. . VŠE, CO MNE ZAJÍMÁ. . . .CARPE DIEM ! - VYUŽIJ DEN !

. .Hanka. .Hanka .Hanka. .JEN Z DOBRÉHO SE RODÍ DOBRÉ ! . . Hanka . Hanka. Hanka

. . . . . . FIDE, SED CUI FIDAS, VIDE ! . . . VĚŘ, ALE KOMU VĚŘÍŠ, MĚŘ ! . . . . .čs. film Bílá paní.
DĚKUJI za návštěvu na mém Blogu a PŘEJI VÁM krásný a úspěšný nový týden.Vaše Milena

od 1.11.2017 - UKONČUJI ZDE NA MÉM BLOGU SVOU ČINNOST a BUDU POKRAČOVAT NA Facebooku:NA ÚVOD
NĚKTERÉ SPECIÁLNÍ MNOU VYBRANÉ ZÁSADNÍ - DŮLEŽITÉ ČLÁNKY: - více - klikněte na ně.
DALŠÍ ČLÁNKY NAJDETE NÍŽE či v ARCHIVU:


- KOKOSOVÝ OLEJ - 12 + 1 způsob využití -pomáhá proti bakteriím a kvasinkám
mají specifickou schopnost narušit membrány virů, bakterií, kvasinek a plísní. Ty jsou pak snadno zneškodněny bílými krvinkami.

- vzniká v játrech, vznik podporuje zejm. vit. B6, B12, B9 (kys.listová)-methylačn živiny.

- GLUTATHION "Matka všech antioxidantů" - rubrika Přírodní léky, 5.3.2016.

Methylační živiny (kyselina listová a vitaminy B6 a B12). Jedná se pravděpodobně o vůbec nejdůležitější prvky urč. reakcí- kyselinu listovou = vitamin B9 (zejména v aktivní formě 5-methyltetrahydrofolátu), vitamin B6 (v aktivní formě P5P) a vitamin B12 (v aktivní formě metylkobalaminu). Více zde:Výsledek obrázku pro 2018
Year of the dog.


NEODCHÁZEJME OD ROZEHRANÉ PARTIE A
DOKONČEME, CO JSME ZAČALI.
TO NÁM DÁ NADĚJI, ŽE BUDEME VOLNĚ DÝCHAT.

od 1.11.2017 - UKONČUJI ZDE NA MÉM BLOGU SVOU ČINNOST a BUDU POKRAČOVAT NA - Facebooku: M - Spektrum
. . . . . . . . . . .

SANOGEL, ENTEROSGEL, gel pro hloubkovou detoxikaci organismu

7. ledna 2015 v 21:12 | web |  PREVENCE

SANOGEL
Křemičitý sorbent nové generace - bezbarvý, bez chuti, nerozpustný, nevstřebává se do krevního oběhu a neusazuje se na sliznici při dlouhodobém používání.
Sanogel má schopnost absorbovat toxické látky, odpadní produkty metabolismu a radionuklidy z tlustého střeva a krve.

Detoxikační gel bílé barvy, bez chuti a vůně, bez jakýchkoliv vedlejších účinků zabezpečí kompletní očistu organizmu.

Žijeme v době znečištěného prostředí, chemicky upravovaných potravin, v době permanentního stresu. To vše je příčinou hromadění toxinů v našem organizmu, které ho oslabují a vyvolávají řadu nemocí jako např. trávicí potíže, poruchy vyprazdňování, nespavost, únava, vyčerpanost, deprese, porušená imunita, celulitida, rakovina, různá kožní onemocnění, bolesti hlavy, revma... atd.
SANOGEL nám pomáhá se těchto jedů - toxinů zbavit.

Důležité účinky SANOGELU:

  • Rychlá likvidace jedů jakéhokoliv původu, ochrana slinivky břišní proti působení toxínů, podpora vstřebávání a vylučování.
  • Ochrana jater proti poškození toxiny zevního a vnitřního prostředí, podpora syntézy bílkovin, hormonů a vitamínů.
  • Absorbce patogenní mikroflóry a pohlcování jejich toxínů, potlačení příznaků průjmů v krátké době.
  • Vyčištění hlavního zdroje vody v organizmu, imunizace organizmu proti virovým a bakteriálním onemocněním.


Použití: Plnou čajovou lžičku gelu zapijte 2dl tekutiny nebo gel v ní rozmíchejte a roztok vypijte - vždy 2 hodiny po jídle nebo lécích! (Výborně se kombinuje s bylinnými odvary).
Po dobu očistné kúry užívejte Sanogel 2x denně. (Pacientům s chronickými problémy doporučujeme 3x denně).
http://sanogel.eu/

Úžasným čističem je detoxikační gel jménem SANOGEL, který distribuují někteří "vědoucí" majitelé prodejen zdravé výživy. Mám zkušenost osobni i svých známých. Sanogel nejen očistí, ale naváže i toxiny z vnitřních orgánů a odvede je ven z těla. Že dělá zázraky, dokazuje měřící a diagnostický přístroj OBERON, který zachyti stav před a po detoxikaci. Doporučuji.

Diskuze:
Sanogel je zbytečně drahý stojí asi 700 kč stačí zelený jíl za 150 kč účinek je stejný. Jiný názor.
Vyberte si.

Všechno jsou to pasti na Vaše peníze. Organismus se vyčistí nejlépe sám. Zbavte se stresu, pijte čistou vodu s medem a šťávy z čerstvého ovoce a jezte čerstvou zeleninu, ne ovšem tu která Vás nadýmá, střídmě, ale opravdu střídmě vařené vaječné bílky a vařenou netučnou rybu. K tomu kvalitní probiotickou kůru. Pravidelně se hýbejte na čerstvém vzduchu, ale nesportujte. Pouze lázeňské procházky. Dejte si saunu nebo páru. Hodně a dobře spěte. Vynechte televizi, noviny, adrenalinové situace.

Za týden dva máte očišťovací kůru hotovou. Když je tělo zdravé pomůže si samo. Pokud ne, je něco v nepořádku a musíte k doktorovi. Tatu.

"Tata" má pravdu, protože klíčem k problému je změna stravy. Aloe Vera gely je potravina a tvoří pomocný most k této změně. Pasti na peníze jsou dneska markety a nabízené potraviny. K rozlišení co je dobré a co špatné je nutná moudrost. Již Babyloňané říkali, že moudrý se u Aloe zastaví ale pošetilý mávne rukou a jde dál. A platí to i dnes.

Sinflam
http://www.dedekkorenar.cz/ Břetislav Nový
je extra jemná mikrokřemelina (SiO2), která se chová jako koloid, který se z malé části v kyselém prostředí žaludku hydratuje a reaguje s potravními částicemi a je následně jako biologický křemík vstřebáván.
Z mého pohledu se mi jeví jako výkonnější a levnější varianta než jsou známé Schindelovy minerály podobného složení, které jsme druhdy také testovali a prodávali.
Od vstřebaného křemíku očekávám prevenci rakoviny, zlepšení oběhu, zvýšení plasticity vaziv (klouby, kosti, chrupavky, podkoží), zvýšení imunity, zlepšení čištění krevních cest (prokrvení, Meniérova choroba, hučení v uších, skleroza), zlepšení nervových synapsí a nepřímo paměti.
To očekávám i z vnější aplikace.
Vnitřní použití výrobce nenechal schválit, protože se obává administrativních problémů za přípravek, který má tak široký léčivý vliv. Já jsem vám říkal, že ho beru sám 3xD kávovou lžičku v pití po jídlech, obvykle JK v deci vody. Vzhledem ke své spokojenosti jsem ho doporučil i vám a věřím, že vám pomůže.
U Sanogelu je také uvedeno jen to, co státní úředník povolil, proto asi chodíte za mnou do poradny, abych vám doporučil z mého pohledu optimální aplikaci. Nicméně i sanogel můžete vrátit a používat výrobky jiných výrobců dle jejich EU schválených doporučení.
Poznamenávám, že ty jsou nastaveny tak, aby jako potravní doplňky byly doporučovány v prokazatelně zdravotně neúčinném dávkování, protože jinak by musely být schvalovány a předepisovány jako léky. Proto je zákaz zdravotních tvrzení.
Sanogel jsem doporučil rozmíchat pečlivě v 1,5-2 dcl vody, přidat 1 ml NK.
Celkem se mi jeví logické, že tabletu B komplexu spolknete a zapijete předchozím.
Budete-li ale na tom trvat, lze ji přidat do roztoku a vypít s tím.
Pozn,: Něco jako bylina Přeslička, ale nemusíte vařit čaj.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama