. . VŠE, CO MNE ZAJÍMÁ. . . .CARPE DIEM ! - VYUŽIJ DEN !

. .Hanka. .Hanka .Hanka. .JEN Z DOBRÉHO SE RODÍ DOBRÉ ! . . Hanka . Hanka. Hanka

. . . . . . FIDE, SED CUI FIDAS, VIDE ! . . . VĚŘ, ALE KOMU VĚŘÍŠ, MĚŘ ! . . . . .čs. film Bílá paní.
DĚKUJI za návštěvu na mém Blogu a PŘEJI VÁM krásný a úspěšný nový týden.Vaše Milena

od 1.11.2017 - UKONČUJI ZDE NA MÉM BLOGU SVOU ČINNOST a BUDU POKRAČOVAT NA Facebooku:NA ÚVOD
NĚKTERÉ SPECIÁLNÍ MNOU VYBRANÉ ZÁSADNÍ - DŮLEŽITÉ ČLÁNKY: - více - klikněte na ně.
DALŠÍ ČLÁNKY NAJDETE NÍŽE či v ARCHIVU:


- KOKOSOVÝ OLEJ - 12 + 1 způsob využití -pomáhá proti bakteriím a kvasinkám
mají specifickou schopnost narušit membrány virů, bakterií, kvasinek a plísní. Ty jsou pak snadno zneškodněny bílými krvinkami.

- vzniká v játrech, vznik podporuje zejm. vit. B6, B12, B9 (kys.listová)-methylačn živiny.

- GLUTATHION "Matka všech antioxidantů" - rubrika Přírodní léky, 5.3.2016.

Methylační živiny (kyselina listová a vitaminy B6 a B12). Jedná se pravděpodobně o vůbec nejdůležitější prvky urč. reakcí- kyselinu listovou = vitamin B9 (zejména v aktivní formě 5-methyltetrahydrofolátu), vitamin B6 (v aktivní formě P5P) a vitamin B12 (v aktivní formě metylkobalaminu). Více zde:Výsledek obrázku pro 2018
Year of the dog.


NEODCHÁZEJME OD ROZEHRANÉ PARTIE A
DOKONČEME, CO JSME ZAČALI.
TO NÁM DÁ NADĚJI, ŽE BUDEME VOLNĚ DÝCHAT.

od 1.11.2017 - UKONČUJI ZDE NA MÉM BLOGU SVOU ČINNOST a BUDU POKRAČOVAT NA - Facebooku: M - Spektrum
. . . . . . . . . . .

HOODIA - KAKTUS na ZHUBNUTÍ

14. května 2015 v 10:54 | http://diety24.cz/ |  DIETY, HUBNUTÍ
Kaktus Hoodia. Zázrak z jižní Afriky.

To jste nikdy neslyšeli, že? Zanedlouho to bude "vypnutí" funkce jazyka, protože Hoodia je přírodní látka, která doslova bere chuť k jídlu.
Hollywoodské šílenství v hubnutí začalo příběhem Leslie Stahl ze stanice CBS pořadu "na 60 minut", o mužích jihoafrické buše, kteří sají rostlinu zvanou Hoodia, pomocí které potlačují hlad. Leslie cestovala do Jižní Afriky, aby ji prozkoumala. Po té, co sála kaktus, neměla chuť k jídlu a pití na celý den. "Musím říci, že to funguje" řekla.
Hoodia je podobná rostlina jako hořký kaktus. V pořadu 60 minut mi bylo řečeno, že pokud bych jej chtěla zkusit, musela bych jít do Afriky. Proč? Vzhledem k tomu, že je jediné místo na světě, kde Hoodia roste divoce v Kalahari v Jižní Africe.
Nigel Crawhall, lingvista a tlumočník, najal zkušeného stopaře jménem Toppies Kruiper, místní domorodý Bushman, který nás k němu dovede. Divoký křovák z filmu "The Gods Must Be Crazy."
Kruiper vedl posádku pořadu " 60 minut " do pouště. Stahl se ho zeptala, jestli jedl kaktus Hoodia. "Rád jej jím, když přijdou nové deště," říká Kruiper, přes tlumočníka. "Pak jsou opravdu vynikající."
Když jsme je našli, Kruiper odříznul stonek, který vypadal jako malá špičatá okurka a odstranil ostré trny. V zájmu vědy, jej Stahl snědla. Popsala chuť jako "malá okurka, ale není to špatné."
Tak jak to funguje? Stahl říká, že nemá vedlejší účinek- zvláštní chuť v ústech, není nepříjemný v žaludku, a nezatěžuje srdce. Západ právě objevuje Hoodiu, křováci Kalahari ji používají velmi dlouhou dobu. Žijí v jižní Africe více než 100.000 let. Sisel lízátka na zhubnutí - převrat ve vědě hubnutí.
Hoodia je úspěšná na rozdíl od ostatních rostlin hlavně kvůli své vlastnosti, kdy umí potlačit hlad a klame mozek tak, že si myslí, že je plný.
Výsledek obrázku pro hoodia Výsledek obrázku pro hoodia Výsledek obrázku pro hoodia
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama