. . VŠE, CO MNE ZAJÍMÁ. . . .CARPE DIEM ! - VYUŽIJ DEN !

. .Hanka. .Hanka .Hanka. .JEN Z DOBRÉHO SE RODÍ DOBRÉ ! . . Hanka . Hanka. Hanka

. . . . . . FIDE, SED CUI FIDAS, VIDE ! . . . VĚŘ, ALE KOMU VĚŘÍŠ, MĚŘ ! . . . . .čs. film Bílá paní.
DĚKUJI za návštěvu na mém Blogu a PŘEJI VÁM krásný a úspěšný nový týden.Vaše Milena

od 1.11.2017 - UKONČUJI ZDE NA MÉM BLOGU SVOU ČINNOST a BUDU POKRAČOVAT NA Facebooku:NA ÚVOD
NĚKTERÉ SPECIÁLNÍ MNOU VYBRANÉ ZÁSADNÍ - DŮLEŽITÉ ČLÁNKY: - více - klikněte na ně.
DALŠÍ ČLÁNKY NAJDETE NÍŽE či v ARCHIVU:


- KOKOSOVÝ OLEJ - 12 + 1 způsob využití -pomáhá proti bakteriím a kvasinkám
mají specifickou schopnost narušit membrány virů, bakterií, kvasinek a plísní. Ty jsou pak snadno zneškodněny bílými krvinkami.

- vzniká v játrech, vznik podporuje zejm. vit. B6, B12, B9 (kys.listová)-methylačn živiny.

- GLUTATHION "Matka všech antioxidantů" - rubrika Přírodní léky, 5.3.2016.

Methylační živiny (kyselina listová a vitaminy B6 a B12). Jedná se pravděpodobně o vůbec nejdůležitější prvky urč. reakcí- kyselinu listovou = vitamin B9 (zejména v aktivní formě 5-methyltetrahydrofolátu), vitamin B6 (v aktivní formě P5P) a vitamin B12 (v aktivní formě metylkobalaminu). Více zde:Výsledek obrázku pro 2018
Year of the dog.


NEODCHÁZEJME OD ROZEHRANÉ PARTIE A
DOKONČEME, CO JSME ZAČALI.
TO NÁM DÁ NADĚJI, ŽE BUDEME VOLNĚ DÝCHAT.

od 1.11.2017 - UKONČUJI ZDE NA MÉM BLOGU SVOU ČINNOST a BUDU POKRAČOVAT NA - Facebooku: M - Spektrum
. . . . . . . . . . .

DETOXIKACE TĚŽKÝCH KOVŮ A LÉČBA ZÁNĚTU SILOU KORIANDRU

4. února 2015 v 11:33 | http://www.prepper.cz/ |  BYLINKY a PLODY
Protizánětlivá síla a schopnost detoxikace KORIANDRU je obrovská. Je to léčivá bylina, jejíž semena jsou známá jako "koriandr" a je velmi nedoceněná v západní kultuře.
Jestliže trpíte nějakým zánětlivým onemocněním jako je artritida, autoimunitní poruchy, srdeční nemoci, tzv.mozková mlha, únava, záněty střeva a jiná vysilující onemocnění, pak KORIANDR je přírodní řešení právě pro vás.

Obsahuje mnoho rostlinných živin, flavonoidů a aktivních fenolických sloučenin a byl starověkými kulturami používán při špatném trávení či jiným zažívacím poruchám a nedávná studie potvrdila, že tato bylinka opravdu pomáhá při onemocnění žaludku. Dr. James A. Duke, Ph.D., vysloužilý botanik z USDA a autor "Příručky léčivých bylin", tvrdí, že pití šálku čaje z koriandrových listů může napravit jakoukoliv formu žaludečních potíží.http://www.globalhealingcenter.com/benefits-of/cilantro

KORIANDR má v sobě dvě specifické sloučeniny známé jako cineol a kyselina linoleová a obě tyto substance mají anti-artritické a antirheumatické vlastnosti. Další látka, kterou koriandr obsahuje, je známá jako dodecenal a je dvakrát tak silná v léčbě infekcí a vymýcení škodlivých mikrobů z těla, než antibiotikum gentamicin.
Tato bylinka je také přírodní dezinfekcí, která pomáhá rychleji hojit zranění a je PŘÍRODNÍ CHELACÍ (odvádění těžkých kovů z těla ven)
Konzumace několik polévkových lžic koriandru denně (například v syrovém pestu), (http://www.rawfoodinfo.com/articles/art_cilantroremheavymetals.html
nebo sušený koriandr v tobolkách je vynikajícím prostředkem při očistě od těžkých kovů jako je rtuť, arzenik a olovo, které se hromadí v tkáních z životního prostředí a jídla. Přidáním šťávy z koriandru do klystýru z kávy je dalším úžasným způsobem jak se detoxikovat od těžkých kovů. Zde:http://www.naturalnews.com/027942_cilantro_heavy_metals.html


KORIANDR JE PŘÍRODNÍ PROTIZÁNĚTLIVÝ LÉK
Co se týká zánětů, proběhl výzkum v the All India Institute of Medical Sciences (AIIMS) v New Delhi v Indii a zjistilo se, že práškový extrakt z koriandrových semen léčí revmatický zánět lépe než steroidy.
Stejně tak tento extrakt utišil zánět kloubu, jež je také součástí artritidy.
" Ujali jsme se tohoto experimentu poté, co jsme našli zmínku o koriandru v Ayurvédě a Unani, kde píší o jeho protizánětlivých a antirheumatických účincích," řekl Surender Singh, spoluautor této studie publikované v theIndian Journal of Medical Research. Tradiční Ayurvéda a Unani dlouho používají koriandr pro léčbu zánětů. Zde:http://www.everydayhealth.com
V roce 2004 byla publikována studie v časopise Food Chemistry, která popisovala výhody koriandru a poznamenala, že extrakt z listů koriandru je nejvíce silný. Kdo trpí chronickými zánětlivými potížemi, koriandr je výtečným prostředkem pro léčbu, protože mírní záněty a má jedinečné antioxidační vlastnosti.

JAK ZAŘADIT KORIANDR DO STRAVY?
Rozmixovat do denního smoothies (syrový koktejl z ovoce a zeleniny) (http://mariefrohlich.blogspot.com).
Můžete ho přidávat do svých ovocných a zeleninových šťáv, posypat jím salát a jiná jídla. Nasekaný koriandr chutná skvěle v čerstvé salse, pomazánkách a zálivkách na saláty.
Autor: Jonathan Benson, pro NaturalNews
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama