. . VŠE, CO MNE ZAJÍMÁ. . . .CARPE DIEM ! - VYUŽIJ DEN !

. .Hanka. .Hanka .Hanka. .JEN Z DOBRÉHO SE RODÍ DOBRÉ ! . . Hanka . Hanka. Hanka

. . . . . . FIDE, SED CUI FIDAS, VIDE ! . . . VĚŘ, ALE KOMU VĚŘÍŠ, MĚŘ ! . . . . .čs. film Bílá paní.
DĚKUJI za návštěvu na mém Blogu a PŘEJI VÁM krásný a úspěšný nový týden.Vaše Milena

od 1.11.2017 - UKONČUJI ZDE NA MÉM BLOGU SVOU ČINNOST a BUDU POKRAČOVAT NA Facebooku:NA ÚVOD
NĚKTERÉ SPECIÁLNÍ MNOU VYBRANÉ ZÁSADNÍ - DŮLEŽITÉ ČLÁNKY: - více - klikněte na ně.
DALŠÍ ČLÁNKY NAJDETE NÍŽE či v ARCHIVU:


- KOKOSOVÝ OLEJ - 12 + 1 způsob využití -pomáhá proti bakteriím a kvasinkám
mají specifickou schopnost narušit membrány virů, bakterií, kvasinek a plísní. Ty jsou pak snadno zneškodněny bílými krvinkami.

- vzniká v játrech, vznik podporuje zejm. vit. B6, B12, B9 (kys.listová)-methylačn živiny.

- GLUTATHION "Matka všech antioxidantů" - rubrika Přírodní léky, 5.3.2016.

Methylační živiny (kyselina listová a vitaminy B6 a B12). Jedná se pravděpodobně o vůbec nejdůležitější prvky urč. reakcí- kyselinu listovou = vitamin B9 (zejména v aktivní formě 5-methyltetrahydrofolátu), vitamin B6 (v aktivní formě P5P) a vitamin B12 (v aktivní formě metylkobalaminu). Více zde:Výsledek obrázku pro 2018
Year of the dog.


NEODCHÁZEJME OD ROZEHRANÉ PARTIE A
DOKONČEME, CO JSME ZAČALI.
TO NÁM DÁ NADĚJI, ŽE BUDEME VOLNĚ DÝCHAT.

od 1.11.2017 - UKONČUJI ZDE NA MÉM BLOGU SVOU ČINNOST a BUDU POKRAČOVAT NA - Facebooku: M - Spektrum
. . . . . . . . . . .

ČCHI, PRÁNA, ŽIVOTNÍ SÍLA

31. března 2015 v 22:16 | Milena |  MASÁŽE, AKUPRESURA apod.

Tři energetické dráhy v nás

V každém člověku je uložena pozitivní síla, která se schopná vyvést nás z obtížných životních situací. Pokud si přejeme, vyřeší všechny naše potíže.

Uvnitř nás existují tři hlavní energetické dráhy: levá, pravá a střední.


Levá energetická dráha - dráha měsíční

Měsíční dráha stoupá podél levé strany našeho těla, na čele se kříží a končí v pravé polovině hlavy. Má v nás na starosti naše city, to jak moc umíme mít rádi maminku a tatínka, své kamarády, všechny ostatní i samy sebe. Je v ní také uložena všechna naše minulost.Pravá energetická dráha - dráha sluneční

Sluneční dráha stoupá podél pravé strany našeho těla, na čele se kříží a končí v levé polovině hlavy. Má v nás na starosti všechny činnosti, které děláme. Hraní s hračkami, běhání s kamarády, malování, sportování, učení, zkrátka vše, co děláme a na co myslíme. Je v ní uložena naše budoucnost.Střední energetická dráha - dráha přítomnosti

Dráha přítomnosti stoupá středem našeho těla a prochází vrcholem hlavy ven. Udržuje nás v přítomném okamžiku, teď a tady. Dělá nás radostnými, spontánními, hravými, milými a milujícími. Proto je důležité, aby tato dráha byla čistá a mohla v ní stále proudit naše vnitřní mateřská energie. Ať děláme cokoliv, můžeme se díky dráze přítomnosti cítit vždy skvěle.

Co všechno nám vlastně může meditace přinést?
* mír se sebou samým a svým okolím *
* harmonizaci po stránce fyzické, mentální a emociální *
* radost ze života *
* sebepoznání - lépe vnímáme své kvality a nedostatky *
* sebeúctu a sebedůvěru *
* schopnost odpouštět *
* vibrační vědomí, tj. vědomí na jemné úrovni naší bytosti *
* zlepšení zdraví *
* empatii - schopnost vcítění se do druhých lidí *
* rozlišování, co nám prospívá a co ubližuje *
* tvořivost *
* schopnost těšit se pospolitostí *
* schopnost řešit své potíže efektivně *
* sílu ke správnému rozhodování a jednání a mnoho dalšího...*

SEDM KLENOTŮ - PC HRA, U KTERÉ DOSÁHNETE OSVÍCENÍ


Hra Sedm klenotů je založena na vědecké hypotéze, která říká, že v každém člověku je uložen jemný energetický systém - tří hlavní energetické dráhy a sedm energetických center - čaker. Pokud mateřská energie, která sídlí v křížové kosti, projde všemi centry, naše vědomí se napojí na kolektivní vědomí a naše bytost zažívá nový rozměr lidské existence - stav bez myšlenek (nirvičara). Tento stav naplňuje naši bytost radostí z čistého bytí, klidem a spokojeností. Postupně se naše vědomí ustaluje v přítomnosti, která je jedinou skutečností. Sedmé centrum se otevře na základě našeho přání po sebepoznání. Kdo skutečně jsme, můžeme poznat pouze, pokud se otevře toto sedmé centrum. Tomuto stavu se říká osvícení.
Ovládání hry je jednoduché. Pohyb červeného trojúhelníčku (naše mateřská energie) je řízen pomocí šipek. Smyslem hry je projít postupně všech sedm energetických center až do posledního, které je na vrcholu herního pole. Každé centrum je chráněno zámkem a může ho projít jen ten, kdo k tomu získal oprávnění. Oprávnění dostaneme, pokud máme klíč k příslušnému centru. Centra i klíče, které k sobě patří, jsou označeny stejnou barvou. Otevřením druhého centra se dostáváme ke zdroji čistého, pravého vědění. Ve hře ho najdeme v podobě knihy. Jen tak se otevře přístup ke třetímu klíči. Sedmé centrum je obklopeno egem (mylným ztotožněním s nepravým já) a superegem (falešnými podmíněnostmi, které jsme si vytvořili). Tyto dvě překážky odstraníme nalezením zázračných nápojů (sómy, ambrózie). Pak už je přístup k osvícení sedmého centra volný.
Postup vzhůru se nám snaží překazit duchové (mrtvé duše) a negativity v podobě zlých, chodících mužů. Každé setkání s těmito nepříznivými bytostmi oslabí mateřskou energie a na ukazateli života ztratíme určité množství síly. Máme celkem tři životy. Pokud vyprší, hra se vrátí na začátek. Pokud se dostaneme do sedmého centra, získáváme osvícení - poznání sama sebe! V průběhu hry můžeme ukládat aktuální stav pomocí klávesy S. V menu pak můžeme uloženou hru opět vyvolat pomocí klávesy L nebo kliknutím levého tlačítka myši na tlačítko "nahrát hru". Uložením aktuální hry se staré uložení vymaže.
Hypotézu, o které ve hře jde, si můžete ověřit i na svém vlastním energetickém systému. Stačí, když si na vrchol hlavy, tj. na sedmé energetické centrum, položíte otevřenou dlaň své ruky. Zde si stačí přát, aby se ve Vás probudila vnitřní mateřská energie. Pak pomalu zvedejte otevřenou dlaň nad hlavu a zkuste vnímat ze vzdálenosti 10 - 20 cm od hlavy, zda cítíte nějakou energie. Projevuje se jako teplý nebo studený vánek, který proudí z hlavy. Různé vjemy (mravenčení, jemné píchání, chlad, teplo, tíhu nebo tlak) můžete cítit i na otevřených dlaních. Energii můžete cítit i přímo ve svém těle, v čakrách nebo podél páteře.


______________________________________________________________________________
R E K L A M A. Seznam.cz :
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama