. . VŠE, CO MNE ZAJÍMÁ. . . .CARPE DIEM ! - VYUŽIJ DEN !

. .Hanka. .Hanka .Hanka. .JEN Z DOBRÉHO SE RODÍ DOBRÉ ! . . Hanka . Hanka. Hanka

. . . . . . FIDE, SED CUI FIDAS, VIDE ! . . . VĚŘ, ALE KOMU VĚŘÍŠ, MĚŘ ! . . . . .čs. film Bílá paní.
DĚKUJI za návštěvu na mém Blogu a PŘEJI VÁM krásný a úspěšný nový týden.Vaše Milena

od 1.11.2017 - UKONČUJI ZDE NA MÉM BLOGU SVOU ČINNOST a BUDU POKRAČOVAT NA Facebooku:NA ÚVOD
NĚKTERÉ SPECIÁLNÍ MNOU VYBRANÉ ZÁSADNÍ - DŮLEŽITÉ ČLÁNKY: - více - klikněte na ně.
DALŠÍ ČLÁNKY NAJDETE NÍŽE či v ARCHIVU:


- KOKOSOVÝ OLEJ - 12 + 1 způsob využití -pomáhá proti bakteriím a kvasinkám
mají specifickou schopnost narušit membrány virů, bakterií, kvasinek a plísní. Ty jsou pak snadno zneškodněny bílými krvinkami.

- vzniká v játrech, vznik podporuje zejm. vit. B6, B12, B9 (kys.listová)-methylačn živiny.

- GLUTATHION "Matka všech antioxidantů" - rubrika Přírodní léky, 5.3.2016.

Methylační živiny (kyselina listová a vitaminy B6 a B12). Jedná se pravděpodobně o vůbec nejdůležitější prvky urč. reakcí- kyselinu listovou = vitamin B9 (zejména v aktivní formě 5-methyltetrahydrofolátu), vitamin B6 (v aktivní formě P5P) a vitamin B12 (v aktivní formě metylkobalaminu). Více zde:Výsledek obrázku pro 2018
Year of the dog.


NEODCHÁZEJME OD ROZEHRANÉ PARTIE A
DOKONČEME, CO JSME ZAČALI.
TO NÁM DÁ NADĚJI, ŽE BUDEME VOLNĚ DÝCHAT.

od 1.11.2017 - UKONČUJI ZDE NA MÉM BLOGU SVOU ČINNOST a BUDU POKRAČOVAT NA - Facebooku: M - Spektrum
. . . . . . . . . . .

ARTRITIDA A ARTROZA - Jak porazit Artritidu přirozeně s akupunkturou, kurkumou

15. listopadu 2016 v 15:22 | http://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2006/11/18/how-to-beat-arthritis-naturally-with-acupuncture-turmeric.aspx |  NEMOCI A LÉČBA

Jak porazit Artritida přirozeně s akupunkturou, kurkuma

PŘEKLADAČ:
Dvojice studií ve stejném časopise (ztuhlosti kloubů a svalů), naznačují, že akupunktura a extrakt z kurkumy (a koření nalezeno v kari) mohou oba nabízejí výraznou úlevu od bolesti pro pacienty s artritidou.
Německý výzkumný tým zjistil, že kombinace akupunktury a konvenční medicíny může zvýšit kvalitu života pacientů s osteoartritidou.
Mezitím Američtí vědci zjistili, že zvláštní kurkuma extrakt, který se skládá převážně z látek zvaných kurkuminoidy, může zabránit akutních i chronických revmatoidní artritidy.
V pokusech na krysách, kurkumu extrakt se objevil blokovat zánětlivých cest spojené s revmatoidní artritidou. Pokud jde o akupunkturu, studium některých 3500 subjektů bylo prokázáno, že pacienti s chronickým osteoartróza, jenž jej obdržel kromě své další tradiční péči ukázala výrazné zlepšení, pouze 5 procent zažívá menší vedlejší účinky.
Artróza je nejčastějším typem artritidy v Spojené státy, Je progresivní degenerace kostní chrupavky. Revmatoidní artritida je imunologické poruchy vedoucí k bolestivé zánět kloubů.
Téměř jeden z pěti Američanů, celkem 46 milionů, trpí nějakou formou artritidy.Dalším 23000000 ještě mnoha případech není diagnostikována chronické bolesti kloubů. Asi 40 procent pacientů s artritidou v uživatelskéSpojené státy se obrátil na alternativní medicíny, aby jim pomohla s jejich bolestí.Dr. mercola Komentáře:
Postupujte podle Dr. Mercola na Twitteru Postupujte podle Dr. Mercola na Facebooku

Tato dvojice studií podtrhuje rostoucí zájem konvenční medicína má v doplňkové alternativní medicíny . Je skvělé vidět další důkaz o zdánlivě nevyhnutelné posun americký systém zdravotní péče se bere z modelu založeného na léčbu symptomů s drahými drogami řešení pro ten, který se zaměřuje na foundational příčinou nemocí.
Mnoho systémů využívajících tyto nově aplikované přírodní léčebné nástroje, jako je akupunktura , přírodně a chiropraxe medicíny , zaměřit se na spíše než zdraví nemoci. Chápou, že nepřítomnost nemoci se nerovná zdraví.
Pokud jste četl mé newsletter na chvíli, už víte, jak akupunktura zmírňuje bolesti spojené s napětí bolesti hlavy a kurkumin, žluté látky v kurkuma, blokuje rozvoj rakoviny .
V Indii, kde kurkuma široce používán, prevalence čtyř nejvyšších amerických rakoviny - tlustého střeva, prsu, prostaty a plic - je 10 krát nižší.
A není pochyb o tom, akupunktura je efektivní pro mnoho zdravotních problémů; například, v nedávné studii elektricky stimulovány akupunktura snižuje krevní tlak o 50 procent. Pokud nejste blázen jehel, nicméně, máte jiné alternativy, které mohou být stejně užitečné.
Zjistil jsem, že Emotional Freedom Technique (EFT) , jehla bez akupresurní energie psychologie nástroj, který používá stejnou energií meridiánů jako akupunktura, je velmi účinná metoda. Používám ji ve své praxi každý den, a to může být silným prostředkem bolesti hlavy úlevu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama