na účinku minocyklinu se na kolagenázy. Minocyklin byl také prokázáno, že zvyšuje intracelulární koncentrace vápníku, které inhibují T-buňky. Jedinci s hlavního histokompatibilního komplexu (MHC) DR4 alely třídy II se zdají být náchylní k rozvoji revmatoidní artritidy.
Infekční agens pravděpodobně interaguje s tímto specifickým antigenem v nějakým způsobem, aby se vysrážel revmatoidní artritidy. Tam je silná podpora pro roli T-buněk v této interakce. Tak minocyklin může potlačit revmatoidní artritidy tím, že změní T buněk tok vápníku a exprese T-buněk odvozené od vazebného proteinu kolagenu. Minocyklin produkoval potlačení pozdní přecitlivělosti u pacientů s Reiterův syndrom, vyšetřovatelé a rovněž úspěšně použit minocyklin k léčbě artritidy a ranní ztuhlost Reiterův syndrom.
klinické studie
V roce 1970, vyšetřovatelé na univerzitě v Bostonu provedli menší, randomizované, placebem kontrolovaná studie k určení, zda by tetracyklin léčbě revmatoidní artritidy. Použili 250 mg tetracyklinu denně. Jejich studie neprokázaly žádné zlepšení ani po jednom roce léčby tetracyklinu. Několik faktorů může vysvětlit jejich neschopnost prokázat žádné výhody. Jejich studie používají pouze 27 pacientů k soudu jeden rok, a pouze 12 obdržených tetracyklin, takže nesoulad může být faktorem. Navíc, žádný z pacientů mělo těžkou artritidu. Pacienti byli ze studie vyloučeni, pokud byly na každém anti-remittive terapii.
Finští výzkumníci používají k léčbě lymecycline reaktivní artritidu v chlamydií trachomatous infekcí. Jejich studie srovnávala účinek léku u pacientů se dvěma jinými reaktivními infekcí artritidou: Yersinia a Campylobacter.
Lymecyline produkoval kratší průběh nemoci v Chlamydia pacientů artritida vyvolaná, ale nemá vliv na jiné enterické infekce spojené s reaktivní artritidy. Vyšetřovatelé později publikoval zjištění, že navrhovaná lymecycline splnila svůj účinek přes non-antimikrobiálních akcí. Oni spekulují fungovalo to tím, že brání oxidačnímu aktivace kolagenázy.
První zkušební minocyklinu pro léčbu zvířat a lidské revmatoidní artritidy byl publikován Breedveld. V první zveřejněné lidského soudu, Breedveld 10 léčených pacientů v otevřené studii po dobu 16 týdnů. Použil velmi vysokou dávku 400 mg za den. Většina pacientů měla vestibulární vedlejší účinky, vyplývající z této dávky.
Nicméně, všechny pacienti vykazovali účinku léčby, a všechny proměnné účinnosti byly významně zlepšila na konci pokusu. Breedveld rozšířil na jeho původní studii a později pozorovány podobné působivé výsledky. To bylo 26-týdenní dvojitě zaslepená, placebem kontrolovaná randomizovaná studie s 80 pacienty minocyklinu pro dostali 200 mg dvakrát denně. Kloubní index Ritchie a počet oteklých kloubů výrazně zlepšila (p <0,05) více ve skupině minocyline, než ve skupině s placebem. Vyšetřovatelé v Izraeli studovali 18 pacientů s těžkou revmatoidní artritidou po dobu 48 týdnů.
Tito pacienti selhaly dva další DMARD. Byly vzlétlo všechny DMARD agenty a vzhledem k tomu, minocyklin 100 mg dvakrát denně. Šest pacientů nedokončila studium - tři stáhla z důvodu nedostatku zlepšení a tři měli vedlejší účinky závratě nebo leukopenie. Všichni pacienti, kteří dokončili studii zlepšila. Tři došlo ke kompletní remisi, tři měli podstatné zlepšení větší než 50 procent, a šest měli mírné zlepšení o 25 procent v počtu aktivních kloubů a ranní ztuhlost.

Zdá se, že kyselina hyaluronová, která je potenciační látka běžně používá v léčbě rakoviny, může být velmi užitečné v těchto případech. Zdá se, že kyselina hyaluronová má velmi malou až žádnou přímou toxicitu, ale funguje ve vysoce synergicky při podání přímo do IV vaku s klindamycin.

Kyselina hyaluronová je také použit v ortopedické procedury. Dávka je obecně od 2 do 10 cm do IV vaku. Kyselina hyaluronová není levné, nicméně, protože náklady se může pohybovat až do 10 $ za cc. Také je potřeba použít nějaký opatrně, protože mohou vyvolat významnou Herxheimerova reakce

Léčba revmatických onemocnění nemusí být noční můrou!

R E K L A M A :
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Zaujaly Vás tyto informace ?


Komentáře

1 Spotloan Spotloan | E-mail | Web | 16. října 2018 v 5:34 | Reagovat

paydayloans lenders <a href="https://creditloansguaranteedapproval.com/">arizona payday loans</a> credit loans guaranteed approval <a href=https://creditloansguaranteedapproval.com/>credit loans</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama