. . VŠE, CO MNE ZAJÍMÁ. . . .CARPE DIEM ! - VYUŽIJ DEN !

. .Hanka. .Hanka .Hanka. .JEN Z DOBRÉHO SE RODÍ DOBRÉ ! . . Hanka . Hanka. Hanka

. . . . . . FIDE, SED CUI FIDAS, VIDE ! . . . VĚŘ, ALE KOMU VĚŘÍŠ, MĚŘ ! . . . . .čs. film Bílá paní.
DĚKUJI za návštěvu na mém Blogu a PŘEJI VÁM krásný a úspěšný nový týden.Vaše Milena

od 1.11.2017 - UKONČUJI ZDE NA MÉM BLOGU SVOU ČINNOST a BUDU POKRAČOVAT NA Facebooku:NA ÚVOD
NĚKTERÉ SPECIÁLNÍ MNOU VYBRANÉ ZÁSADNÍ - DŮLEŽITÉ ČLÁNKY: - více - klikněte na ně.
DALŠÍ ČLÁNKY NAJDETE NÍŽE či v ARCHIVU:


- KOKOSOVÝ OLEJ - 12 + 1 způsob využití -pomáhá proti bakteriím a kvasinkám
mají specifickou schopnost narušit membrány virů, bakterií, kvasinek a plísní. Ty jsou pak snadno zneškodněny bílými krvinkami.

- vzniká v játrech, vznik podporuje zejm. vit. B6, B12, B9 (kys.listová)-methylačn živiny.

- GLUTATHION "Matka všech antioxidantů" - rubrika Přírodní léky, 5.3.2016.

Methylační živiny (kyselina listová a vitaminy B6 a B12). Jedná se pravděpodobně o vůbec nejdůležitější prvky urč. reakcí- kyselinu listovou = vitamin B9 (zejména v aktivní formě 5-methyltetrahydrofolátu), vitamin B6 (v aktivní formě P5P) a vitamin B12 (v aktivní formě metylkobalaminu). Více zde:Výsledek obrázku pro 2018
Year of the dog.


NEODCHÁZEJME OD ROZEHRANÉ PARTIE A
DOKONČEME, CO JSME ZAČALI.
TO NÁM DÁ NADĚJI, ŽE BUDEME VOLNĚ DÝCHAT.

od 1.11.2017 - UKONČUJI ZDE NA MÉM BLOGU SVOU ČINNOST a BUDU POKRAČOVAT NA - Facebooku: M - Spektrum
. . . . . . . . . . .

7 zásad emocionálního zdraví od Liz Burbo

12. dubna 2015 v 22:54 | pronaladu.cz |  ČLÁNKY
liz-burbo-big

Sedm pravidel emocionálního zdraví z nové knihy neuvěřitelné kanadské filosofky a psycholožky, autorky mnoha bestsellerů Lizy Burbo, která by měl znát každý.
Liz Burbo je kanadská filosofka, psycholožka, učitelka, nositelka osvěty, jednoduše řečeno - guru osobního růstu. Vybudovala významná střediska v různých kanadských městech, v USA, Evropě a na Antilách. Pořádá v nich semináře, konference, vystupuje s přednáškami a organizuje kurzy. Její první knihy "Naslouchej svému tělu, svému nejlepšímu příteli na Zemi", se jen ve Francii prodalo více než milion exemplářů.
Sedm pravidel emocionálního zdraví z nové knihy Liz Burbo:
1. Noste barevné oblečení
Lidé, kteří oblékají výhradně oděvy černé barvy, trpí zpravidla takzvaným syndromem "zavrženého". Pokoušejí se tímto způsobem zmenšit své trápení - černá barva je "odřízne" od vnímání okolního světa. Zapomínají však na jedno: také lidé okolo jsou "odříznuti" od nich.
2. Pijte více vody!
Připomínáme, že různé tekutiny, které požijete v průběhu dne, neobsahují ani dva litry vody, kterou byste měli vypít každý den. Musí to být právě jen čistá přírodní voda napomáhající očistě vašeho těla od překyselení, jehož vznik dnes způsobují prakticky všechny potravninářské výrobky.
3. Buďte vnímaví k vlastním myšlenkám
Pamatujte, že nikdy nedokážete kontrolovat, co říkají nebo čemu věří jiní lidé. Můžete se však rozhodnout být pánem svých vlastních myšlenek, tedy i vlastních slov, která jsou vždy odrazem vaší mysli.
4. Najděte si čas na spánek
Bylo by dobré, kdybyste se před spaním věnovali inspirativní četbě zvyšující vaše vibrace lásky a sebeúcty. Pokud těžko usináte kvůli zvýšené rozumové aktivitě, vstaňte a zapište si všechno, co vám běží hlavou. Až znovu ulehnete, představujte si pouze svá přání, v žádném případě nějaké aktuální problémy
5. Všímejte si krásy kolem
Abyste se obklopili krásou, nemusíte utratit celé jmění. Projděte bytem a oceňte, co krásného nacházíte v každém předmětu. Myslím, že se rychle přesvědčíte, že "krásný" vůbec neznamená "drahý". Abychom viděli krásu, musíme k ní být vnímaví. Rozvíjejte v sobě tuto schopnost!
6. Neberte život příliš vážně
Znamená to naučit se uvolnit, umět se smát a nebýt až tak vážní. Umění uvolnit se vám dá možnost cítit se dobře, i když třeba nějaký dosažený výsledek nebude odpovídat vašemu očekávání. Mít všechno pod kontrolou není možné!
7.Nikdy se nevzdávejte
Pamatujte, že jestliže se vaše přání neplní, znamená to, že vás čeká něco lepšího než teď. Řekněte si, že v životě neexistují ani propady, ani omyly, jsou pouze zkušenosti, které vám pomáhají poznat sebe sama.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama