. . VŠE, CO MNE ZAJÍMÁ. . . .CARPE DIEM ! - VYUŽIJ DEN !

. .Hanka. .Hanka .Hanka. .JEN Z DOBRÉHO SE RODÍ DOBRÉ ! . . Hanka . Hanka. Hanka

. . . . . . FIDE, SED CUI FIDAS, VIDE ! . . . VĚŘ, ALE KOMU VĚŘÍŠ, MĚŘ ! . . . . .čs. film Bílá paní.
DĚKUJI za návštěvu na mém Blogu a PŘEJI VÁM krásný a úspěšný nový týden.Vaše Milena

od 1.11.2017 - UKONČUJI ZDE NA MÉM BLOGU SVOU ČINNOST a BUDU POKRAČOVAT NA Facebooku:NA ÚVOD
NĚKTERÉ SPECIÁLNÍ MNOU VYBRANÉ ZÁSADNÍ - DŮLEŽITÉ ČLÁNKY: - více - klikněte na ně.
DALŠÍ ČLÁNKY NAJDETE NÍŽE či v ARCHIVU:


- KOKOSOVÝ OLEJ - 12 + 1 způsob využití -pomáhá proti bakteriím a kvasinkám
mají specifickou schopnost narušit membrány virů, bakterií, kvasinek a plísní. Ty jsou pak snadno zneškodněny bílými krvinkami.

- vzniká v játrech, vznik podporuje zejm. vit. B6, B12, B9 (kys.listová)-methylačn živiny.

- GLUTATHION "Matka všech antioxidantů" - rubrika Přírodní léky, 5.3.2016.

Methylační živiny (kyselina listová a vitaminy B6 a B12). Jedná se pravděpodobně o vůbec nejdůležitější prvky urč. reakcí- kyselinu listovou = vitamin B9 (zejména v aktivní formě 5-methyltetrahydrofolátu), vitamin B6 (v aktivní formě P5P) a vitamin B12 (v aktivní formě metylkobalaminu). Více zde:Výsledek obrázku pro 2018
Year of the dog.


NEODCHÁZEJME OD ROZEHRANÉ PARTIE A
DOKONČEME, CO JSME ZAČALI.
TO NÁM DÁ NADĚJI, ŽE BUDEME VOLNĚ DÝCHAT.

od 1.11.2017 - UKONČUJI ZDE NA MÉM BLOGU SVOU ČINNOST a BUDU POKRAČOVAT NA - Facebooku: M - Spektrum
. . . . . . . . . . .

MSM - KLOUBY, NEHTY, VLASY

28. listopadu 2016 v 13:15 | http://www.zaricizdravi.cz/clanky/msm-2.html |  NEMOCI A LÉČBA

MSM

TRÁPÍ VÁS VAŠE VLASY? TŘEPÍ SE? NE A NE VYRŮST?

Tak v tom případě čtěte pozorně, protože právě MSM Vám může pomoci.
MSM, odborným názvem metylsulfonylmetan, je přirozeně se vyskytující forma síry. Je čistě bílá a i ve velkých dávkách naprosto netoxická. Můžeme ji najít v oceánech, dešťové vodě a všech živých organismech. Běžně se také vyskytuje v naší potravě, ale většina z ní je zničena vařením, smažením a dalšími tepelnými úpravami. Proto je vhodné doplňovat ji ve formě suplementů a tak naplno těžit z jejích úžasných účinků.
MSM je velice ceněným prostředkem při léčbě artritidy a dalších onemocněních kloubů. Výrazně ulevuje od bolestí a tlumí zánět. Zmenšuje otoky a urychluje rekonvalescenci po zraněních.
MSM však nemá pouze zdravotní výhody, ale také široké kosmetické využití. Vlasy, nehty, pleť, ty všechny mohou mít významný užitek z používání MSM.
Vlasy jsou korunou krásy. Každá žena i muž chtějí mít krásné husté a zdravé vlasy. A právě tehdy vstupuje na scénu MSM. Lidé, používající tento doplněk, jsou s výsledky velice spokojeni a uvádějí, že jejich vlasy rostou rychleji než kdy dřív, jsou zdravější, krásnější, pružnější a pevnější a to pouze po pár týdnech užívání.
Nedávno byly provedeny dvě kontrolované vědecké studie pozorující účinky MSM na růst vlasů a nehtů.
Byly dvě skupiny lidí, z nichž jedna užívala bioaktivní MSM a druhé bylo podáváno placebo. U placebo skupiny nebylo pozorováno žádné zlepšení kvality vlasů ani jejich zrychlený růst, zatímco u skupiny užívající MSM byly vlasy pevnější, silnější, méně se lámaly, byly lesklejší a byl pozorován VÝRAZNĚ rychlejší růst.
Ronald M. Lawrence, doktor dohlížející na průběh studie, prohlásil: "Užívání MSM významně přispívá k růstu vlasů a nehtů. Vlasy i nehty vykazovaly zlepšení po pouhých šesti týdnech užívání. Subjekty, které v suplementaci MSM pokračovaly i nadále měly dokonce ještě lepší výsledky."
Všechna data byla přezkoumána certifikovanými kosmetičkami a kadeřníky. Ti byli naprosto ohromeni výsledky a byly schopni přesně určit, kdo byl ve skupině placebo a kdo užíval skutečné MSM.
Jak MSM funguje? MSM se společně s vitamíny a aminokyselinami podílí na tvorbě zdravých buněk. Síra je pro správné fungování organismu nezbytná a je nutné ji přijímat v dostatečném množství. Nedostatek této látky se projevuje nedostatkem energie, bolestí kloubů, suchou pokožkou a vlasy, lámavými nehty a záněty.
MSM se také podílí na tvorbě kolagenu. Naše pleť, vlasy a nehty jsou tvořeny proteiny: keratinem, kolagenem a elastinem. MSM podporuje tvorbu jak kolagenu, tak keratinu. Tyto proteiny jsou zodpovědné za krásnou zdravou pleť a vlasy. Jak stárneme, produkce kolagenu klesá a pleť i vlasy ztrácí svoji elasticitu. Společně s vitamínem C je MSM schopno normalizovat tvorbu kolagenu a tím navrátit pleti a vlasům jejich pružnost.

Chcete delší vlasy? -užívejte MSM

Chcete silnější nehty? -užívejte MSM

Chcete zářivější pleť? -užívejte MSM

MSM je zcela po právu nazýváno minerálem krásy. Působí blahodárně na celé tělo. Po několika týdnech užívání si jistě všimnete opravdu viditelných výsledků. Ideální je používat MSM v kombinaci s vitamínem C, který podporuje jeho aktivitu v organismu a zvyšuje jeho účinnost. Můžete si ho namíchat společně s citrónovou vodou, nebo ještě lépe s přípravkem camu camu.
Camu camu je rostlina, která obsahuje nejvíce vitamínu C na světě. Je silným antioxidantem, obsahuje mnoho minerálů, fytonutrientů a hlavně Vám dodá úžasné množství vitamínu C, který je tělem snadno využitelný. (Vitamínové tablety jsou organismem z velké části vyloučeny a nevyužity, proto je vhodnější používat přírodní zdroje vitamínu C.)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Simona Simona | Web | 29. listopadu 2016 v 16:53 | Reagovat

Docela pecka, děkuji!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama