. . VŠE, CO MNE ZAJÍMÁ. . . .CARPE DIEM ! - VYUŽIJ DEN !

. .Hanka. .Hanka .Hanka. .JEN Z DOBRÉHO SE RODÍ DOBRÉ ! . . Hanka . Hanka. Hanka

. . . . . . FIDE, SED CUI FIDAS, VIDE ! . . . VĚŘ, ALE KOMU VĚŘÍŠ, MĚŘ ! . . . . .čs. film Bílá paní.
DĚKUJI za návštěvu na mém Blogu a PŘEJI VÁM krásný a úspěšný nový týden.Vaše Milena

od 1.11.2017 - UKONČUJI ZDE NA MÉM BLOGU SVOU ČINNOST a BUDU POKRAČOVAT NA Facebooku:NA ÚVOD
NĚKTERÉ SPECIÁLNÍ MNOU VYBRANÉ ZÁSADNÍ - DŮLEŽITÉ ČLÁNKY: - více - klikněte na ně.
DALŠÍ ČLÁNKY NAJDETE NÍŽE či v ARCHIVU:


- KOKOSOVÝ OLEJ - 12 + 1 způsob využití -pomáhá proti bakteriím a kvasinkám
mají specifickou schopnost narušit membrány virů, bakterií, kvasinek a plísní. Ty jsou pak snadno zneškodněny bílými krvinkami.

- vzniká v játrech, vznik podporuje zejm. vit. B6, B12, B9 (kys.listová)-methylačn živiny.

- GLUTATHION "Matka všech antioxidantů" - rubrika Přírodní léky, 5.3.2016.

Methylační živiny (kyselina listová a vitaminy B6 a B12). Jedná se pravděpodobně o vůbec nejdůležitější prvky urč. reakcí- kyselinu listovou = vitamin B9 (zejména v aktivní formě 5-methyltetrahydrofolátu), vitamin B6 (v aktivní formě P5P) a vitamin B12 (v aktivní formě metylkobalaminu). Více zde:Výsledek obrázku pro 2018
Year of the dog.


NEODCHÁZEJME OD ROZEHRANÉ PARTIE A
DOKONČEME, CO JSME ZAČALI.
TO NÁM DÁ NADĚJI, ŽE BUDEME VOLNĚ DÝCHAT.

od 1.11.2017 - UKONČUJI ZDE NA MÉM BLOGU SVOU ČINNOST a BUDU POKRAČOVAT NA - Facebooku: M - Spektrum
. . . . . . . . . . .

NUMEROLOGIE

20. dubna 2015 v 12:52 | prozeny.cz |  Duchovní nauky - ESOTERIKA, ASTROLOGIE, OKULTISMUS

Numerologie vám prozradí o osobnosti mnohé na základě data narození.
Základem numerologických rozborů je vypsání vlastního data narození do přehledné numerologické mřížky. Návod, jak to provést, najdete v našem článku tady. Poté, co okénka vyplníte, se často stane, že v tabulce zůstane některá z rovin prázdná - to znamená, že v některém sloupečku, řádku nebo napříč chybí tři čísla. Co prázdné roviny říkají o vaší povaze?

1-2-3

Tato rovina nechybí v žádné mřížce - lidé narození před rokem 2000 budou mít vždy v tabulce jedničku, ti po něm pak dvojku.

4-5-6, rovina Saturnu

Tato prázdná rovina ukazuje někoho, komu se daří po materiální, finanční stránce, kdo se nedostane na finanční dno. Jde o osobu, která je hodně citově založená, prožívá všechny vztahy, investuje do nich mnoho energie a sebe sama, její city jsou vždy silné a komplexní.
Život vás bude zkoušet a testovat, zda dokážete čekat, jestli máte trpělivost a nevzdáte se. Tito lidé se často mohou uplatnit jako finančníci, právníci, ale i v kreativních, například pisatelských profesích.
Hrozí vám materiální dno?; Archiv

7-8-9, rovina oddanosti

Pokud vám chybí tato čísla, jste osobností flexibilní a ohebnou, dokážete se přizpůsobit situaci, upozadit sebe sama a podřídit se jiným. Na druhé straně jsou to ale lidé velmi odhodlaní a disciplinovaní, pokud si vytyčí cíl, jdou přímo za ním a dokážou mu zasvětit klidně celý život. Nevzdávají se.
Často se z nich stávají výzkumníci a badatelé, vědci, teoretici, excelují v oborech, kde je nutno se zcela předmětu zájmu oddat.

3-6-9, rovina inspirace

Jedinci velmi citliví a vnímaví, často trpí určitými "záchvaty inspirace". Mají vždy hlavu plnou nápadů, které k nim přichází lehce. Pokud máte prázdnou rovinu inspirace, jste zvídaví a zajímáte se o svět kolem sebe, své znalosti rádi sdílíte s druhými. Často se zde vyskytuje zájem o duchovno, transcendentní nauky a okultismus.
Jedinci s touto prázdnou rovinou inklinují k snílkovství, kreativitě a filosofii, často zastávají umělecké profese a jsou neobyčejně inovativní.
Vás se mohou týkat umělecké profese; ArchivFOTO: ARCHIVVás se mohou týkat umělecké profese

2-5-8, rovina senzitivity

PLNÉ ROVINY
Není nic divného, pokud žádnou prázdnou rovinu nemáte - i k tomu dochází. Navíc u většiny lidí stále figurují jedničky a devítky, čímž jsou mimo hru postaveny rovina oddanosti, inspirace, postřehu a rozvoje. Ty můžete najít jen u dětí narozených po roce 2000.
Velmi laskaví, přátelští a vstřícní lidé, dokážou se do druhého vcítit, pochopit problémy. Naslouchají a vždy dobře poradí. U žen je velmi často nadstandardně rozvinutá mateřskost, muži jsou zase ochranitelé a gentlemani. Někdy jsou však jedinci s rovinou senzitivity křehcí, mohou být vztahovační, ublížení. Těžko odpouští, zrada v nich dlouho zůstává.
Svůj občasný přebytek emocí a pocitů si můžete vybít ve sportovně laděných profesích, tam, kde je hodně pohybu. Díky schopnosti chápat a poradit je vhodné i aspirovat na povolání psychologická, ošetřovatelská a medicínská.

1-4-7, rovina postřehu

Pokud máte prázdnou rovinu postřehu, potřebujete si najít své místo - v životě, v zaměstnání, v rodině. Potřebujete se mít kam vracet, zařídit se, určit mantinely. Tito jedinci těžko snáší změny a jsou poměrně konzervativní, rádi si staví své hnízdo a umí si vytvořit silný vztah k hmotnému majetku.
Bývají skvělí designéři, architekti, mají "oko", odhad.
Tohle jsou roviny signalizující povznesení se nad kariéru a také poukazují na schopnost mít velkou intuici; ArchivFOTO: ARCHIVTohle jsou roviny signalizující povznesení se nad kariéru a také poukazují na schopnost mít velkou intuici

1-5-9, rovina rozvoje

Tito jedinci jsou povznesení nad kariéru a materiální hodnoty, hledají spíše vnitřní naplnění, musí být spokojeni se svým životem a tím, co dělají. Rádi začínají něco nového, milují nové starty.
Excelují v kreativních profesích a v charitativních, sociálních projektech.

3-5-7, rovina vize

Máte velkou intuici a dokážete odhadovat dopředu - někdy až magicky! Tito lidé jsou idealisti, "pravdoláskaři", bojovníci, kteří neustupují. Někdy se téměř zdá, že přitahují problémy, často bývají velcí smolaři.
Uplatňují se v regionální politice, ekologii, jsou to nadšenci, kteří dělají to, v co věří.
Co vaše mřížka říká o vás?
energie prázdného políčka bez čísla je mnohdy silnější a jakoby naléhavější, než je energie políčka vyplněného. Což v rovině, kde se násobí efekt tří políček vedle sebe, může mít o to dramatičtější dopad:
Prázdné linie představují volný prostor pro to, abychom se mohli ve větších celcích lépe soustředit na plnění svých životních výzev a životních úkolů.
Prázdné políčko naznačuje to, co se konkrétně máme učit. Ale prázdná rovina ukazuje volný směr našeho pohybu, nutný životní růst.
prázdné diagonální roviny. Jsou dvě - rovina vize a rovina rozvoje.Numerologická mřížkaCo byste měli vědět, než řeknete své "ano".

Pokud mají partneři aspoň jednu společnou rovinu - neboli cestu v datu narození, vztah je možný. Jestli společnou cestu nemají, vztah nebude fungovat, protože do přizpůsobování sobě navzájem vloží tolik energie, že jim v jiných oblastech bude chybět a tím budou narůstat konflikty. Roviny neboli cesty jsou stejná, společná čísla dvou lidí v jejich datech narození:
Myšlení - 1, 2, 3
Vytrvalosti - 4, 5, 6
Energie - 7, 8, 9
Empatie - 3, 6, 9
Vášně - 2, 5, 8
Dovednosti - 1, 4, 7
Odhodlání - 1, 5, 9
Pochopení - 3, 5, 7

Vše, co se naučíme v původní rodině, kde jsme se narodili, přenášíme do budoucí rodiny ve formě myšlenkových vzorců, neboli programů a ty ovlivňují naše vztahy. Doporučuji s velkým předstihem (aspoň půl roku), často a neočekávaně navštěvovat původní rodinu svého miláčka a pozorovat, jak se k sobě navzájem jeho členové chovají. Jaké upřednostňují hodnoty a zda jejich žebříček hodnot odpovídá mému hodnotovému systému. Zapojte svoje cítění. Pocity nelžou, na rozdíl od myšlení Vám ukážou pravdu.
Ten, kdo při sňatku mění své příjmení (většinou žena), přebírá zároveň s novým příjmením i informaci rodu, tzn. zdraví, štěstí či smůlu - karmické zatížení celé manželovy rodiny a platí to i naopak, když si mění své příjmení manžel. Často se změní i osobnost člověka. Je prozíravé si od numerologa - karmaloga nechat spočítat, která varianta je lepší. Protože i písmena se převádějí do čísel, mají svoji vibraci, která ovlivňuje Váš život. V datu narození, které nelze změnit, je skryta cesta jedince neboli Karma. Jméno a příjmení znamená kvalitu zdraví, úspěch či neúspěch, čas, prostor i hmotu, zkrátka osud.


Datum sňatku má velký vliv na manželství. (Rovněž doporučuji výpočet nejvhodnějšího data karmalogem). Může být vstupem do karmického kanálu, což je bod, od kterého se začíná čistit, naplňovat, splácet karma. Rozvod je výstup z karmického kanálu. Pokud je to karmický vztah, tak Vás to nepustí dřív, dokud nemáte s karmickým partnerem vyrovnané účty.


Sňatek, slib, neboli rituál - má velkou váhu. Lidé, kteří ho podstoupí, dostávají dar větší energie a ochrany vesmíru. Pozor na neuvážené sliby, nebo závazky, protože na nevědomé úrovni člověka stále trvají a mohou ho blokovat, dokud nejsou uvědoměle propuštěny z aury jednoduchým rituálem. Všechny církevní obřady, jako je křest, zpověď, přijetí svátosti, uzavření manželství, pomazání, svěcení - umožňují očištění od nashromážděných negativních skutků a negativních energií.

Církevní oddavky novomanželů je ještě jedna z možností, jak získat očištění od negativity a pozitivní energie pro novou rodinu. Pokud chcete podruhé uzavřít manželství, je vhodné vyřešit si napřed minulost, odpustit a poděkovat za poskytnuté lekce předešlému partnerovi a také mu nebránit ve styku s dětmi. Vztah postavený na neštěstí druhých se nevyplácí, protože vše, co vyšlete zlého, dostanete i s úroky zpět jako bumerang.

Bydlení:
Pokud máte štěstí a dostanete nový byt či dům, kde před Vámi nikdo nebydlel, je to dobrý start do života. Jen si dejte pozor na číslo domu. Doporučuji se vyhnout adrese s číslem 40, které je číslem ztrát ve všech oblastech. Další nebezpečná čísla jsou 16, 29, 43. Jestli se stěhujete do dříve obydleného bytu či domu, nejprve tento prostor energeticky vyčistěte. Vše, co prožívali dřívější majitelé, zůstává jako energetický otisk ve zdech a prostoru. Nejúčinnější je vysvěcení farářem, dále očista kouřem (kadidlo), ohněm (zapálené svíčky umístěné na zemi v ochranných svícnech) a nejlépe kombinací všech těchto způsobů. Existují lidé, firmy, které se tímto zabývají.
Jsou k dispozici i určité přístroje, s jejichž pomocí lze rozbíjet negativní energii v daném prostoru. Následně nechte proměřit obydlí z hlediska výskytu geopatogenních zón. Postele ani psací stoly a místa, kde nejvíce pobýváte, by neměly na nich být. Ubírají energii a škodí zdraví. Podle stupně jejich síly jsou i životu nebezpečné. Další prostorové otázky řeší pravidla Feng shui. Existují i negativní obrazy či starožitné šperky a předměty, u nichž není znám původ, negativní literatura a to vše energeticky ovlivňuje Vás a rodinu. Všeho negativního se zbavte.

Sexualita:
Lidé hledají stále lásku mimo sebe. Čekají, až někdo jiný dodá našemu životu smysl a Vám ceny. Když takového člověka nemáte, buď se zlobíte, nebo si připadáte bezcenní. To je myšlenkový program (vzorec), v němž jste vyrostli a který Vám vštěpovali Vaši rodiče a společnost. Stále hledáte další vztah, který by Vám dodal úplnost. Myslíte si, že bez vztahu jste míň, než přijatelný občan. Proto mnoho lidí setrvává v naprosto katastrofálních vztazích ze strachu, že budou sami.
Takto fungovaly vztahy ve 20. století, ale nyní nastala doba zvyšování vibrací. Je 21. století a vše se mění kolem nás i v nás. Je nezbytné, abyste si vážili sebe sama natolik, že se nerozhodnete pro maskovanou lásku. Pokud nedostanete ve vztahu to, co chcete, nesnažte se dotyčného měnit. Když si stanovíte určitou hodnotu a nestvoříte ji, tak pokračujte dál sami, dokud nepotkáte někoho, kdo Vaši hodnotu odráží. Jestliže se nemáme rádi a dáváme druhým, jde o deficit a dáváme na dluh.
V konečném důsledku jde o absenci energie v oblasti srdce. (Cévy, které vyživují srdce - viz Psychosomatika). Nejdůležitější však je milovat sama sebe, ctít se a respektovat své potřeby. Dokud se nenaučíte mít rádi sami sebe, jakpak můžete milovat druhé? Zbožňujte se, povzbuzujte a mějte se tak rádi, jako byste se drželi v náručí jako novorozeně, s vědomím, že pro sebe chcete to nejlepší. Čím více se milujete a jste uvědomělejší, tím více ovládáte své tělo, staráte se o to, jak ho správně živit, kam je zapojíte, kam je posadíte, a rozhodně taky s kým je smísíte sexuálně. Sexualita je frekvence.

My lidé jsme elektromagnetické bytosti, a když se spojíme s jinou bytostí, spojíte vazbou své elektromagnetické frekvence. Dokonce, když se objímáte, vyměňujete si elektromagnetickou frekvenci. Partneři se mají dotýkat a objímat, neboť si tak sjednocují frekvence na společný jmenovatel. Jeden z nich má vyšší frekvenci než druhý a takto je sjednotí. V rámci sexuální frekvence dochází k vzájemné výměně. Takže máte-li pouto a chemickou výměnu s osobou, která se Vám nezamlouvá, přejímáte její balast, protože si vyměňujete energii dosti intimně.
Když máte sexuální zážitek, tělo produkuje hormony a podstata jedné osoby se přenáší na druhou. Z toho důvodu se občas nemůžete zbavit této energie, protože jste prošli elektromagnetickou výměnou a tato sexuální zkušenost je stále s Vámi. Proto pozor na promiskuitu. Pokud se nemilujete a nejste spojeni poutem lásky, nedochází k žádné výměně energie, spíš ji ztrácíte a necítíte se dobře, nenaplňuje Vás to. Orgasmické zážitky v láskyplném vztahu přinášejí uzdravení a restrukturalizaci fyzického těla. Frekvenci předáváte jiné osobě tehdy, je li zde pouto lásky.
Máte li chabě vyvinutou nervovou soustavu, budou Vaše sexuální zážitky velmi omezené, protože nervová soustava vede elektrický proud. Nakonec nebudete schopni se sblížit, nebo být s někým, kdo nepůsobí při stejném elektrickém napětí jako Vy. Prostě se nebudete k sobě hodit, protože nebudete schopni vibračně splynout. Bude to, jako byste se snažili obout nohu č. 9 na botu č. 2. Při cestách do ciziny naše elektrické přístroje nepasují do místních zásuvek, a proto potřebujete adaptér. Bylo by pro Vás stresující a příliš namáhavé se stále přizpůsobovat nějaké vibraci, když máte s někým intimní sexuální vztah. Veškerá energie by byla spotřebována k vytváření adaptivních mechanismů. Pak byste nemohli jít dál, protože byste snížili svoji laťku. Vztah by prostě nefungoval. Jestli jste našli toho pravého či tu pravou, blahopřeji Vám.
Pokud s Vámi to, co čtete, rezonuje, pak to přijměte - je to pro Vás. Jestliže to s Vámi nerezonuje, pak to nechte být. Není to pro Vás.


POKUD BY KAŽDÝ Z VÁS VĚDĚL, JAKOU KARMU MÁ SKRYTOU VE SVÉM DATU NAROZENÍ, NEDOPOUŠTĚL BY SE MNOHDY OSUDOVÝCH OMYLŮ…

http://www.kavarnicka-uvonavehokramku.cz/TAROTY-KARMALOGIE-a5_0.htm


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama