. . VŠE, CO MNE ZAJÍMÁ. . . .CARPE DIEM ! - VYUŽIJ DEN !

. .Hanka. .Hanka .Hanka. .JEN Z DOBRÉHO SE RODÍ DOBRÉ ! . . Hanka . Hanka. Hanka

. . . . . . FIDE, SED CUI FIDAS, VIDE ! . . . VĚŘ, ALE KOMU VĚŘÍŠ, MĚŘ ! . . . . .čs. film Bílá paní.
DĚKUJI za návštěvu na mém Blogu a PŘEJI VÁM krásný a úspěšný nový týden.Vaše Milena

od 1.11.2017 - UKONČUJI ZDE NA MÉM BLOGU SVOU ČINNOST a BUDU POKRAČOVAT NA Facebooku:NA ÚVOD
NĚKTERÉ SPECIÁLNÍ MNOU VYBRANÉ ZÁSADNÍ - DŮLEŽITÉ ČLÁNKY: - více - klikněte na ně.
DALŠÍ ČLÁNKY NAJDETE NÍŽE či v ARCHIVU:


- KOKOSOVÝ OLEJ - 12 + 1 způsob využití -pomáhá proti bakteriím a kvasinkám
mají specifickou schopnost narušit membrány virů, bakterií, kvasinek a plísní. Ty jsou pak snadno zneškodněny bílými krvinkami.

- vzniká v játrech, vznik podporuje zejm. vit. B6, B12, B9 (kys.listová)-methylačn živiny.

- GLUTATHION "Matka všech antioxidantů" - rubrika Přírodní léky, 5.3.2016.

Methylační živiny (kyselina listová a vitaminy B6 a B12). Jedná se pravděpodobně o vůbec nejdůležitější prvky urč. reakcí- kyselinu listovou = vitamin B9 (zejména v aktivní formě 5-methyltetrahydrofolátu), vitamin B6 (v aktivní formě P5P) a vitamin B12 (v aktivní formě metylkobalaminu). Více zde:Výsledek obrázku pro 2018
Year of the dog.


NEODCHÁZEJME OD ROZEHRANÉ PARTIE A
DOKONČEME, CO JSME ZAČALI.
TO NÁM DÁ NADĚJI, ŽE BUDEME VOLNĚ DÝCHAT.

od 1.11.2017 - UKONČUJI ZDE NA MÉM BLOGU SVOU ČINNOST a BUDU POKRAČOVAT NA - Facebooku: M - Spektrum
. . . . . . . . . . .

MOLEKULÁRNÍ VODÍK

12. května 2015 v 15:32 | olgabufkova.cz |  PREVENCE

Molekulární vodík

Molekulární vodík v tabletách - světový objev srbského vědce.

Vodík se může stát novým terapeutickým nástrojem tam, kde moderní medicína nedokáže dobře pomoci od závažných zdravotních problémů.

Japonskými vědci bylo zjištěno, že molekulární vodík se jeví jako nejúčinnější antioxidant, protože je schopný proniknout všemi biologickými membránami do všech tkání a buněk, včetně tkáně mozkové, kam proniká přes krevně mozkovou bariéru. Tuto bariéru však jiné antioxidanty překonat nemohou. Na rozdíl od jiných antioxidantů je schopen i difuze do cytosolu, buněčného jádra k DNA a k mitochondriím, kde působí protektivně. Mitochondrie je buněčná organela, která má na starosti výživu buněčného jádra. Lze ji připodobnit k továrnám na energii, jež se hroutí pod nepřetržitou emoční zátěží, stresem, nefunkčními vztahy, biochemickými toxiny atd.

Doporučuji (lze natestovat) užívání 3 x 1 - 3 tablety molekulárního vodíku denně. Celá krabička, která obsahuje 90 kusů, vám vystačí na jeden měsíc, pokud budete zkoušet 3 tablety denně. Je-li v organismu nějaký problém, počet tablet můžete zvýšit na 2 až 3 najednou. Ale není dobré brát větší počet tablet najednou např. 5 tablet dva krát denně, ale lépe je rozložit užívání na častěji během dne, např. 2 tablety 4 x denně.

Doporučuji vodík zapíjet nechlorovanou vodou (filtrovanou vodou, z kontrolovaných studánek, případně balenou vodou). Neužívejte vodík současně s MMS, CDS a jinými antioxidanty. Jejich účinky se vzájemně vyruší.
Vodíková terapie
Proč stárneme? Proč jsme nemocní? Jednou z hlavních příčin je takzvaný "oxidační stres". Hlavním zdrojem oxidačního stresu jsou mitochondrie. Co se za tímto podivným názvem skrývá?
Pro nás je důležité jedno: už dlouho víme, že akutní oxidační stres způsobuje vážné poškození tkání a stane-li se trvalým, je jednou z hlavních příčin mnoha častých onemocnění, rakoviny i zrychleného procesu stárnutí. Ve vývoji účinných antioxidantů nevykazujících vedlejší účinky bylo přes všechny snahy farmaceutů a výživářů dosaženo jen sporých výsledků. Objevila se však nadějná zpráva: japonští výzkumníci zjistili, že velký potenciál jako účinný antioxidant pro léčebné použití má molekulární vodík [Ohsawa et al., Nat. Med. 13 (2007) 688-694].
K dispozici je několik způsobů jak molekulární vodík užívat: vdechováním, pitím vodíkem sycené vody, koupelemi v o vodík obohacené vodě, injekcemi či očními kapkami vodíkem nasyceného fyziologického roztoku, ale i povzbuzením produkce střevního vodíku bakteriemi - a nově v tabletách. Vodík má pro terapeutické a preventivní aplikace mnoho výhod. Vykazuje nejen účinnost proti oxidačnímu stresu, ale i rozličné protizánětlivé a protialergické efekty. Klinické pokusy ukazují, že aplikace molekulárního vodíku zlepšuje patologii mitochondriálních poruch.
Molekulární vodík v tabletách
Molekulární vodík je podle posledních vědeckých studií z května 2013 dokonalý léčebný plyn vhodný k terapii závažných onemocnění, s kterými si moderní medicína nedokáže pomoci. Jedná se zejména o chronická onemocnění mozkově a srdečně cévní, metabolický syndrom, cukrovka, onemocnění dýchacích cest a nádorová onemocnění. Je prokázáno, že tato onemocnění souvisí velmi úzce s oxidativním stresem a volnými radikály.
Molekulární vodík je velmi účinný selektivní antioxidant, který vychytává škodlivé volné radikály a současně na molekulární úrovni v našich buňkách podporuje tvorbu antioxidačních přirozených sloučenin, ochraňuje naši DNA, ovlivňuje signální dráhy, které souvisejí se záněty a rakovinovým bujením.

Společnost z USA jako jediná na světě drží patentovaný produkt, který umí molekulární vodík přímo v našem těle uvolnit. Tento okamžitě proniká všemi biologickými strukturami a plní zde své poslání:
odstraňuje nežádoucí a informuje, kde se má co napravit a vyčistit, přitom s ostatními buněčnými strukturami nijak nereaguje, je naprosto bez vedlejších účinků.
Při jeho reakci s volnými radikály vznikne obyčejná voda, která působí v našem organismu blahodárně.

Vědecké studie dokazují, že molekulární vodík má v těle následující účinky:

 • snížení zánětlivosti
 • snížení bolesti kloubů
 • snížení obsahu kyseliny mléčné
 • zvýšení energie, působí proti stárnutí
 • chrání srdeční soustavu
 • chrání nervovou soustavu
 • podporuje normální hladinu cukru v krvi
 • chrání střeva
 • zlepšuje sluch
 • omlazuje pokožku
 • zvyšuje vytrvalost, a mnoho dalšího…

Podle zkušeností zákazníků, kteří již nějakou dobu produkt užívají, byly zaznamenány pozitivní účinky uvolněného molekulárního vodíku, tak jak popisují vědci ve svých odborných studiích.


 • Příkladem může být pokles krevního tlaku, snížení koncentrace glukosy v krvi nebo snížení hodnoty cholesterolu a lipidů u osob s metabolickým syndromem.
 • Osoby trpící bolestivostí kloubů pociťují úlevu.
 • U osob trpících bolestmi hlavy došlo k vymizení těchto stavů.
 • Dále ženy pocítily snížení nebo vymizení příznaků spojených spremenstruačním syndromem a bolestivou menstruací.
 • Muži si chválí zvýšení potence.
 • Projevy alergie u osob trpících sennou rýmou nebo alergickým zánětem spojivek se také snížily.
 • Po chirurgických zákrocích dochází k rychlejšímu hojení ran.
 • Většina osob si chválí lepší kvalitu spánku, tělesnou a duševní svěžest a méně únavy.
 • Molekulární vodík hydratuje pokožku a zlepšuje pleť.
 • U klientů s nadváhou dochází k redukci tělesné hmotnosti.
 • Byla také zaznamenána rychlejší regenerace svalové tkáně po zátěži u sportovců.
 • Molekulární vodík eliminuje obsah kyseliny mléčné, která se do svalu vyplavuje při anaerobní zátěži a je příčinou bolestivosti z překyseleného svalstva.
 • http://romansobotka.cz/molekularni-vodik/
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama