. . VŠE, CO MNE ZAJÍMÁ. . . .CARPE DIEM ! - VYUŽIJ DEN !

. .Hanka. .Hanka .Hanka. .JEN Z DOBRÉHO SE RODÍ DOBRÉ ! . . Hanka . Hanka. Hanka

. . . . . . FIDE, SED CUI FIDAS, VIDE ! . . . VĚŘ, ALE KOMU VĚŘÍŠ, MĚŘ ! . . . . .čs. film Bílá paní.
DĚKUJI za návštěvu na mém Blogu a PŘEJI VÁM krásný a úspěšný nový týden.Vaše Milena

od 1.11.2017 - UKONČUJI ZDE NA MÉM BLOGU SVOU ČINNOST a BUDU POKRAČOVAT NA Facebooku:NA ÚVOD
NĚKTERÉ SPECIÁLNÍ MNOU VYBRANÉ ZÁSADNÍ - DŮLEŽITÉ ČLÁNKY: - více - klikněte na ně.
DALŠÍ ČLÁNKY NAJDETE NÍŽE či v ARCHIVU:


- KOKOSOVÝ OLEJ - 12 + 1 způsob využití -pomáhá proti bakteriím a kvasinkám
mají specifickou schopnost narušit membrány virů, bakterií, kvasinek a plísní. Ty jsou pak snadno zneškodněny bílými krvinkami.

- vzniká v játrech, vznik podporuje zejm. vit. B6, B12, B9 (kys.listová)-methylačn živiny.

- GLUTATHION "Matka všech antioxidantů" - rubrika Přírodní léky, 5.3.2016.

Methylační živiny (kyselina listová a vitaminy B6 a B12). Jedná se pravděpodobně o vůbec nejdůležitější prvky urč. reakcí- kyselinu listovou = vitamin B9 (zejména v aktivní formě 5-methyltetrahydrofolátu), vitamin B6 (v aktivní formě P5P) a vitamin B12 (v aktivní formě metylkobalaminu). Více zde:Výsledek obrázku pro 2018
Year of the dog.


NEODCHÁZEJME OD ROZEHRANÉ PARTIE A
DOKONČEME, CO JSME ZAČALI.
TO NÁM DÁ NADĚJI, ŽE BUDEME VOLNĚ DÝCHAT.

od 1.11.2017 - UKONČUJI ZDE NA MÉM BLOGU SVOU ČINNOST a BUDU POKRAČOVAT NA - Facebooku: M - Spektrum
. . . . . . . . . . .

PROSTŘEDKY NA HUBNUTÍ - PERFECT SLIM DRINK a OBETHIN

13. října 2015 v 17:54 | lekarna.cz |  DIETY, HUBNUTÍ

které nejen způsobují pocit nasycenosti, ale pomáhají zrychlit metabolismus. to jsou známe po celém světe kapsle na hubnutí Lida Daidaihua a Perfect Slim.

značkové přípravky Lida daidaihua za ceny dostupné , kdo chce upravit postavu, zrychlit metabolismus a odstranit z těla toxiny.
Na stránkách lékárny LIDA-DAIDAIHUA-CZ.COM naleznete účinné léky na hubnutí: kapsle Lida Perfect Slim, Lida Daidaihua, káva a čaj na hubnutí. Složení těchto přípravků obsahuje bylinky, které pomáhají potlačit chuť k jídlu a urychlit metabolický proces.

Ochrana proti nežádoucímu přejídání
Přípravky fungují na jednoduchém principu zvětšení svého objemu v žaludku a jeho zaplnění.
Pacient trpící nadváhou tak po jejich užití zkonzumuje menší porci, než na jakou je normálně zvyklý. Vzniklá vysoce viskózní gelová substance se v žaludku smísí s jídlem a zpomalí proces trávení. Výsledkem je pak dlouhodobější pocit nasycení. "Samotný pocit nasycení však lidem s nezdravými stravovacími návyky nestačí. Je nutné také omezit enormní chuť na nezdravé sladké a tučné jídlo," uvedl Petr Navrátil ze společnosti Danare, která na český trh uvedla nový přírodní přípravek OBEZIN™
s unikátním patentovaným rostlinným komplexem přírodních viskózních polysacharidů PSC™.
"Tento problémřeší obsah Spiruliny platensis.
Aminokyselina fenylalanin, která představuje její základní funkční složku, působí na chuťové centrum v mozku a nadměrnou chuť efektivně sníží,"
vysvětlil praktický lékař MUDr. Jaroslav Henzl.

Pomoc při cukrovce
Nadváha často vede k onemocnění cukrovkou. Tou loni podle údajů Evropské asociace pro studium diabetu trpělo již více jak 366 milionů lidí na celém světě. Revoluční přípravkyna polysacharidové báziudržují hladinu glukózy v krvi v normálu, proto se doporučují k užívání i lidem s tímto onemocněním. Vysoký obsah vlákniny snižuje absorpci cukrů, čímž zabraňuje výkyvům hladiny krevního cukru.
Pacientům s cukrovkou se pouze doporučuje o užívání těchto přípravků informovat svého lékaře, aby jim případně upravil dávkování léků určených k léčbě tohoto onemocnění. Konzultovat by měli i případné současné užívání dalších zdravotnických přípravků s hypoglykemickým účinkem. Současně se také doporučuje pravidelná kontrola glykemie.
Příznivé působení na trávení
Nezdravé stravování vede kromě nadváhy i k narušení správného fungování trávení. Nové přípravky se proto snaží navrátit funkci trávicího systému do normálu. Vláknina, která je přirozenou součástí polysacharidových komplexů těchto přípravků, na sebe váže toxiny, čistí střeva a podporuje jejich činnost. "Vláknina, také snižuje hladinu cholesterolu v krvi. Svým působením ve střevech totiž omezuje jeho absorpci," uvedla výživová poradkyně Alžběta Houdková, členka Asociace výživových poradců.
"Na trávení příznivě působí i Spirulina platensis, která zlepšuje střevní mikroflóru a obnovuje acidobazickou rovnováhu," dodala Houdková. Spirulina platensis podporuje také detoxikaci organismu, která je žádoucím doplněním redukce hmotnosti.

Specifikace

Via Naturallis PERFECT SLIM DRINK na hubnutí 20 sáčků ananas296407611

Popis produktu 260,- Kč 1 porce/sáček pouze 4,7 kcal.

Nápoj na hubnutí Perfect Slim Drink
Koktej na hubnutí Perfect Slim Drink (doplněk stravy) je instantní ananasový nápoj, který: zasytí, pomáhá hubnutí a reguluje cholesterol zažene hlad i chuť na mlsání!
Příznivého účinku dosáhnete při příjmu 3 g glukomannanu denně ve třech dávkách po 1 g, spolu s 1 - 2 sklenicemi vody před jídlem. 2 minuty a je po hladu!
Nyní můžete získat a vyzkoušet tuto novinku ve speciálním balíčku se dvěma baleními Perfect Pasta!
- nudle z konjaku, mají jen 7 kcal ! Se zeleninou jsou docela fajn. Zkusila jsem je. Pozn. Milena
PŘÍPRAVA KOKTEJLU NA HUBNUTÍ
Máte hlad nebo jen potřebujete zahnat chuť na mlsání? Instantní nápoj na hubnutí Perfect Slim Drink si připravte 3 x denně deset až dvacet minut před jídlem. Obsah sáčku vysypete do sklenice, zalijete vodou, zamícháte a můžete ihned vypít. Díky obsaženým účinným látkám působí ve vašem trávícím traktu jako první pomoc vůči hladu a na vaše chuťové buňky jako dezert, který uspokojí i největší mlsouny.
Největší bonus nápoje na hubnutí Perfect Slim Drink, vzácný glukomannan, je vlákninou pektinového typu, která přispívá ke snižování hmotnosti. Příznivého účinku dosáhnete při příjmu 3 g glukomannanu denně ve třech dávkách po 1 g, spolu s 1 - 2 sklenicemi vody před jídlem.
Vyzkoušejte zdravé a kontrolované hubnutí s nápojem Perfect Slim Drink, který se vejde do kabelky a je kdykoliv, rychle k dispozici.
OBSAH KOKTEJLU NA HUBNUTÍ
Jedno balení koktejlu Perfect Slim Drink obsahuje 20 sáčků.
Nápoj na hubnutí Perfect Slim Drink se chlubí zdravotními tvrzeními
Při konzumaci 3 sáčků denně přispívá Perfect Slim Drink díky obsahu glukomannanu ke snižování hmotnosti a udržení normální hladiny cholesterolu v krvi
Obsahuje DDD vitaminu C - přispívá k normální funkci imunitního systému, nervové soustavy, snižuje únavu a vyčerpání.
Složení nápoje na hubnutí (denní dávka =3 sáčky Perfect Slim Drink): glukomannan 4500 mg, bromelain (enzym) - ananas 30 mg, vitamín C 104 mg= 130 % RDI, vitamín B1 0,4 mg=35% ,vitamín B2 0,5 mg=35%, vitamín B6 0,5 mg=35%, vitamín B12 0,75 ug=30%, kyselina panthotenová 2,1 mg =35%, kyselina listová 70 ug = 35%, biotin 17,5 ug =35%, niacin 5,6 mg= 35% ,vitamin E 4,2 mg= 35%
Energetická hodnota 58 kJ/14kcal 1 porce = 2,5g/sáček pouze 4,7 kcal.
Složení: glukomannan, inulin, ananasové přírodní aroma, ananasový juice/džus, ananasový extrakt, vitamin C, náhradní sladidlo: sukralóza, regulator kyselosti: kyselina citronová, vitamínový premix (kyselina L-askorbová, nikotinamid, DL-α-tokoferyl-acetát, D-pantothenát vápenatý, riboflavin, pyridoxin-hydrochlorid, thiamin-mononitrát, kyselina listová, D-biotin, kyanokobalamin ), bromelain (enzym obsažený v ananasu).
Doplněk stravy. Zpět do kategorie koktejly na hubnutí Perfect Slim Drink
Dietní potraviny Perfect Pasta | Shirataki nudle (konjac) | pro štíhlost | pro celiatiky | pro diabetiky | pro fitness | pro vegetariány | pro zdraví
Koktejly na hubutní Perfect Slim Drink
Koktejly na hubnutí

Obethin 120 tobolek 235 Kč

69%
Produkt vám dodá:
EU Lékárna
Doprava od 69 Kč
Skladem
OBETHIN™ - popis produktu Nová vylepšená receptura! 2x silnější! 120 tobolek místo 90 = dávka na 20 místo 14 dní. Přípravek OBETHIN™ je vhodný i pro vegetariány. OBETHIN™
Nová vylepšená receptura! 2x silnější! 120 tobolek místo 90 = dávka na 20 místo 14 dní.
Přípravek OBETHIN™ je vhodný i pro vegetariány.
OBETHIN™ je novinkou na trhu v ČR. Jeho autorem je bylinkář, který stál za vývojem neméně úspěšného produktu na hubnutí s názvem OBEZIN®. OBETHIN™ je 2 násobně účinný. OBETHIN™ je Vaší pomocnou rukou ve snaze být štíhlejší, zdravější, sebevědomější, krásnější..... Pomůže Vám snadněji dosáhnout Vašich cílů zhubnout než konkurenční výrobky. OBETHIN™ obsahuje přírodní viskózní látky se schopností extrémně zvětšovat svůj objem. Tato vlastnost přípravku Vám pomůže jíst méně při každém jídle, budete se cítit dříve plná a snížíte tak svůj kalorický příjem. Brzy začnete jíst menší porce. OBETHIN™ také pomáhá zastavit hlad mezi jídly. Hlad je vždy velkým důvodem vzdát se u jiných diet.
OBETHIN™ obsahuje látky, které podpoří Vaši snahu zhubnout a pomůžou Vám dosáhnout cílovou váhu rychleji.
OBETHIN™ je doplněk stravy, který vytváří pocit nasycenosti a následně snižuje chuť k jídlu.
OBETHIN™ se během minut po užití v žaludku rozpustí, až stonásobně zvětší svůj objem a vytvoří vysoce viskózní a stabilní gelovou substanci. Po smíchání s jídlem se proces trávení zpomalí a Váš zaplněný žaludek vyšle signál do mozku o tom, že jste již sytí, i když jste snědli menší porci.
OBETHIN™ obsahuje rostlinný komplex přírodních viskózních polysacharidů a chrom pikolinát, který přispívá k udržení normální hladiny glukózy v krvi a k normálnímu metabolismu makroživin.
OBETHIN™ zajistí, že můžete jíst méně a nebudete hladovět.
Dávkování a užívání: 2 tobolky 15 minut před každým jídlem (ideálně 3x denně) zapít minimálně 1 sklenicí vlažné vody (0,2-0,3l).
Tobolky se polykají celé a před užitím se neotvírají.
Vždy zapít vodou!
  • Skladování: Skladovat při teplotě od 15°C do 25°C, na suchém a tmavém místě, v původním balení, mimo dosah dětí.
  • Upozornění: OBETHIN™ se nesmí užívat při přecitlivělosti na jednu nebo více složek. Není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy. Pokud si nejste jisti, zda OBETHIN™ můžete užívat samostatně nebo v kombinaci s jiným lékem, poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem.
Pozor! Tobolku před užitím neotvírejte a vždy zapijte vodou.
Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
Nepoužívejte OBETHIN™ jako náhradu pestré stravy.
Spotřebujte do data uvedeného na obalu.
Složení 1 tobolky OBETHIN™ (670 mg):
Glukomannan .... 500 mg lněná vláknina ...... 70 mg alginát sodný ....... 35 mg xantanová guma .... 30 mg
Spirulina platensis .. 30 mg stearan hořečnatý .... 5 mg chrom pikolinát .. 0,16 mg (obsahuje 20 μg chromu, odpovídá 50% DDD*)
Neobsahuje alergeny. Obal tobolky je rostlinného původu (hydroxypropylmethyl celulóza) *DDD=doporučená denní dávka. Hmotnost obsahu 120 tobolek: 80,4 g ±5%.
Glukomannan přispívá ke snížení hmotnosti.
Chrom pikolinát přispívá k udržení normální hladiny glukózy v krvi.

http://www.1recenze.cz/hubnuti/obezin
Pavla před rokem
V první fázi jsem váhala zda si Obezin koupit. Nicméně jsem to nakonec udělala a funguje mi to v průběhu dne spolehlivě. Skutečně se ukázalo, že jsem omezila množství přijímané potravy co obvykle sním. Doporučuji i ostatním.

Koupila jsem si Perfect Slim Drink 20 sáčků za 200,- Kč a zkouším ho.
Dám Vám, milí čtenáři, vědět, až si udělám vlastní názor.
Vaše Milena.
______________________________________________________________________________
R E K L A M A. Seznam.cz :
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Zaujaly Vás tyto informace ?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama