. . VŠE, CO MNE ZAJÍMÁ. . . .CARPE DIEM ! - VYUŽIJ DEN !

. .Hanka. .Hanka .Hanka. .JEN Z DOBRÉHO SE RODÍ DOBRÉ ! . . Hanka . Hanka. Hanka

. . . . . . FIDE, SED CUI FIDAS, VIDE ! . . . VĚŘ, ALE KOMU VĚŘÍŠ, MĚŘ ! . . . . .čs. film Bílá paní.
DĚKUJI za návštěvu na mém Blogu a PŘEJI VÁM krásný a úspěšný nový týden.Vaše Milena

od 1.11.2017 - UKONČUJI ZDE NA MÉM BLOGU SVOU ČINNOST a BUDU POKRAČOVAT NA Facebooku:NA ÚVOD
NĚKTERÉ SPECIÁLNÍ MNOU VYBRANÉ ZÁSADNÍ - DŮLEŽITÉ ČLÁNKY: - více - klikněte na ně.
DALŠÍ ČLÁNKY NAJDETE NÍŽE či v ARCHIVU:


- KOKOSOVÝ OLEJ - 12 + 1 způsob využití -pomáhá proti bakteriím a kvasinkám
mají specifickou schopnost narušit membrány virů, bakterií, kvasinek a plísní. Ty jsou pak snadno zneškodněny bílými krvinkami.

- vzniká v játrech, vznik podporuje zejm. vit. B6, B12, B9 (kys.listová)-methylačn živiny.

- GLUTATHION "Matka všech antioxidantů" - rubrika Přírodní léky, 5.3.2016.

Methylační živiny (kyselina listová a vitaminy B6 a B12). Jedná se pravděpodobně o vůbec nejdůležitější prvky urč. reakcí- kyselinu listovou = vitamin B9 (zejména v aktivní formě 5-methyltetrahydrofolátu), vitamin B6 (v aktivní formě P5P) a vitamin B12 (v aktivní formě metylkobalaminu). Více zde:Výsledek obrázku pro 2018
Year of the dog.


NEODCHÁZEJME OD ROZEHRANÉ PARTIE A
DOKONČEME, CO JSME ZAČALI.
TO NÁM DÁ NADĚJI, ŽE BUDEME VOLNĚ DÝCHAT.

od 1.11.2017 - UKONČUJI ZDE NA MÉM BLOGU SVOU ČINNOST a BUDU POKRAČOVAT NA - Facebooku: M - Spektrum
. . . . . . . . . . .

TAJNÉ SYMBOLY REIKI

25. září 2015 v 19:40 | Merlin Lin, YouTube |  ČÍNSKÁ MEDICÍNA, ALTERNATIVA

:

UVÁDÍM PRO ZAJÍMAVOST. Vaše Milena.


ukázka:
Podle učení reiki jsou nemoci způsobeny nějakým druhem rozpadu nebo blokády "životní energie" člověka. Léčitel reiki pak ovlivňuje uzdravení položením svých rukou na určité místo na pacientově těle, aby usnadnil tok této "universální životní energie".13
Existuje velký počet označených pozic rukou pro různé problémy. Na rozdíl od jiných metod, třeba akupunktury a reflexologie, se neodstraňuje blokáda přímo, ale je nutno poruchu opravit vléváním nové kosmické energie reiki. Mistr nasává energii reiki z kosmu a pak ji předává pacientovi.

Jiří Heřt říká: "Reiki metoda leží na hranici parapsychologie a léčení vírou, ve skutečnosti se zde uplatňuje placebové působení charismatu mistra. Její případný účinek spočívá v sugestivním, autosugestivním, relaxačním nebo placebovém efektu."14
Zastánci reiki tvrdí, že léčitel není zdrojem uzdravující energie, ale pouze kanálem pro ni. Aby se člověk stal léčitelem reiki, musí obdržet "iniciaci" nebo "naladění" od mistra reiki. Tato ceremonie dělá člověka "naladěným" na "universální životní energii" a uschopňuje ho sloužit jako potrubí pro ni. Existují tři různé úrovně naladění - zasvěcení.15

Na vyšších úrovních může údajně člověk působit uzdravení na dálku, tedy bez fyzického kontaktu.16 Tímto způsobem působí mistři reiki v různých esoterických centrech, kde se setkávají a kde čerpají nové zkušenosti. Pro nás křesťany by tato skutečnost měla být přinejmenším alarmující.

Doerr říká: "Poměrně často slýchávám na esoterických veletrzích, že dnes má reiki již každý. To však není pravda. Když relativně přehledná skupina lidí, která se intenzivně esoterickou zabývá, již zná reiki, není to

9 TAKATOVÁ HAWAJO: The History of Reiki as Told by Mrs. Takata, MI: Southfield, 1979, s. 4.
10 DOERR FRANK: Mistrovská kniha Reiki, Fontána: Olomouc, 2007, s. 77.
11 TAKATOVÁ HAWAJO: Opak. cit., s. 4.
12 HEŘT JIŘÍ: Reiki in: Opak. cit., s. 200.
13 UNITED STATES CONFERENCE OF CATHOLIC BISHOPS: Opak. cit., ods. II. A. 3.
14 HEŘT JIŘÍ: Reiki in: Opak. cit., s. 200.
15 Některé školy učí, že zasvěcení mají 4 stupně.
16 UNITED STATES CONFERENCE OF CATHOLIC BISHOPS: Opak. cit., ods. II. A. 3. 3 přece světová populace.

Pokládám za důležité i to, že se zde setkávají lidé, nabízející podobné služby. Neznám žádnou lepší příležitost, kde se v relativně krátkém čase setkat s tolika lidmi ze stejné branže."17 Lidé zabývající se reiki veřejně přiznávají, že čerpají z mnohých esoterických praktik a vzájemně si předávají zkušenosti. Písmo nám však říká jasně: "Nemůžete pít kalich Páně i kalich démonů. Nemůžete mít účast na stolu Páně i na stolu démonů." (1Kor 10,21).

Někdy se reiki navíc kombinuje s dalšími okultními metodami, jako je přikládání krystalů a léčebných kamenů na postižená místa,…18
Čerpá též z tajných nauk esoterického buddhismu, které se skládají z velkého množství magických rituálů s využitím manter, muder a symbolů, a jejichž účinek je manifestován silou mnoha světelných bytostí.

Dr. Usui tak vytvořil svůj systém přírodního léčení reiki na základě tajných nauk esoterického buddhismu, japonské magie Šugendó a šamanismu, jakož i na základě původního japonského náboženství šintoismu a čínského magického taoismu. V Japonsku se totiž během staletí smísily jednotlivé duchovní tradice, protože se znamenitě doplňovaly.


Reiki samotná je toho zářným příkladem a symboly to jen dokazují. Symbol CR pochází z Šugendó a Šintó, symboly SHK a DKM pocházejí z esoterického buddhismu a symbol HS má svůj původ jak v magickém taoismu, tak i v esoterickém buddhismu.

19 Vidíme zde náboženský synkretismus typický pro nauku hnutí New Age. Autor mnoha knih o reiki Walter Lübeck o sobě tvrdí, že jeho narození ve znamení Vodnáře s ascendentem ve Střelci ho předurčuje být duchovním učitelem. Vyučuje systém Rainbow Reiki, který sám založil, dále meditaci tří paprsků, šamanskou tradici bílého pera a lemurskou tantru.

Svou prací chce přispět k tomu, aby se na Zemi co nejdříve rozhostil "zlatý věk", v němž budou žít společně v radosti a míru příroda, lidé i světelné bytosti.
Je vzdělán v mnoha tématech reiki, meditaci, NLP, šamanismu, tantře, homeopatii, dietetice, vnitřních bojových uměních, Feng-šuei a v práci s krystaly. Snaží se o spojení mnoha spirituálních cest a jejich moudrosti, aby dokázal svým žákům účinně pomoci na jejich duchovní cestě.

20 Jasně vidíme, že reiki léčení skutečně propojuje mnohé esoterické a okultní praktiky s náboženskými směry, které nejsou slučitelné s křesťanstvím.

Pilíře Reiki?

DORN 18.8.20142
...si tak říkám, že se zkusím tady zeptat do pléna: Co jsou pro koho z vás vlastně "pilíře Reiki"? Jaké jsou pro vás kvality, či prvky, které Reiki charakterizují?
(Není to myšleno jako kvíz dobře/špatně, je to pozvánka k uvědomění vlastního vnímání a prožitků spojeních s Reiki)
Takže jak to kdo máte? :-)
---------------------------------------------------------------
DRAGEL 19.8.2014
Když se tak zamyslím nad tím, co mi bylo mistry ukázáno, co naučeno atd. tak bych řekl, že to co jsem si "koupil" je pravdivé z tak 15-30%, takže den vlastně Reiki jako takové jak mi bylo předáno nepoužívám. Skrze zkušenosti s Reiki jsem došel "kamsi". Dnes to je tak, že jsem "kývnul" jakémusi kruhu bytostí, které prolínají všechny možné dimenze známého i neznámého vesmíru. Tak jako já požádám kruh o vyřešení "čehosi" tak i já dělám věci pro kruh v tomto svém světě, který "ovládám". Občas někoho potkám, položím na něj ruku, prohodím pár slov a jsem kanálem informace o které vlastně nic nevím, protože to nepotřebuji vědět :-D To mě vlastně naučilo Reiki, dávat informace bez nutnosti tu informaci řešit. Obvykle neléčím a pokud léčím, tak na to jdu přes šamanskou medicínu. Pokud bych měl nějakým způsobem popsat mou práci:
Požádej mě o pomoc.
Bytost, která potřebuje pomoc si o tuto pomoc musí říci, musí vědět, že něco potřebuje a že to může dostat.
Buď aktivní - Aktivně se leč.
Dám ti základní balík energetických informací, vytáhnu tě ze sraček, ale to jen proto, abych tě kopnul do zadku a teď mi ukaž, co ty sám pro sebe chceš doopravdy udělat.
Jsem průvodce.
Půjdu s tebou, a budu tě sledovat, co budeš vyvádět, občas ti poradím co a jak by mohlo být, ale rozhodnutí a cesta je tvá. Pokud si natlučeš nos, se smíchem ti ho ovážu a dám ti pár otázek, které ti ve tvé vlastní odpovědi mají ukázat tvou vlastní cestu. Rozhodně tě nikam nepovleču, nebudu za tebe rozhodovat a ani platit ;-)
Reiki je harmonizace, ale tahle harmonizace je na vysokých - andělských frekvencích, žijeme v těle a je potřeba mít medicínu i pro tělo, tedy mít sílu země. Od těchto věcí, spojení se zemí se pak odehrává šamanská medicína, která je vlastně silnější, než andělská. Správné je mít obojí. Spojení se zemí, sílu země a vedení "andělů", tedy bytostí vyšších sfér.
Obrázek

------------------------------------------------------------------------------------
Symboly jsou klíče, které slouží k zapnutí energie II. stupně Reiki. Díky těmto symbolům můžeme pracovat s potížemi sami na sobě, můžeme působit na druhé (efektivněji, než s I. stupněm) a používáme je při působení na nepřítomnou osobu, rostliny, krajiny, prostě všude tam, kde právě nemůžeme být a energie Reki je potřeba.
První symbol je klíč. Zapínáme s ním energii II. stupně Reiki a započínáme intenzivní výdej energie. Umocňuje všechny ostatní symboly. Je nejpoužívanějším symbolem v Reiki. Tímto znakem lze pročistit místnosti od negativní energie. Široké uplatnění tohoto symbolu najdeme rovněž při použití k sebeochraně a ochraně všeho, na čem vám záleží. Má účinek na všech úrovních a zahrnuje tedy ochranu i před fyzickou újmou, před emocionálními vlivy a před psychickým útokem. Nakreslení symbolu ve směru hodinových ručiček znamená spojení s Vesmírem. Pokud se rýsuje proti směru hodinových ručiček, znamená to spojení se Zemí.
Druhý symbol je mentální, emocionální. Používá se k vyrovnání pravé a levé hemisféry. Může být použit v souvislosti s emocionálními problémy, jako je nervozita, strach, deprese, zlost, smutek apod. Dále se používá k léčení jakýchkoliv závislostí - hubnutí, kouření, drogy atd. Zlepšuje rovněž paměť. Mentální symbol může být použit ke změně, nebo zrušení nechtěných zvyků. Napíšete-li na papír své jméno s tímto zlozvykem a namalujete mentální léčivý symbol, držte potom papír mezi dlaněmi a dávejte mu Reiki. Pracujete tím vlastně na svém podvědomí a zahájili jste tímto léčebný proces. Doporučuje se doba 20 minut denně po dobu, která je závislá na problému, který řešíte.
Vzdálenostní léčivý symbol. Doslovný překlad tohoto symbolu je ,,Žádná minulost, Žádná přítomnost, Žádná budoucnost". Tento symbol se dá využít při práci s minulými životy a uvolňování traumat z nich. Je v něm energie, která přenáší léčení Reiki na vzdálenosti, ale i v čase a prostoru. Je nejsložitější, ale také zároveň nejmocnější. Je s ním možné otevřít a odkrýt vzory z minulých životů a uvolnit je. Tím, že změníte minulost, přenesete změny do současnosti a měníte tím i budoucnost. Ti, kteří pracují s mentálním léčením na dálku brzy zjistí, že v kteroukoli dobu je právě Teď.
Třetí symbol Reiki má mnoho variant, proto se u různých lidí, kteří prošli II. stupněm Reiki tento symbol liší.http://www.energysystem.cz/reiky-symboly/
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Další zajímavé stránky:

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Cho Ku Rei


https://www.youtube.com/watch?v=S5fH3C5D5Hc


Sei He Ki


https://www.youtube.com/watch?v=yDtc4TPpLTw


Dai Ko Myo


https://www.youtube.com/watch?v=UWFMc_ahRGg


Hon Sha Ze Sho Nen


https://www.youtube.com/watch?v=ihUT5C8KXxwRaku


https://www.youtube.com/watch?v=HeOoSTYC8OQ

Teaching The Reiki First Degree Attunement

Teaching The Reiki Second Degree Attunement

Teaching The Reiki Third Degree Attunement

Full Reiki Healing Treatment on a ChairVíce také: REI KI - TAJNÉ SYMBOLY 31. března 2015 v rubrice Čínská medicína, ALTERNATIVA


_________________________________________________________________________________
REKLAMA. Seznam.cz :
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Zaujaly Vás tyto informace ?


Aktuální články

Reklama