. . VŠE, CO MNE ZAJÍMÁ. . . .CARPE DIEM ! - VYUŽIJ DEN !

. .Hanka. .Hanka .Hanka. .JEN Z DOBRÉHO SE RODÍ DOBRÉ ! . . Hanka . Hanka. Hanka

. . . . . . FIDE, SED CUI FIDAS, VIDE ! . . . VĚŘ, ALE KOMU VĚŘÍŠ, MĚŘ ! . . . . .čs. film Bílá paní.
DĚKUJI za návštěvu na mém Blogu a PŘEJI VÁM krásný a úspěšný nový týden.Vaše Milena

od 1.11.2017 - UKONČUJI ZDE NA MÉM BLOGU SVOU ČINNOST a BUDU POKRAČOVAT NA Facebooku:NA ÚVOD
NĚKTERÉ SPECIÁLNÍ MNOU VYBRANÉ ZÁSADNÍ - DŮLEŽITÉ ČLÁNKY: - více - klikněte na ně.
DALŠÍ ČLÁNKY NAJDETE NÍŽE či v ARCHIVU:


- KOKOSOVÝ OLEJ - 12 + 1 způsob využití -pomáhá proti bakteriím a kvasinkám
mají specifickou schopnost narušit membrány virů, bakterií, kvasinek a plísní. Ty jsou pak snadno zneškodněny bílými krvinkami.

- vzniká v játrech, vznik podporuje zejm. vit. B6, B12, B9 (kys.listová)-methylačn živiny.

- GLUTATHION "Matka všech antioxidantů" - rubrika Přírodní léky, 5.3.2016.

Methylační živiny (kyselina listová a vitaminy B6 a B12). Jedná se pravděpodobně o vůbec nejdůležitější prvky urč. reakcí- kyselinu listovou = vitamin B9 (zejména v aktivní formě 5-methyltetrahydrofolátu), vitamin B6 (v aktivní formě P5P) a vitamin B12 (v aktivní formě metylkobalaminu). Více zde:Výsledek obrázku pro 2018
Year of the dog.


NEODCHÁZEJME OD ROZEHRANÉ PARTIE A
DOKONČEME, CO JSME ZAČALI.
TO NÁM DÁ NADĚJI, ŽE BUDEME VOLNĚ DÝCHAT.

od 1.11.2017 - UKONČUJI ZDE NA MÉM BLOGU SVOU ČINNOST a BUDU POKRAČOVAT NA - Facebooku: M - Spektrum
. . . . . . . . . . .

Artroza - léky, kapky na mycoplasmata

10. prosince 2016 v 20:33 | relax.lidovky.cz |  NEMOCI A LÉČBA


Přechodnou pomoc pro bolavé artrotické klouby mohou přinést také steroidní injekce neboli kortikoidy, které tlumí bolest i otoky. Jejich opakované použití ale často způsobuje poškození chrupavky.

Podle lékařů příliš nepomohou ani doplňky stravy, jež lidé ve velkém nakupují v lékárnách a doufají, že si tak své klouby zachrání. "Pilulky s obsahem glukosamin sulfátu či chondroitin sulfátu, mají-li mít na klouby nějaký účinek, určitě nestačí nic změnit po spotřebování jednoho balení," podotýká doktor Neumann. "Dovedu si představit, že pokud si člověk dá třikrát či čtyřikrát do roka šestitýdenní kúru těchto látek, nakonec se mu trochu uleví, ale příliš bych se na tuto alternativní léčbu neupínal."

Za pravdu mu dává i druhý sportovní lékař doktor Nepraš: "Při užívání doplňků stravy se velké procento látek ztrácí v zažívacím traktu. Nějaký celkový vliv na organismus asi tyto pilulky mít mohou, ale neexistují žádné studie, které by dokládaly, v jaké koncentraci a zda vůbec příslušné látky v kloubní chrupavce působí."

Mnohem účinnější a cílenější je podle něj aplikace kloubní výživy - kyseliny hyaluronové - přímo do kloubu. Tento postup se nazývá viskosuplementace a kyselina hyaluronová přímo v postiženém kloubu nahrazuje chybějící synoviální tekutinu.

Nejmodernějším viskosuplementem je Synvisc-One,který stačí na rozdíl od starších preparátů aplikovat ve formě jediné injekce.

Obsahuje totiž kyselinu hyaluronovou v takové koncentraci, že nejlépe napodobuje kloubní tekutinu mladého zdravého člověka.

Pacienti po této injekci cítí úlevu po čtyři až šest měsíců.
Zaldiar a Recoxa - léky na artrozu

Fin Candimis jsem zakoupila na doporučení kamarádky, které produkt doporučil lékař k antibiotikům, že narušuje obal Mycoplasmy, aby se k nim mohla antibiotika dostat. Zároveň obsahuje látku, která je proti Mycoplasmě. Mimo jiné mě překvapily antimykotické účinky při dlouhodobém užívání k atb, měla jsem hrozné problémy a oregánový olej skvěle zabral. Jediné, kdžy si člověk zvýší trochu dávkování, může nastat podráždění asi žaludku. Je hodně "pálivý". Jinak nevěřila jsem tomu, že by zabral na mykózu při atb a zabral skvěle. Takže u mě velké překvapení a naprostá spokojenost. Mám ráda i váš obchod, vždy rychlé jednání, myslím, že solidní.

Více zde: http://www.uspesna-lecba.cz/chlamydie/

Dobrý den Dostala jsem injekci Viscoseal za 3900 Kč,
která je pokládána za zdravotnický prostředek, nikoliv léčivo.
Naproti tomu obdobná injekce s názvem Hyalgan je hrazena pojišťovnou aje pokládána za lék. Operatér mi nabídl Viscoseal, aniž mě informoval o alternativě. Je v něčem Viscoseal snad lepší? Možná je tomu naopak, když není v evidenci léků. Stačí 3 aplikace injekcí Hyalgan? V poslední době ztrácím důvěru v lékaře. Dost se v názorech rozcházejí, neinformují pacienta a komunikace je s některými složitá.
Odpověď odborníka:
Dobrý den, Hyalgan by se měl aplikovat v pěti dávkách, doplatek v lékárně je asi 100Kč. Viscoseal je výborný lék po operaci, protože koleno po něm tolik neotéká. Doporučuji ale konzultaci s ošetřujícím ortopedem, který jistě zodpoví Vaše další dotazy.
http://www.ulekare.cz/poradna-lekare/hyalgan-10075
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama