. . VŠE, CO MNE ZAJÍMÁ. . . .CARPE DIEM ! - VYUŽIJ DEN !

. .Hanka. .Hanka .Hanka. .JEN Z DOBRÉHO SE RODÍ DOBRÉ ! . . Hanka . Hanka. Hanka

. . . . . . FIDE, SED CUI FIDAS, VIDE ! . . . VĚŘ, ALE KOMU VĚŘÍŠ, MĚŘ ! . . . . .čs. film Bílá paní.
DĚKUJI za návštěvu na mém Blogu a PŘEJI VÁM krásný a úspěšný nový týden.Vaše Milena

od 1.11.2017 - UKONČUJI ZDE NA MÉM BLOGU SVOU ČINNOST a BUDU POKRAČOVAT NA Facebooku:NA ÚVOD
NĚKTERÉ SPECIÁLNÍ MNOU VYBRANÉ ZÁSADNÍ - DŮLEŽITÉ ČLÁNKY: - více - klikněte na ně.
DALŠÍ ČLÁNKY NAJDETE NÍŽE či v ARCHIVU:


- KOKOSOVÝ OLEJ - 12 + 1 způsob využití -pomáhá proti bakteriím a kvasinkám
mají specifickou schopnost narušit membrány virů, bakterií, kvasinek a plísní. Ty jsou pak snadno zneškodněny bílými krvinkami.

- vzniká v játrech, vznik podporuje zejm. vit. B6, B12, B9 (kys.listová)-methylačn živiny.

- GLUTATHION "Matka všech antioxidantů" - rubrika Přírodní léky, 5.3.2016.

Methylační živiny (kyselina listová a vitaminy B6 a B12). Jedná se pravděpodobně o vůbec nejdůležitější prvky urč. reakcí- kyselinu listovou = vitamin B9 (zejména v aktivní formě 5-methyltetrahydrofolátu), vitamin B6 (v aktivní formě P5P) a vitamin B12 (v aktivní formě metylkobalaminu). Více zde:Výsledek obrázku pro 2018
Year of the dog.


NEODCHÁZEJME OD ROZEHRANÉ PARTIE A
DOKONČEME, CO JSME ZAČALI.
TO NÁM DÁ NADĚJI, ŽE BUDEME VOLNĚ DÝCHAT.

od 1.11.2017 - UKONČUJI ZDE NA MÉM BLOGU SVOU ČINNOST a BUDU POKRAČOVAT NA - Facebooku: M - Spektrum
. . . . . . . . . . .

OLEJ jako LÉK

14. května 2015 v 10:41 | http://wico.webnode.cz/ |  PREVENCE

Olej jako lék

Od dávných dob lidé používali a stále používají různé účinné způsoby léčení těžkých chorob, Využívají přitom léčivé vlastnosti bylin a nálevů.
Sám jsem si ověřil jednoduchý způsob léčení. Zásada je jednoduchá. Spočívá v sání a přemílání /cucání/ oleje, který se drží v ústech. Zbytek si zprostředkuje sám organismus. Tímto jednoduchým způso-bem léčíme buňky, tkáně a všechny orgány lidského organismu. Organismus se sám zbavuje mrtvého i živého balastu. Mrtvý balast jsou různé minerální soli, hlen a zbytečné produkty v organismu. Pod pojmem živého balastu mám na mysli mikroflóru, která postupně ochromuje a ničí lidský organismus, narušuje jeho rovnováhu a nakonec zkracuje život. Člověk žije prakticky o polovinu kratší dobu, než by měl.
Uvedený způsob léčení je nutno provádět tak dlouho, pokud se v organismu neobjeví síla, svěžest a klidný sen. Po probuzení se člověk nemá cítit malátný, má být odpočinutý, nemá mít pod očima váčky. Má mít dobrou chuť k jídlu a dobrou paměť.
Při léčbě tímto způsobem na počátku choroba může zhoršit, hlavně u lidí, kteří trpí více chorobami. Proto se může zdát, že se zdravotní stav zhoršil, hlavně v období, kdy se chorobná ložiska již začínají rozptylovat. Může to být i tím, že se v organismu usídlila choroba, kterou člověk ještě necítil a pokládal se za zdravého. V procesu léčení se začíná cítit hůř, a to poukazuje na to, že se začalo rozptylovat zánětlivé ohnisko, které by v budoucnu mohlo způsobit chorobu nebo i smrt organismu.
Když se člověku zdánlivě přitíží, není třeba přerušovat léčení. Tento způsob léčení lze použít i u lidí dlouhodobě nemocných, kteří mají zvýšené teploty. Aplikoval jsem léčení i když se mi zhoršily bolesti nervových kořenů, ale třetí den jsem vstal z postele úplně zdravý. Je-li nutno, je možno i v léčení udělat přestávky, ale léčení se uskutečňuje jen při procesu sání a přemílání oleje. Na otázku, kolikrát denně, si odpoví pacient podle toho, jak se cítí, podle zdravotního stavu.
Tímto způsobem je možno vyléčit množství chorob bez užívání jiných léků. Používáme i preventivně. Při akutních chorobách se zdraví vrací rychle, i za dva dny, ale choroby zastaralé a chronické vyžadují delší čas léčení, až 1 rok.
Tento způsob léčení se používá při:
bolestech zubů, bolestech hlavy, trombóze, zánětu žil, při chronických chorobách krve, ochrnutí. ekzémech, nervových chorobách, padoucnici, otocích, novotvarech, chorobách žaludku, epidemické spavé chorobě, atd.
Sám jsem se takto Vyléčil z chronické choroby krve, kterou jsem od zánětů trpěl 15 let.
Uvedený způsob léčení léčí celý organismus současně. Používáme i preventivně. Léčí se ním případy raného stadia zhoubných novotvarů a infarkty.
Způsob léčení:
Rostlinný olej, nejlépe slunečnicový nebo olivový, ne víc než 1 lžíci, vlijeme do dutiny ústní (do přední části), vykonáváme sací (cucavé pohyby), jako při cucání bonbónů, dbáme na to, abychom olej v žádném případě nespolkli!!! Proces sání je třeba vykonávat zlehka a bez námahy 15-20 minut. Olej v první chvíli zhoustne, potom zřídne jako voda a tehdy ho musíme vyplivnout. Vyplivnutá tekutina má být bílá jako mléko, je-li žlutá znamená to že sání bylo krátké. Po vyplivnutí je třeba dutinu ústní dobře vypláchnout vodou, která se také vyplivne do záchod. mísy a spláchne.
Proceduru je nejlépe provádět ráno ještě před snídaní, lze opakovat před spaním, ale i vícekrát denně. Urychlíme proces léčení a organismu to neškodí. Ve vyplivnuté tekutině se nachází množství chorobných bakterií i zhoubných novotvarů. Kdybychom kapku tekutiny prohlédli pod mikroskopem 600x zvětšenou, viděli bychom "tancující kořínky" což jsou mikroby v prvním stadiu vývoje.
Zvláště zdůrazňuji, že v době sání a přemílání se v lidském organismu zvětšuje výměna tekutin, jako výsledek změny jejich dosavadního složení, zlepšuje se látková výměna, získává se zdraví.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama