. . VŠE, CO MNE ZAJÍMÁ. . . .CARPE DIEM ! - VYUŽIJ DEN !

. .Hanka. .Hanka .Hanka. .JEN Z DOBRÉHO SE RODÍ DOBRÉ ! . . Hanka . Hanka. Hanka

. . . . . . FIDE, SED CUI FIDAS, VIDE ! . . . VĚŘ, ALE KOMU VĚŘÍŠ, MĚŘ ! . . . . .čs. film Bílá paní.
DĚKUJI za návštěvu na mém Blogu a PŘEJI VÁM krásný a úspěšný nový týden.Vaše Milena

od 1.11.2017 - UKONČUJI ZDE NA MÉM BLOGU SVOU ČINNOST a BUDU POKRAČOVAT NA Facebooku:NA ÚVOD
NĚKTERÉ SPECIÁLNÍ MNOU VYBRANÉ ZÁSADNÍ - DŮLEŽITÉ ČLÁNKY: - více - klikněte na ně.
DALŠÍ ČLÁNKY NAJDETE NÍŽE či v ARCHIVU:


- KOKOSOVÝ OLEJ - 12 + 1 způsob využití -pomáhá proti bakteriím a kvasinkám
mají specifickou schopnost narušit membrány virů, bakterií, kvasinek a plísní. Ty jsou pak snadno zneškodněny bílými krvinkami.

- vzniká v játrech, vznik podporuje zejm. vit. B6, B12, B9 (kys.listová)-methylačn živiny.

- GLUTATHION "Matka všech antioxidantů" - rubrika Přírodní léky, 5.3.2016.

Methylační živiny (kyselina listová a vitaminy B6 a B12). Jedná se pravděpodobně o vůbec nejdůležitější prvky urč. reakcí- kyselinu listovou = vitamin B9 (zejména v aktivní formě 5-methyltetrahydrofolátu), vitamin B6 (v aktivní formě P5P) a vitamin B12 (v aktivní formě metylkobalaminu). Více zde:Výsledek obrázku pro 2018
Year of the dog.


NEODCHÁZEJME OD ROZEHRANÉ PARTIE A
DOKONČEME, CO JSME ZAČALI.
TO NÁM DÁ NADĚJI, ŽE BUDEME VOLNĚ DÝCHAT.

od 1.11.2017 - UKONČUJI ZDE NA MÉM BLOGU SVOU ČINNOST a BUDU POKRAČOVAT NA - Facebooku: M - Spektrum
. . . . . . . . . . .

REI KI - TAJNÉ SYMBOLY

31. března 2015 v 18:58 | web |  ČÍNSKÁ MEDICÍNA, ALTERNATIVA

+ článek REI KI z 12.5.2015 rubrika ALTERNATIVA

Použití 1.stupeň


O 3 stupních zasvěcení a symbolech se rozepisuji v jiné kapitole.
Nyní předpokládejme, že už 1. zasvěcení máme za sebou.
Tak a co s tím?
I. stupeň:
Po zasvěcení do I. stupně Reiki jsme většinou natěšeni na to, abychom to co nejdříve začali používat. A samozřejmě nejen na sebe, ale taky na své blízké, abychom prostě vyzkoušeli, co to Reiki teda umí.
Musíme si ale uvědomit, že - ať chceme nebo nechceme, jsme více či méně vnitřně ne úplně v pořádku, nejsme "čistí". Tedy - čistí tak, abychom mohli působit na jiné lidi, protože nevíme, zda bychom tomu člověku víc neuškodili než pomohli.
Nejprve je potřeba pomoct sobě, dát sama sebe do pořádku, a to i proto, že při zasvěcení se člověku protáhnou jeho energetické dráhy v těle....zprůchodní se na maximum toho, co v té chvíli jde a další čištění probíhá v následujících týdnech. Určitě je lepší nezačínat s terapií u druhého dřív než po 30 ti dnech od zasvěcení. Je třeba si uvědomit, že ten "hnusík ze zahumusených vlastních trubek" můžeme (pokud bychom nedodrželi tento limit) přenést bezděky na druhého, který - paradoxně - na tom klidně v tu chvíli může být zdravotně líp než my sami.

Výsledek obrázku pro reiki symboly

k

Dai Koo Myo
Dai Koo Myo

http: //www.crystalinks.com/reiki.html - PODROBNÝ POPIS Tento symbol Reiki je nejvyšší symbol Reiki a měl by být používán pouze v naléhavou nebo příliš mnoho zablokování obavy.Tento symbol Reiki se používá spolu s jiným symbolem Reiki, který je známý jako Raku.

Reiki 2. stupeň

ČOU - KU - REI
Symbol síly (generátor energie)
(vodorovná čára = muž, spirála = žena, svislá čára = páteř, protnutí = čakry shora dolů v pořadí 2, 4, 6, 7, 5, 3, 1)
- aktivuje větší množství energie
- podporuje hmotnou úroveň
- čistí prostor od negativní energie
- používá se k žehnání
- používá se jako 1. symbol při terapii
- aktivuje ostatní symboly
- používá se přímo pro kontaktní práci
- při nakreslení před sebe působí jako mentální ochrana při kontaktní práci
Tento symbol aktivuje čakry ve středu dlaní tak, že část nespotřebované hadí síly léčitele vyzářené korunní čakrou do aury je vedena do jeho rukou do středu dlaní a oživuje ruce. Sám o sobě tento symbol při použití umožňuje, aby se přiložením rukou na konkrétní místo určité množství této neutrální energie vyzářilo do tohoto místa a zlepšilo, co zlepšit lze. Samotným přiložením rukou pak o množství energie a jejím využití rozhoduje závědomí léčeného. Pokud je použito afirmace, lze výsledek vůlí ovlivnit. V kombinaci s jinými symboly se tento symbol aktivuje jako první, aby byl zajištěn tok energie a oživení rukou pro aktivaci dalších symbolů.
SEJ - HEJ - KÍ
Symbol lásky (mentální symbol)
- řešení problémů na psychické úrovni
- pracuje se vstupním podvědomím
- uvolňuje psychické bloky, traumata
- odstraňuje zlozvyky, deprese, fóbie
- používá se pro kontaktní práci
Tento symbol umožňuje přístup ke vstupnímu podvědomí, tedy k 1. zóně závědomí, k tzv. neklidné fázi. Jí odpovídá polární energie, tedy aura (patří ještě do 3. dimenze). Umožňuje neklidnou fázi částečně zklidnit, čímž se omezuje nebezpečí vzniku stresu se všemi jeho důsledky. V záznamu reflexních reakcí na vnější podněty v neklidné fázi tlumí nežádoucí reflexní reakce a v auře odtraňuje do jisté míry energetické bloky a informace, které negativním způsobem působí na psychiku. Sám o sobě se dá tento symbol použít pro kontaktní léčení a působí pouze v úrovni aury a neklidné fáze závědomí.

HAN - ŠA - ZAT - ŠOU - NEN
Dálkový symbol (symbol světla)
- léčení na dálku - mentální programování (poslat do budoucnosti na konkrétní problém)
- posílání sobě samému do budoucnosti
- spolu s ČOU - KU - REI a SEJ - HEJ - KÍ se používá pro řešení psychických problémů při kontaktní terapii
Tento symbol umožňuje přístup k čistému podvědomí, tedy k 2. zóně závědomí, k tzv. klidné fázi.
Jí odpovídá nepolární energie, tedy astrální energie a astrální dvojník (4. dimenze).
To umožňuje i práci na dálku v astrálu, tedy v prostorovém poli Země Na dálku je pak možné po navázání astrální linky s léčeným poslat správnou informaci pro dvojníka léčeného člověka, případně jen impulz pro jeho dvojníka (to vyvolá snahu obnovit informace v něm na stav "zdraví").
Nejde tedy o posílání energie na dálku, ale o dálkový astrální impulz k "obnovení systému".
Při kontaktním způsobu léčení je vhodné tento symbol kombinovat se symbolem SEJ - HEJ - KÍ, neboť se současně působí na auru (a neklidnou fázi) a dvojníka (klidnou fázi), tedy 3. a 4. dimenzi. Tento symbol lze poslat i sám sobě do situace, která teprve nastane, protože nastaví potřebné informace pro danou situaci, takže ovlivní výsledek zhmotnění. Tento symbol lze použít kontaktním i dálkovým způsobem.

Reiki 2. stupeň - pomocné symboly
Reiki symbol Zonar

ZONAR
Symbol zpětného chodu času
- je dobrý pro zahájení ošetření, snižuje bolest spojenou s emocionálním léčením
- v kombinaci s HAN - ŠA - ZAT - ŠOU - NEN léčí na dálku
- léčí traumata, která se promítla až do buněčné úrovně
- při karmických problémech v kombinaci s HAN - ŠA - ZAT - ŠOU - NEN poslat energii do minulých životů k vyléčení příčiny, kterou jsme si z nich přinesli
- léčí traumata z dětství, uložená mimo vědomí
- buď je vrátí do vědomí, nebo je odstraní přímo

Tento symbol navazuje na symbol HAN - ŠA - ZAT - ŠOU - NEN, který umožňuje působení ve 4. dimenzi, tedy na astrální úrovni, a to jak v mikrokosmu na astrálního dvojníka, tak i v makrokosmu na prostorové pole Země. Na astrální úrovni je zaznamenáno vše, co je a bylo (v 3. dimenzi, tedy v hmotné úrovni je jen to, co je). A symbol ZONAR umožňuje tzv. zpětný chod času. Tedy na astrální úrovni se vrátit do libovolného času v minulosti. Jde tedy v podstatě o regresi bez hypnózy, čistě magicky. Lze tak najít příčinu současných problémů a pokusit se ji odstranit nebo zmírnit. Při použití tohoto symbolu může dojít k vědomému vybavení si situace z minulosti. Symbol můžeme použít buď cíleně, pokud známe čas, kdy k události došlo, nebo událost jako takovou, nebo necíleně, a pak si závědomí najde něco samo. Tímto způsobem ale nelze léčit karmu - ta se nedá obejít a musí se vyreagovat. Lze jen zmírnit toto vyreagování. Tento symbol lze použít kontaktním i dálkovým způsobem.

OM (vyslovuje se ÁÚM)
Symbol čistoty
- vysoká duchovní energie
- univerzální použití
Tento symbol se používá na závěr a znamená "a tak se staň".
Pro pochopení je jeho použití analogické klávese Enter na klávesnici počítače po zadání všech možných příkazů. Tento symbol instrukce zadané s jinými symboly prostě vykoná. A vykoná je magicky. Tento symbol lze použít kontaktním i dálkovým způsobem.Reiki symbol Hosanna
Hosanna Reiki symbol
Hosanna Reiki symbol as used by Reiki Energy Healers


Reiki Symbol Apta


Reiki Symbol Apta
Reiki Symbol Apta


Reiki symbol Rama
Rama Reiki symbol
Raku Reiki Symbol
Raku Reiki Symbol


vasudha Reiki symbol
vasudha Reiki symbol Tento symbol Reiki je upravená verze hákového kříže, a pokud je v pozitivním směru hodinových ručiček, tok energie. Tento symbol je třeba vizualizovat v červené barvě, a důvod pro nahrávání tento obrázek je zde pro vytvoření vašeho lepší vizualizace.Tento symbol Reiki může být použit pro ochranu a léčení černé magie / psychický útok, zlepšení financí, a jak se duchovní požehnání od našich předků a rodiny.Tento symbol také pomáhá při dosahování nepřetržitý růst a prosperitu v oblasti finančního a osobního života.Tento symbol Reiki může být použit pouze Reiki mistrů

Tento symbol Reiki, pokud budeme pozorně sledovat, je kombinací ženské a mužské sexuální energie.To lze také chápat jako jin a jang, jak v čínské kultuře. Podíváme-li se jim pozorně, tento symbol má dva trojúhelníky,
Reiki Symbol Apta
Reiki Symbol Apta
z nichž směrem nahoru obklad trojúhelník je také používán jako pro mužský pohlavní energie, zatímco směrem dolů trojúhelník symbolizuje žena. Tato kombinace také ukazuje spirální energii mezi tím, který je v obou trojúhelníků. Tento symbol Reiki jen ukazují, že pokud Jin a Jang v sobě spojuje, K dispozici je vzestup a vytvoření nové energie, které udržují vázání silné a zdravé. To může také být přijímána v jiném způsobu chápání, který se používá při mně, a můžete také sledovat, pokud máte také získat stejný pocit s ním.Mám pocit, že když pár je šťastný a samec a samice jsou šťastní ve vztahu, energie Takto vytvořená dostane jim něco v životě. Takže, šťastná rodina, kde muži i ženy jsou šťastní, všichni negativity a blokování jen vyhořet a pár může dostat vše, co chcete v životě.

Používáme tento symbol Reiki sjednotit pár, mám na mysli, pokud je jejich jakékoliv blokády v každém vztahu, pomáhá při jejich uvedení blíž. Tento symbol také pomáhá v bezdětných párů, kteří se snažili všechny druhy léků, ale bez úspěchu.Tento symbol také pomáhá při hojení jakékoliv fyzické nebo duševní zablokování jakéhokoliv
přijímače

.Kreslení tento symbol Reiki na jakékoli blokované oblasti, pomáhá při 5 až 10 minut. Všichni si také vzít tisk z tohoto symbolu a udržet si ji s sebou pro lepší a aktivní fyzické rutiny. Tento symbol Reiki může být použit pro všechny Reiki Masters, a ti, kteří jsou naladěni na Reiki mistr symbolu Dai Koo Myo. Tento symbol by měl být zobrazeny v červené a zlaté barvy, lepší léčení Reiki výsledky.

OM
REIKI MUSIC - Om mantra 12 Hour Full Night Meditation with ocean Sound with Tibetan MonkOM Amethyst tiger eye Lapis Lazuli Point Reiki Chakra Beads Pendant KL9869

______________________________________________________________________________
R E K L A M A. Seznam.cz :
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama