. . VŠE, CO MNE ZAJÍMÁ. . . .CARPE DIEM ! - VYUŽIJ DEN !

. .Hanka. .Hanka .Hanka. .JEN Z DOBRÉHO SE RODÍ DOBRÉ ! . . Hanka . Hanka. Hanka

. . . . . . FIDE, SED CUI FIDAS, VIDE ! . . . VĚŘ, ALE KOMU VĚŘÍŠ, MĚŘ ! . . . . .čs. film Bílá paní.
DĚKUJI za návštěvu na mém Blogu a PŘEJI VÁM krásný a úspěšný nový týden.Vaše Milena

od 1.11.2017 - UKONČUJI ZDE NA MÉM BLOGU SVOU ČINNOST a BUDU POKRAČOVAT NA Facebooku:NA ÚVOD
NĚKTERÉ SPECIÁLNÍ MNOU VYBRANÉ ZÁSADNÍ - DŮLEŽITÉ ČLÁNKY: - více - klikněte na ně.
DALŠÍ ČLÁNKY NAJDETE NÍŽE či v ARCHIVU:


- KOKOSOVÝ OLEJ - 12 + 1 způsob využití -pomáhá proti bakteriím a kvasinkám
mají specifickou schopnost narušit membrány virů, bakterií, kvasinek a plísní. Ty jsou pak snadno zneškodněny bílými krvinkami.

- vzniká v játrech, vznik podporuje zejm. vit. B6, B12, B9 (kys.listová)-methylačn živiny.

- GLUTATHION "Matka všech antioxidantů" - rubrika Přírodní léky, 5.3.2016.

Methylační živiny (kyselina listová a vitaminy B6 a B12). Jedná se pravděpodobně o vůbec nejdůležitější prvky urč. reakcí- kyselinu listovou = vitamin B9 (zejména v aktivní formě 5-methyltetrahydrofolátu), vitamin B6 (v aktivní formě P5P) a vitamin B12 (v aktivní formě metylkobalaminu). Více zde:Výsledek obrázku pro 2018
Year of the dog.


NEODCHÁZEJME OD ROZEHRANÉ PARTIE A
DOKONČEME, CO JSME ZAČALI.
TO NÁM DÁ NADĚJI, ŽE BUDEME VOLNĚ DÝCHAT.

od 1.11.2017 - UKONČUJI ZDE NA MÉM BLOGU SVOU ČINNOST a BUDU POKRAČOVAT NA - Facebooku: M - Spektrum
. . . . . . . . . . .

VODA A ŘEKA

30. června 2015 v 22:15 | bioara.cz |  LIDSKÁ MYSL
Jak se pohybuje voda a jak řeka? Na jejím pohybu je několik krásných věcí. Jednou z nich je, že vždy směřuje do hloubky, vždy vyhledává tu nejspodnější zem. Je nenáročná, netouží po tom být první, chce být poslední.
Pohybuj se jako voda. Buď poslední, buď nenáročný. Ctižádost je cesta do kopce, ale voda teče dolů a vyhledává tu nejnižší úroveň. Nechce si dokazovat svou jedinečnost, vyjimečnost, výlučnost. Nemá žádný úmysl ega.
Obrátit se do nitra není žádný obrat. Jít dovnitř neznamená vůbec žádný pohyb. Obrátit se do nitra jednoduše znamená, že ses tak dlouho honil za svými touhami, znovu a znovu, a pokaždé jsi znovu a znovu došel jen ke zklamání. Znamená to, že každá touha přináší utrpení, že touha nepřináší naplnění. Že nikdy ničeho nedosáhneš, protože upokojení je nemožné. Ne že vyvineš úsilí, aby ses zastavil. Zastav se jen tak...bez úsilí. Když totiž vyvineš úsilí, už to znovu běží, malinko, ale běží. Stále po něčem toužíš - v tu chvíli možná po tom, abys po ničem netoužil.
Jestliže vyvíjíš jakékoli úsilí dostat se dovnitř, míříš stále ven. Jakákoli snaha tě může vést jedině ven.
Každá cesta je vnější cestou, není vnitřních cest. Jak můžeš cestovat dovnitř? Už tam jsi, nemá smysl nikam chodit. Až přestaneš někam chodit - jsi tam. Když tvá mysl není zakalena touhou - jsi tam. Tomu se říká obrácení do nitra, i když ve skutečnosti obrácení do nitra jednoduše znamená nejít ven.
Když se nekontroluješ, jsi volně plynoucí a živý, pak nejsi nervózní. Od budoucnosti nic neočekáváš, nebereš na sebe žádné role. Tak proč bys měl být nervózní?
Uzdravování - Stále si svoje zranění nosíš pořád s sebou? Když máš ego, pak je celá tvá bytost jednou velikou ranou. A ty si ji nosíš s sebou. Uvědom si své zranění. Nepomáhej mu růst, dopřej mu uzdravení - a uzdravit se můžeš je tehdy, když se dostaneš ke kořenům. Čím méně bude hlavy, tím lépe se zranění zahojí - kde není hlava, není zranění. Žij bezhlavě. Pohybuj se jako voda a přijímej věci kolem sebe. Zkus to aspoň na 24 hodin - přijímej cokoli se stane. Někdo tě urazí, přijmi to, nereaguj a pozoruj, co se stane. Najednou v sobě ucítíš proudit energii jako nikdy předtím.
Pohybuj se jako voda a nic neočekávej. Kdo neočekává není zklamán.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama