. . VŠE, CO MNE ZAJÍMÁ. . . .CARPE DIEM ! - VYUŽIJ DEN !

. .Hanka. .Hanka .Hanka. .JEN Z DOBRÉHO SE RODÍ DOBRÉ ! . . Hanka . Hanka. Hanka

. . . . . . FIDE, SED CUI FIDAS, VIDE ! . . . VĚŘ, ALE KOMU VĚŘÍŠ, MĚŘ ! . . . . .čs. film Bílá paní.
DĚKUJI za návštěvu na mém Blogu a PŘEJI VÁM krásný a úspěšný nový týden.Vaše Milena

od 1.11.2017 - UKONČUJI ZDE NA MÉM BLOGU SVOU ČINNOST a BUDU POKRAČOVAT NA Facebooku:NA ÚVOD
NĚKTERÉ SPECIÁLNÍ MNOU VYBRANÉ ZÁSADNÍ - DŮLEŽITÉ ČLÁNKY: - více - klikněte na ně.
DALŠÍ ČLÁNKY NAJDETE NÍŽE či v ARCHIVU:


- KOKOSOVÝ OLEJ - 12 + 1 způsob využití -pomáhá proti bakteriím a kvasinkám
mají specifickou schopnost narušit membrány virů, bakterií, kvasinek a plísní. Ty jsou pak snadno zneškodněny bílými krvinkami.

- vzniká v játrech, vznik podporuje zejm. vit. B6, B12, B9 (kys.listová)-methylačn živiny.

- GLUTATHION "Matka všech antioxidantů" - rubrika Přírodní léky, 5.3.2016.

Methylační živiny (kyselina listová a vitaminy B6 a B12). Jedná se pravděpodobně o vůbec nejdůležitější prvky urč. reakcí- kyselinu listovou = vitamin B9 (zejména v aktivní formě 5-methyltetrahydrofolátu), vitamin B6 (v aktivní formě P5P) a vitamin B12 (v aktivní formě metylkobalaminu). Více zde:Výsledek obrázku pro 2018
Year of the dog.


NEODCHÁZEJME OD ROZEHRANÉ PARTIE A
DOKONČEME, CO JSME ZAČALI.
TO NÁM DÁ NADĚJI, ŽE BUDEME VOLNĚ DÝCHAT.

od 1.11.2017 - UKONČUJI ZDE NA MÉM BLOGU SVOU ČINNOST a BUDU POKRAČOVAT NA - Facebooku: M - Spektrum
. . . . . . . . . . .

VZESTUP Z NEMOCI

15. dubna 2015 v 13:14 | http://www.osud.cz

vzestup z chronické únavy, deprese, bolesti nebo nemoci (1/4)

Tento vzestup z toho, co se nazývá kumara bolesti, utrpení, hrabivosti, chtíče, posuzování, strachu a smrti, si pro vzestup nad vyžaduje vtělení 3000 vláken nebo více.
Takový vibrační rozsah se rovná dogmatu v lidské myšlenkové formě, který je sestaven z antihmoty ve vibracích.
Antihmota vyvrtává díry do hmoty, které se v lidském tanci přeměňují na nemoci, teror a válčení. Jsou to tóny stvoření antihmoty, které jsou černé, hnědé, červeno-hnědé, šedé, vyblitě žluté a plesnivě zelené. Takové tóny jsou z velké části transmutovány při zasvěcení na 3000 (vtělení 3000 vláken DNA nebo dvanácti kompletních trubic DNA spojených s biologií plného vědomí) v rámci éterického těla.
Často se uzemňujte a obklopujte se bílým světlem, pomůže vám to k lepší ochraně.
Vaše podvědomí nedokáže odlišit skutečné ochranné pole od toho, které si představujete, takže má tato metoda spočívající v mentálním vytváření ochrany z bílého světla ještě lepší efekt, než si možná uvědomujete.
Článek je ALE přístupný jen registrovaným či platícím uživatelům. Část článků je přístupná pro registrované čtenáře, většina pak pouze pro platící. Přihlašte se prosím, nebo se zaregistrujte.

Nibiruánská rada: Sedm stupňů emocionálního čištění


Většina z nás se nikdy nikde neučila, jak vyčistit své těla od negativních emocí. Společnost této práci nepřisuzuje velkou důležitost. Následkem toho se zasekneme, když se snažíme pročistit, protože neznáme fáze, kterými lidé procházejí při uvolňování bolestivých emocí. U řady lidí to vede k pocitu frustrace a tak to prostě zabalí.
Odpojení od 3D a 4D matric
Ve staré struktuře Země jsme byli neustále bombardováni negativními myšlenkovými projekcemi z 3D a 4D matrice Je čas se od této matice odpojit a zarovnat se s novými mřížkami světla založenými na bezpodmínečném světle lásce míru radosti a harmonie.7 Etapy emocionální čištění by Jelaila Starr


původní článek v angličtině:
Jak odstranit negativní emoce v našem těle je proces, který většina z nás nikdy učil dělat.Společnost nedává příliš spolehlivost k této práci. Proto, když se snažte odstranit, protože nevíme stádia, že lidé projít, aby se uvolnil bolestivé emoce, jsme uvíznout. Pro mnohé, to vede k pocitům frustrace, a tak se prostě vzdát. Ale když jsme se vzdát, činíme tak v ceně. Když konflikty zůstávají nevyřešeny, jejich přidružených emoce zůstávají, vytváří energetické nerovnováhy v těle na fyzické úrovni, které vedou k onemocnění. Na mentální úrovni, mohou vytvořit bipolární poruchy a, v některých případech, deprese. Na emocionální úrovni, které nás vedou k jedné předvádět v destruktivní způsoby, jako je zuří, nebo tajné způsoby, pomocí pasivní / agresivní chování. Všechny tyto věci jsou destruktivní do našeho osobního vztahu s naší vnitřní dětí, nemluvě o naše vztahy s ostatními.
Na 7 Etapy emocionální čištění jsou, stejně jako plán, aby vám pomůže orientovat etapy zúčtování, že každý člověk zkušenosti, aby se plně a zcela jasně negativní bolest spojená s konfliktem nebo jinou negativní událost z těla.
V 7 stupních
1. Trigger (spouštěč, spínač)
2. Zjistěte Trigger přes zlost
3. Projekční a obviňovat
4. Vyjádřit a uvolnit hněv a bolest
5. Podívejte se a najít zrcadlo
6. Vlastní zrcadlo
7. Zrušte zrcadlo
1. Trigger
Trigger nastane, když někdo porušuje osobní hranici nebo dohody.
2. Identifikace spoušť přes zlost
Jakmile je spuštěn, budete reagovat s hněvem, nebo, není-li hněv, aspoň pocit, že něco není v pořádku.
Poznámka: Mnoho lidí si tu narazíte, protože se naučili okamžitě nacpat svůj hněv, když k ní dojde. Příkladem by mohl říkat si: "Ach, to je prostě nestojí za rozčilovat nad".
3. Projekční a Obviňovat
Pokud jste naštvaný, další věc, kterou uděláte, je obvinit někoho za to.Říkáme tomu "promítání", protože jste uvedení vinu za svou bolest na někoho jiného.
Poznámka: Mnoho lidí projektů a vina, ale nejdou za tímto bodem a vyjádřit jej osobě, s nimiž jsou naštvaní.
4. Express a uvolnit hněv a bolest
To je krok, ve kterém ventilovat svůj hněv vůči obviněnému. Vyjádření může mít různé podoby v závislosti na intenzitě porušení a spoušť. Mírné porušení může vyžadovat jen mluví se o tom. Silnější porušení může vyžadovat promluví a pár volba nadávat slov vymazat bolest, a tak dále.
Poznámka: Většina lidí se zastaví krátce tohoto kroku, protože se domnívají, že se necítí pohodlně a / nebo nemají právo vyjádřit svůj hněv. V takovém případě bude pasivní / agresivní chování následovat, protože hněv musí mít verzi.
5. Podívejte se a najít zrcadlo
Poté, co hněv bylo vyjádřeno, logika může vrátit. Nyní a teprve nyní můžete začít hledat, jak jste společně vytvořili situaci. Počínaje kroky 1-3 z formule soucitu, hledáte lekce, smlouvy a úlohu, kterou jiná osoba hraje.
Tip: Pokud nejste schopni mluvit se svými průvodci získat informace, které potřebujete najít zrcadlo, zkuste od kroku 4 vzorce. Zeptejte se sami sebe: "Co strach je jiná osoba, která projeví svým chováním?" Jakmile se zjistit, co je strach, pak ptát, "co víra je spouští, že strach?" Tím jste sledování cestu zpět do přesvědčení, že je příčinou chování.Mějte toto pravidlo na paměti: Víry vést k obavám, které pak působí prostřednictvím našeho chování.
6. Vlastní zrcadlo
Krok 4 vzorce soucitu je místo, kde poznáte aspekt vás, že jiná osoba se odráží nebo zrcadlení zpět k vám. Vždy se jedná o chování motivováno strachem. V tom stejném okamžiku uznání, budete mít také možnost uvědomit si, že jste udělali to samé, že jste byli souzení, že osoba za to.Pokud se opravdu vidět, bude vztek a bolest rychle obrátit na empatii a smutku, protože jste pochopili, z první ruky, strach, že vás oba žene k tomuto chování.
Poznámka: Možná jste již dokončili tento krok, pokud jste použili tip stanovené v etapě 5.
7. Zrušte zrcadlo
Kroky 5-9 vzorce soucitu jsou vyplněny v této fázi.

Nyní, když jste zjistil, strach, že motivované chování, dalším krokem je se ptát sami sebe: "Co víra spouští takové chování?" To je obvykle základní přesvědčení, jako je "musím být perfektní, aby měli právo na existenci ". Jakmile najdete přesvědčení, nyní máte dar; uznání tohoto přesvědčení a možnost to změnit.
V tomto bodě je náhlý posun ve vašem těle. Empatie a smutek posun k drtivé uznání a vděčnosti za jinou osobu jako všechny hněvu, bolesti a viny se přeměnil. V této chvíli, kdy uvolníte jinou osobu zcela a úplně.Potom se omluvit a ověřit bolest druhého člověka.

Krok 9 vzorce soucitu: Vaše jediná myšlenka nyní je, jak poděkovat jiná osoba za dar. To provedete poděkování se srdcem plným uznání a vděčnosti. Budou cítit to. Po dokončení jste zrušili zrcadlo. Konflikt je u konce a mír, láska a harmonie se obnoví. Ale je tu ještě větší odměna;každá strana cítí větší míru důvěry ve vztahu, protože vědí, že když se objeví konflikty, každá strana zůstane pracovat přes konfliktu a nelze spustit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama