. . VŠE, CO MNE ZAJÍMÁ. . . .CARPE DIEM ! - VYUŽIJ DEN !

. .Hanka. .Hanka .Hanka. .JEN Z DOBRÉHO SE RODÍ DOBRÉ ! . . Hanka . Hanka. Hanka

. . . . . . FIDE, SED CUI FIDAS, VIDE ! . . . VĚŘ, ALE KOMU VĚŘÍŠ, MĚŘ ! . . . . .čs. film Bílá paní.
DĚKUJI za návštěvu na mém Blogu a PŘEJI VÁM krásný a úspěšný nový týden.Vaše Milena

od 1.11.2017 - UKONČUJI ZDE NA MÉM BLOGU SVOU ČINNOST a BUDU POKRAČOVAT NA Facebooku:NA ÚVOD
NĚKTERÉ SPECIÁLNÍ MNOU VYBRANÉ ZÁSADNÍ - DŮLEŽITÉ ČLÁNKY: - více - klikněte na ně.
DALŠÍ ČLÁNKY NAJDETE NÍŽE či v ARCHIVU:


- KOKOSOVÝ OLEJ - 12 + 1 způsob využití -pomáhá proti bakteriím a kvasinkám
mají specifickou schopnost narušit membrány virů, bakterií, kvasinek a plísní. Ty jsou pak snadno zneškodněny bílými krvinkami.

- vzniká v játrech, vznik podporuje zejm. vit. B6, B12, B9 (kys.listová)-methylačn živiny.

- GLUTATHION "Matka všech antioxidantů" - rubrika Přírodní léky, 5.3.2016.

Methylační živiny (kyselina listová a vitaminy B6 a B12). Jedná se pravděpodobně o vůbec nejdůležitější prvky urč. reakcí- kyselinu listovou = vitamin B9 (zejména v aktivní formě 5-methyltetrahydrofolátu), vitamin B6 (v aktivní formě P5P) a vitamin B12 (v aktivní formě metylkobalaminu). Více zde:Výsledek obrázku pro 2018
Year of the dog.


NEODCHÁZEJME OD ROZEHRANÉ PARTIE A
DOKONČEME, CO JSME ZAČALI.
TO NÁM DÁ NADĚJI, ŽE BUDEME VOLNĚ DÝCHAT.

od 1.11.2017 - UKONČUJI ZDE NA MÉM BLOGU SVOU ČINNOST a BUDU POKRAČOVAT NA - Facebooku: M - Spektrum
. . . . . . . . . . .

ARTRITIDA A ARTROZA - Jak prakticky eliminovat riziko revmatoidní artritidy nebo MS

15. listopadu 2016 v 15:10 | http://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2004/01/31/vitamin-d-benefits-part-one.aspx |  NEMOCI A LÉČBA

PŘEKLADAČ Z ANGLIČTINY:

Vědci zjistili, ženy, které jedí stravu bohatou na vitamin D může snížit jejich šance na rozvoj revmatoidní artritidy (RA) a roztroušené sklerózy (RS). Dvě studie zahrnující ženy prokázaly důkaz o výhodách vitamínu je.
Studie RA následoval 29,368 žen ve věku 55 až 69 let a studie MS podíval na více než 185.000 žen. Účastníci dostali dotazníky vyplňovat o svých stravovacích návycích a příjmu vitamínu D na začátku každé studie a výzkumníci navázala s ženami každé čtyři roky po dobu až 20 let. Zjistili, že ženy byly o 30 procent nižší pravděpodobnost vzniku revmatoidní artritidy a 40 procent nižší pravděpodobnost vzniku MS, když se vezme doporučené denní množství nebo více vitamínu D.
100 lidí po celém světě, jeden nebo dva vyvine RA a asi 0,04 procent má MS. Obě tyto podmínky jsou myšlenka nastat, když imunitní systém obrací proti sobě.Výzkumníci naznačují, že vitamin D může fungovat podle zklidnění hyperaktivního imunitních buněk.
V reakci na tuto studii experti vitaminu D radí budoucím vědcům studovat hladiny vitaminu D, aby byla podána krevní test ke čtení úrovně přesněji, a varoval, že tato studie nepoužil nejlepší způsob, jak určit hladinu vitamínu D v účastníků.
Neurologie ledna 2004 13; 62 (1): 60-5
Arthritis & revmatismu ledna 2004; 50 (1): 72-7

Dr. mercola Komentáře:
Postupujte podle Dr. Mercola na Twitteru Postupujte podle Dr. Mercola na Facebooku

Bohužel se domnívám, tato studie byla poměrně špatně provedena, jak bývaly jen dietní formulářů pro stanovení příjmu vitaminu D. Zjistili, že vyšší příjem celkové denní vitamínu D, a to jak v potravě a doplňkové, byla spojena s rizikem RA a MS. Neměli měření hladiny vitaminu D, což je velmi důležité, neboť na slunci , nikoli stravy, je nejdůležitějším zdrojem vitaminu D. Ve skutečnosti, v kojící ženy, jediný vitamin, který je uveden pro kojence, v zimě je vitamin D, protože to není převedeno do mateřského mléka . Pro mě to je silný důkaz, že Bůh nás plánoval dostávat náš vitamín D ze slunce, a ne z jídla.
Zatímco vědci v této studii nebyly měřeny hladiny vitaminu D, viděl jsem několik set pacientů s revmatoidní artritidou v posledních dvou letech, a já jsem měřit jejich úrovně. Ještě jsem se analyzovat výsledky, ale nemohu vzpomenout jakékoliv pacientů s revmatoidní artritidou, kteří měli normální hladinu vitaminu D. Ve skutečnosti je to tak důsledný, že jsem okamžitě zahájit žádnou novou pacienta, který přichází v RA o doplňkovou vitamin D, kromě vitamin D v olej z tresčích jater. Každý, kdo začíná olej z tresčích jater , který je zdrojem obou potřebných omega-3 mastných kyselin a vitamínu D. Ale u pacientů s revmatoidní artritidou mohu použít dalších až 10.000 jednotek denně v horní části vitaminu D v olej z tresčích jater, aby své hladiny nahoru.
RA je autoimunitní onemocnění, stejně jako MS, a obě podmínky jsou myšlenka nastat, když imunitní systém obrací proti sobě. Většina všichni pacienti v tomto ročním období RA mají hladinu vitaminu D nižší než 20. Při použití dávek vitaminu D stejně vysoký jako ty výše jsem se zmínil, že je důležité pro měření hladiny vitaminu D, aby se zabránilo D toxicitu vitaminu.Normalizaci hladiny vitaminu D, počínaje omega-3 tuků, a eliminuje cukru jsou bezesporu tři nejdůležitější fyzikální prvky normalizaci autoimunitní onemocnění, jako je RA a MS
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Zaujaly Vás tyto informace ?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama