. . VŠE, CO MNE ZAJÍMÁ. . . .CARPE DIEM ! - VYUŽIJ DEN !

. .Hanka. .Hanka .Hanka. .JEN Z DOBRÉHO SE RODÍ DOBRÉ ! . . Hanka . Hanka. Hanka

. . . . . . FIDE, SED CUI FIDAS, VIDE ! . . . VĚŘ, ALE KOMU VĚŘÍŠ, MĚŘ ! . . . . .čs. film Bílá paní.
DĚKUJI za návštěvu na mém Blogu a PŘEJI VÁM krásný a úspěšný nový týden.Vaše Milena

od 1.11.2017 - UKONČUJI ZDE NA MÉM BLOGU SVOU ČINNOST a BUDU POKRAČOVAT NA Facebooku:NA ÚVOD
NĚKTERÉ SPECIÁLNÍ MNOU VYBRANÉ ZÁSADNÍ - DŮLEŽITÉ ČLÁNKY: - více - klikněte na ně.
DALŠÍ ČLÁNKY NAJDETE NÍŽE či v ARCHIVU:


- KOKOSOVÝ OLEJ - 12 + 1 způsob využití -pomáhá proti bakteriím a kvasinkám
mají specifickou schopnost narušit membrány virů, bakterií, kvasinek a plísní. Ty jsou pak snadno zneškodněny bílými krvinkami.

- vzniká v játrech, vznik podporuje zejm. vit. B6, B12, B9 (kys.listová)-methylačn živiny.

- GLUTATHION "Matka všech antioxidantů" - rubrika Přírodní léky, 5.3.2016.

Methylační živiny (kyselina listová a vitaminy B6 a B12). Jedná se pravděpodobně o vůbec nejdůležitější prvky urč. reakcí- kyselinu listovou = vitamin B9 (zejména v aktivní formě 5-methyltetrahydrofolátu), vitamin B6 (v aktivní formě P5P) a vitamin B12 (v aktivní formě metylkobalaminu). Více zde:Výsledek obrázku pro 2018
Year of the dog.


NEODCHÁZEJME OD ROZEHRANÉ PARTIE A
DOKONČEME, CO JSME ZAČALI.
TO NÁM DÁ NADĚJI, ŽE BUDEME VOLNĚ DÝCHAT.

od 1.11.2017 - UKONČUJI ZDE NA MÉM BLOGU SVOU ČINNOST a BUDU POKRAČOVAT NA - Facebooku: M - Spektrum
. . . . . . . . . . .

VELKÝ HOROSKOP na rok 2015: Kozoroh

28. ledna 2015 v 13:30 | http://krasna.nova.cz/clanek/tajemno/velky-horoskop-na-rok-2015-kozoroh-vodnar-ryby.html |  CO MĚ ZAJÍMÁ
Tento rok bude pro některé z nás opravdu těžký, ale zároveň i očistný.
2015

Co přinese rok 2015 ženám v oblasti lásky? O tom jsme si povídali s věštkyní a duchovní poradkyní v jedné osobě - Zdenkou Smetankovou.

To, jaký budeme mít rok, je v první řadě v našich vlastních rukou. Víme ale, jakou milostnou předpověď rok 2015 chystá obecně. Každá z nás si v ní jistě najde i něco pro sebe.

I letošek bude pro naše srdeční záležitosti náročnější. Přežijí jen ty vztahy, které jsou skutečně založeny na lásce a harmonii duší. Dva lidé by se měli vzájemně podporovat a nikoli omezovat. Ty vztahy, které jsou založeny na závislostí až zneužívání, se budou podle Zdenky Smetankové v tomto roce vyostřovat. Některé z nás tak budou dotlačeny k tomu, abychom takové vztahy konečně začaly řešit. A to i přes obavy o materiální přežití.


Láska

Ty vztahy, o kterých jsme si třeba před pár lety řekli, že je zvládneme udržet - už jen kvůli názoru druhých, finančnímu zajištění, různým materiálním výhodám, dětem nebo rodičům, se v roce 2015 budou zhoršovat. Pokud máte problémového partnera, připravte se na to, že může dělat problémy ještě více.

Rok 2015 je ve vztahové oblasti očistný.

Duše si začínají hledat partnera duše a opouštějí tak karmické partnery.

Na druhé straně mnohé z nás budou v roce 2015 potkávat množství lidí, s nimiž nemáme dořešeny věci z minulosti, ať už z tohoto nebo z minulých životů.

V tomto roce bychom tak měli dopovědět nedopovězené a dát si jednoduše všechny srdeční záležitosti do pořádku.

Měli bychom se snažit udělat tečku za některými věcmi, ale i s potřebným vysvětlením.

PŘEČTI SI TAKÉ:

Pokud váš vztah krize zasáhla už vloni a dořešili jste opravdu všechno, problémů ve vztahu se v roce 2015 obávat nemusíte. Mnohým se právě v roce 2014 podařilo najít si partnera duše a tak si 2015-ku budou užívat po jeho boku maximálně harmonicky.

Zajímavostí pro rok 2015 je, že vznikají atypická partnerství, která ukazují lidem, že se milují duše. Stále častěji tak můžeme potkávat neobvyklé páry, nebo se dokonce stát součástí některého z nich. Jako například starší žena plus mladší muž, Češka + cizinec... Nejde ale o vypočítavost, nýbrž o páry, které se opravdu milují. Takové netradičnější páry mají za úkol ukázat ostatním, že vždy se milují duše - co bude typické i pro tento rok.

Mnohé ženy budou v roce 2015 postaveny před zásadní rozhodnutí: vybrat si svůj život a své štěstí, nebo dát přednost soucitu s partnerem? Na radikální řezy se připravte v situacích, kdy už opravdu cítíte, že je to spíše o zneužívání. Letošek tak bude pro některé z nás opravdu těžký, ale zároveň i očistný.

KOZOROH

Můžete se těšit na mimořádně úspěšný rok. Všichni cílevědomí Kozorozi v roce 2015 dosáhnou toho, o co v roce 2014 tak velmi usilovali. Úspěch je na dosah, vy nyní jen nesmíte polevit.
Nevyhýbejte se lidem, díky novým známostem se dostanete k cenným informacím, které váš úspěch ještě urychlí. Během celého roku 2015 bude při vás stát také Štěstěna, nepokoušejte ji však zbytečným riskantním chováním.
Horoskop - 12


Jaký bude mít Kozoroh rok 2015?

Planeta Saturn, která se o vás stará, bude na vás v tomto roce působit ještě intenzivněji. Její vliv pocítíte již v úvodu roku, leden 2015 bude pro vás mimořádně úspěšný. Pokud jste se přihlásili do nějaké soutěže, těšte se na cenu. Úspěšně budete i na pracovním pohovoru, ve výhledu je také finanční odměna. Saturn vás bude povzbuzovat během celého roku. Pomáhat vám bude zejména v kariéře, nezapomene ale ani na svobodné Kozorohy, kteří by se už opravdu rádi usadili. Nejlepší období budete mít na jaře 2015, kdy se do vašeho života dostane velmi zajímavá osoba. Dejte si ale pozor na to, aby vám život nepřevrátila na ruby. S příchodem léta většinu z vás čekají velké změny. Paradoxně právě v tomto čase budete pociťovat vyčerpanost a zaujmete spíše pasivní postoj. Podzim bude opět hlavně o práci, v zimě si díky své šikovnosti budete moci splnit své sny.

Láska

Dlouhodobá osamělost vám v roce 2015 už opravdu přestane vyhovovat. Touha usazování a hnízdění začne výrazně sílit. Saturn, který vám bude napomáhat hlavně v kariérní oblasti, vám ve spolupráci s Venuší přivede s příchodem jara do života osobu, která vám nedá spát. Místy se budete cítit jako zamilované náctileté, nebojte se udělat první krok a vyznat se ze svých citů. Nejlepší období v lásce vás čeká v červnu. I zadané mohou v tomto období napravit svůj vztah, problémy, které se kupily, už nemůžete více odkládat. Pozor na třetí osobu ve vašem životě, nevěra se rychle provalí a nadělá velkou spoušť. Pokud máte pocit, že váš vztah stojí za záchranu, udělejte v roce 2015 pro to absolutně všechno, co je ve vašich silách. Pokud ze vztahu naopak chcete uniknout, učiňte tak již začátkem roku. Do jara si můžete srdce léčit a v létě se už pomaličku poohlížet po nové spřízněné duši.

Zdraví a krása

Celkově se můžete těšit z pevného zdraví. Ani v roce 2015 vás nečekají výraznější zdravotní problémy, obzvláště pokud jste v roce 2014 skoncovali s některými zlozvyky. Mohli byste ale zvýšit přísun čerstvé zeleniny a ovoce. Zaměřte se také na bylinkové čaje a pravidelně svůj organismus detoxikujte. Hodně sportujte, pohybujte se hlavně na čerstvém vzduchu. Únor a březen budou výraznější na virová onemocnění, zvláště v tomto období dbejte na přísun vitamínu C. V létě odpočívejte a hodně relaxujte. Pozor na adrenalinové sporty, při kterých může zejména v květnu a červenci hrozit riziko úrazů. Na podzim si dopřejte preventivní prohlídky. Pokud chcete začít posilovat, ideální je druhá polovina roku. V zimním období si zvyšte kondici, své tělo začněte také otužovat.

Práce a peníze

V těchto dvou oblastech se vám bude mimořádně dařit. Jak jsme již v úvodu naznačili, rok 2015 vám v kariérní oblasti mimořádně přeje. Čekejte povýšení, finanční odměny, zvýšení platu. Dařit se vám bude i na poli podnikání. Máte skvělé nápady a intuice vás táhne na ta správná místa i k těm správným lidem. Již v úvodu roku poznáte pár nových lidí, kteří výrazně ovlivní váš byznys. Na vaši stranu se postaví i Uran, který už v počátku roku pomůže všem, kteří hledají novou práci. V létě trochu zpomalte a dopřejte si odpočinek. Podzim a zima budou opět akční, hvězdy vám dokonce dopřejí nejednu výhru. Případné problémy s prací překonáte trpělivostí a racionálním uvažováním.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Vicky Vicky | Web | 28. ledna 2015 v 13:32 | Reagovat

pekný blog :)

2 Mili Mili | 12. prosince 2015 v 21:19 | Reagovat

[1]: Velmi děkuji za pochvalu. Potěšila moc. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama