. . VŠE, CO MNE ZAJÍMÁ. . . .CARPE DIEM ! - VYUŽIJ DEN !

. .Hanka. .Hanka .Hanka. .JEN Z DOBRÉHO SE RODÍ DOBRÉ ! . . Hanka . Hanka. Hanka

. . . . . . FIDE, SED CUI FIDAS, VIDE ! . . . VĚŘ, ALE KOMU VĚŘÍŠ, MĚŘ ! . . . . .čs. film Bílá paní.
DĚKUJI za návštěvu na mém Blogu a PŘEJI VÁM krásný a úspěšný nový týden.Vaše Milena

od 1.11.2017 - UKONČUJI ZDE NA MÉM BLOGU SVOU ČINNOST a BUDU POKRAČOVAT NA Facebooku:NA ÚVOD
NĚKTERÉ SPECIÁLNÍ MNOU VYBRANÉ ZÁSADNÍ - DŮLEŽITÉ ČLÁNKY: - více - klikněte na ně.
DALŠÍ ČLÁNKY NAJDETE NÍŽE či v ARCHIVU:


- KOKOSOVÝ OLEJ - 12 + 1 způsob využití -pomáhá proti bakteriím a kvasinkám
mají specifickou schopnost narušit membrány virů, bakterií, kvasinek a plísní. Ty jsou pak snadno zneškodněny bílými krvinkami.

- vzniká v játrech, vznik podporuje zejm. vit. B6, B12, B9 (kys.listová)-methylačn živiny.

- GLUTATHION "Matka všech antioxidantů" - rubrika Přírodní léky, 5.3.2016.

Methylační živiny (kyselina listová a vitaminy B6 a B12). Jedná se pravděpodobně o vůbec nejdůležitější prvky urč. reakcí- kyselinu listovou = vitamin B9 (zejména v aktivní formě 5-methyltetrahydrofolátu), vitamin B6 (v aktivní formě P5P) a vitamin B12 (v aktivní formě metylkobalaminu). Více zde:Výsledek obrázku pro 2018
Year of the dog.


NEODCHÁZEJME OD ROZEHRANÉ PARTIE A
DOKONČEME, CO JSME ZAČALI.
TO NÁM DÁ NADĚJI, ŽE BUDEME VOLNĚ DÝCHAT.

od 1.11.2017 - UKONČUJI ZDE NA MÉM BLOGU SVOU ČINNOST a BUDU POKRAČOVAT NA - Facebooku: M - Spektrum
. . . . . . . . . . .

7 vnitřních zákonů harmonického života

12. dubna 2015 v 18:18 | pronaladu.cz |  ČLÁNKY

harmonicky-zivot-big

1. Myšlenky jsou materiální povahy
Vše, co sami sebou představujeme, je výsledkem toho, co si o sobě myslíme. Jestliže člověk mluví nebo jedná se špatnými úmysly, pronásleduje ho bolest. Pokud mluvi nebo jedná s úmysly čistými, přichází k němu štěstí, které ho, jako jeho stín, nikdy neopustí. Buddha řekl: "Naše vědomí je vše. Stáváte se tím, na co myslíte." A James Allen říká: "Člověk je mozek."Abyste správně žili, musíte svůj mozek zaplnit "správnými" myšlenkami. Vaše myšlení určuje vaše skutky; vaše skutky určují výsledek. Správné myšlení poskytne vše, co si přejete; nesprávné myšlení je zlo, které vás konec konců zničí.
2. Začínat s málem je normální
Ralf Waldo Emerson řekl: "Každý mistr byl kdysi amatérem." Všichni začínáme s málem, neopovrhujte jím. Budete-li důslední a trpěliví, dosáhnete úspěchu! Nikdo nemůže dosáhnout všeho za jediný den: úspěch přichází k těm, kdo jsou připraveni začít s málem a úporně pracovat, dokud se džbán nenaplní.
3. Odpouštět
Udržovat v sobě hněv je stejné, jako popadnout žhavý uhel se záměrem hodit ho na někoho jiného; spálíte se především vy. Když osvobozujete ty, kdo jsou uzamčeni v kobce neodpuštění, osvobozujete z tohoto vězení sebe sama. Nemůžete utlačovat nikoho bez toho, abyste zároveň neutlačovali sami sebe. Učte se odpouštět. Učte se odpouštět rychleji.
4. Vaše činy mají význam
Ať přečtete kolik chcete přikázání, ať o nich říkáte cokoli, co by znamenala, pokud byste je nenásledovali? Říká se: "Slova nic nestojí." A je to tak. Abyste se rozvíjeli, musíte jednat; abyste se rozvíjeli rychle, je třeba jednat každý den. Sláva vám na hlavu nespadne! Sláva je tu pro všechny, ale poznat ji mohou jen ti, kdo stále jednají.
5. Zkoušejte porozumět
Pereme se se skutečností a pociťujeme hněv, přestali jsme bojovat za pravdu a začali jsme bojovat jen sami za sebe. Stephen Covey řekl: "Nejprve se pokuste porozumět a teprve pak se snažte, aby pochopili vás." To se lehko řekne, ale hůř udělá; musíte vynaložit všechny své síly, abyste pochopili názor "jiného" člověka. Když pocítíte, že vás zaplavuje hněv, potlačte ho. Vyslechněte druhé, pochopte jejich pohled na věc, a získáte klid. Soustřeďte se více na to, abyste byli šťastní, než abyste měli pravdu.
6. Zvítězte nad sebou
Zvítězit nad sebou je cennější, než zvítězit v tísících bitev. Takové vítězství je vaše. Nemohou vám ho vzít ani andělé ani démoni, ani ráj, ani peklo. Ten, kdo nad sebou zvítězí, je silnější než jakýkoli vládce. Abychom zvítězili sami nad sebou, musíme zvítězit nad svým rozumem. Musíme kontrolovat své myšlenky. Nesmějí se valit jako mořské vlny. Možná si říkáte: "Nemůžu přece kontrolovat svoje myšlenky. Ty přicházejí, jak je napadne". Jistě nemůžete ptákovi zabránit, aby nad vámi poletoval, ale můžete mu zabránit, aby si na vaší hlavě udělal hnízdo. Odhánějte myšlenky neodpovídající životním zásadám, podle kterých chcete žít. Buddha říká: "Nikoli nepřítel či ten, kdo nám nepřeje, ale samo lidské vědomí nás láká na nepravou cestu".
7. Žijte v harmonii
Harmonii nenajdeme ani v novém zaměstnání, ani v novém autě, ani v novém sňatku. Harmonie znamená nové možnosti a ty začínají v nás.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama