. . VŠE, CO MNE ZAJÍMÁ. . . .CARPE DIEM ! - VYUŽIJ DEN !

. .Hanka. .Hanka .Hanka. .JEN Z DOBRÉHO SE RODÍ DOBRÉ ! . . Hanka . Hanka. Hanka

. . . . . . FIDE, SED CUI FIDAS, VIDE ! . . . VĚŘ, ALE KOMU VĚŘÍŠ, MĚŘ ! . . . . .čs. film Bílá paní.
DĚKUJI za návštěvu na mém Blogu a PŘEJI VÁM krásný a úspěšný nový týden.Vaše Milena

od 1.11.2017 - UKONČUJI ZDE NA MÉM BLOGU SVOU ČINNOST a BUDU POKRAČOVAT NA Facebooku:NA ÚVOD
NĚKTERÉ SPECIÁLNÍ MNOU VYBRANÉ ZÁSADNÍ - DŮLEŽITÉ ČLÁNKY: - více - klikněte na ně.
DALŠÍ ČLÁNKY NAJDETE NÍŽE či v ARCHIVU:


- KOKOSOVÝ OLEJ - 12 + 1 způsob využití -pomáhá proti bakteriím a kvasinkám
mají specifickou schopnost narušit membrány virů, bakterií, kvasinek a plísní. Ty jsou pak snadno zneškodněny bílými krvinkami.

- vzniká v játrech, vznik podporuje zejm. vit. B6, B12, B9 (kys.listová)-methylačn živiny.

- GLUTATHION "Matka všech antioxidantů" - rubrika Přírodní léky, 5.3.2016.

Methylační živiny (kyselina listová a vitaminy B6 a B12). Jedná se pravděpodobně o vůbec nejdůležitější prvky urč. reakcí- kyselinu listovou = vitamin B9 (zejména v aktivní formě 5-methyltetrahydrofolátu), vitamin B6 (v aktivní formě P5P) a vitamin B12 (v aktivní formě metylkobalaminu). Více zde:Výsledek obrázku pro 2018
Year of the dog.


NEODCHÁZEJME OD ROZEHRANÉ PARTIE A
DOKONČEME, CO JSME ZAČALI.
TO NÁM DÁ NADĚJI, ŽE BUDEME VOLNĚ DÝCHAT.

od 1.11.2017 - UKONČUJI ZDE NA MÉM BLOGU SVOU ČINNOST a BUDU POKRAČOVAT NA - Facebooku: M - Spektrum
. . . . . . . . . . .

PRAVDA O VÝŽIVĚ

7. května 2015 v 19:53 | Helmut Wandmaker aj. |  KNIHY

O živé stravě a disharmonii člověka

audio
Nemoc je důsledek toxických látek v těle. Dostávají se tam z potravy, životního prostředí nebo vznikají v těle vlivem negativních myšlenek, pocitů a činů. Z knihy G.Weidner: Cesta ke zdraví.
Na světě existuje pouze jediná příčina veškerého utrpení, a to je zpronevěření se lidstva syrové stravě. Vývojem jsme uzpůsobeni syrové stravě. Kdy lidstvo sešlo ze správné cesty. Nejde o žádné teorie. Nemoc, to je snaha přírody tě uzdravit. Strava nikdy neléčí přímo. Je to tělo, které odpovídá. Čím méně jíš, tím jsi výkonnější! Okamžitě se zbavíš nadváhy, staneš se štíhlým a také jím zůstaneš i bez hladovek. Odměnou však bude zdraví.
Autor píše na základě svých vlastních zkušeností. Jaké největší chyby se dopouštíme při našem stravování? Jaké to má následky na naše zdraví. Přesto, že je stále více lékařů a moderních léků, chorobnost stoupá.
Ukázka z knihy:
Jak se nyní určuje přírodní strava?
Uvedu předpis od T. C. Frye, který je všeobecně známým stoupencem přírodního zdraví (zkráceně NH). Z toho si sám zjisti, jak jsi vzdálen od druhově správné přírodní lidské stravy!
Již teď ti mohu prozradit, že nároky kladené na skutečnou zdravou stravu, splňuje pouze ovoce!
1. Prvním požadavkem je, aby strava v její přirozené podobě lahodila tvému oku.
2. Druhou podmínkou je, aby tě strava svou vůní okouzlila a tvé chuťové receptory podráždila natolik, aby se ti začínaly sbíhat sliny, za předpokladu, že máš hlad.
3. Strava ti musí chutnat i v syrovém stavu a musí být vždy hotová, bez jakékoliv přípravy, připravená k jídlu.
4. Použitá i sama o sobě, jako monostrava, tě musí syrová strava plně uspokojit. Tvé patro musí "potěšit" a tvůj žaludek uspokojit!

12 kroků k syrové stravě - Victoria Boutenko - kniha


V tomto přepracovaném vydání vysoce oceňované knihy Dvanáct kroků k syrové stravě uvádí autorka Victoria Boutenková mnohé výhody čerstvé stravy oproti vařenému jídlu. Vychází z nejnovějšího vědeckého výzkumu, vyvádí čtenáře ze " závislosti na vařené stravě" a provází ho fyzickou, psychologickou a duchovní fází životního stylu založeného na syrové stravě. Boutenková se také zabývá praktickými aspekty, poskytuje užitečné rady a nabízí různé strategie usnadňující přechod na nový, zdravější, způsob života.
Kniha Boutenkové obsahuje řadu odborných znalostí a je psána poutavým stylem, což z ní činí užitečnou pomůcku jak pro lidi, kteří již dlouho žijí na syrové stravě, tak i pro ty, kteří se teprve o zdravý životní styl začínají zajímat. "Skvělá kniha plná užitečných informací pro všechny, kdo usilují o hlubší pochopení vztahů mezi nutričními faktory a optimálním zdravím. Victoria Boutenková si klade správné otázky a zkoumá všechny cesty, které by mohly vést k novým odpovědím. Její závěry jsou pozoruhodné, často i překvapivé a v každém případě vždy vnášejí do problematiky jasno."
Ukázka z knihy: PROČ SYROVA STRAVA?

Kde začalo moje hledání

"Proste, a bude vám dáno; hledejte, a naleznete; tlučte, a bude vám otevřeno."
- Matouš 7:7
Dnes u nás v rodině z legrace říkáme, že jsme měli štěstí, že jsme onemocněli všichni najednou, ale vroce 1993 nám naše zdravotní problémy nijak legrační nepřipadaly. Všichni čtyři (můj manžel, naše dvě děti i já) jsme byli na smrt nemocní. Mně bylo tehdy pouze třicet osm a už jsem měla tutéž diagnózu, na níž zemřel můj otec, arytmii, což je nepravidelný tlukot srdce. Trpěla jsem neustálými otok nohou, vážila 127 kilogramů a stále jsem přibírala. V noci mi často dřevěněla levá ruka a měla jsem strach, že zemřu a moje děti osiří. Pamatuji si, že jsem se cítila neustále unavená a měla jsem depresi. Moje doktorka mi nakonec řekla, že už pro mne nic nemůže udělat. Prohlásila: "Myslím, že teď už se můžete jenom modlit."

Můj manžel Igor byl často nemocný již od dětství. V sedmnácti letech měl zasebou devět operací. Trpěl progresivní hypertyreózou achronickou revmatickou artritidou a ve svých osmatřiceti letech byl zdravotně úplně rozložený. Když pršelo, musela jsem mu vázat tkaničky u bot, protože mu jeho artritická páteř nedovolovala se sehnout. Srdeční puls měl většinou přes 140, na sluníčku mu slzely oči a třásly se mu ruce. Cítil se stále unavený a trpěl bolestmi. Jeho lékař mu řekl, aby se připravil na to, že zbytek života stráví na kolečkovém křesle.

Knihy Dr. Normana W. Walkera - cesta ke zdraví a čistotě přirozenou stravouvolně ke stažení knihy Dr. Normana W. Walkera.
Vše o zdravé stravě k detoxikaci, čistotě, zdraví a mladosti těla.

Přirozená živá strava, léčení pomocí ovoce, zeleniny a šťáv:

http://sk2.goo.cz/download/index.htm
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama