. . VŠE, CO MNE ZAJÍMÁ. . . .CARPE DIEM ! - VYUŽIJ DEN !

. .Hanka. .Hanka .Hanka. .JEN Z DOBRÉHO SE RODÍ DOBRÉ ! . . Hanka . Hanka. Hanka

. . . . . . FIDE, SED CUI FIDAS, VIDE ! . . . VĚŘ, ALE KOMU VĚŘÍŠ, MĚŘ ! . . . . .čs. film Bílá paní.
DĚKUJI za návštěvu na mém Blogu a PŘEJI VÁM krásný a úspěšný nový týden.Vaše Milena

od 1.11.2017 - UKONČUJI ZDE NA MÉM BLOGU SVOU ČINNOST a BUDU POKRAČOVAT NA Facebooku:NA ÚVOD
NĚKTERÉ SPECIÁLNÍ MNOU VYBRANÉ ZÁSADNÍ - DŮLEŽITÉ ČLÁNKY: - více - klikněte na ně.
DALŠÍ ČLÁNKY NAJDETE NÍŽE či v ARCHIVU:


- KOKOSOVÝ OLEJ - 12 + 1 způsob využití -pomáhá proti bakteriím a kvasinkám
mají specifickou schopnost narušit membrány virů, bakterií, kvasinek a plísní. Ty jsou pak snadno zneškodněny bílými krvinkami.

- vzniká v játrech, vznik podporuje zejm. vit. B6, B12, B9 (kys.listová)-methylačn živiny.

- GLUTATHION "Matka všech antioxidantů" - rubrika Přírodní léky, 5.3.2016.

Methylační živiny (kyselina listová a vitaminy B6 a B12). Jedná se pravděpodobně o vůbec nejdůležitější prvky urč. reakcí- kyselinu listovou = vitamin B9 (zejména v aktivní formě 5-methyltetrahydrofolátu), vitamin B6 (v aktivní formě P5P) a vitamin B12 (v aktivní formě metylkobalaminu). Více zde:Výsledek obrázku pro 2018
Year of the dog.


NEODCHÁZEJME OD ROZEHRANÉ PARTIE A
DOKONČEME, CO JSME ZAČALI.
TO NÁM DÁ NADĚJI, ŽE BUDEME VOLNĚ DÝCHAT.

od 1.11.2017 - UKONČUJI ZDE NA MÉM BLOGU SVOU ČINNOST a BUDU POKRAČOVAT NA - Facebooku: M - Spektrum
. . . . . . . . . . .

Převod PDF do Wordu? Jde to!

7. ledna 2015 v 21:29 |  POČÍTAČ, ZÁBAVA, HRY
Převod v podstatě z jakéhokoli programu do formátu PDF (Adobe Acrobat) dnes již prakticky není problém. Stačí si nainstalovat tzv. "virtuální tiskárnu," na které "vytisknete" požadovaný dokument a výsledek tohoto "tisku" se uloží do PDF. V tomto směru považuji za nejlepšíPDFCreator , který vyniká především nulovou cenou, kvalitou konverze a schopností spojit více dokumentů do jednoho.
Co ale dělat v případě, kdy potřebujete opačný postup - tedy máte dokument ve formátu PDF a chcete v něm provádět úpravy? Ještě donedávna to byl problém, vyplývající již ze samé podstaty zmíněného formátu, který je primárně určen k zobrazení obsahu, nikoli k jeho úpravám. Buď jste si mohli za nemalé peníze koupit Adobe Acrobat, nebo zkusit štěstí s některou z OCR (optické rozpoznávání textů) aplikací. První možnost byla finančně dosti drahá, druhá pak nepřinášela požadované výsledky - zpravidla došlo k rozhození celé sazby, grafiky atd., což učinilo výsledný dokument nepoužitelným.
Na Internetu existuje služba Convert PDF to Word , která je online, je zdarma a především: umí převod PDF na DOC velice kvalitně! Ovládání je jednoduché: na úvodní stránce tlačítkem Vybrat najdete soubor, který chcete převést a následně stisknete tlačítko Convert and Download. Pak musíte několik vteřin počkat, než se zobrazí dialog pro uložení převedeného souboru.
S čím je nutné počítat: s konverzí PDF na DOC budete úspěšní především u jednodušších dokumentů. Pokud budete zkoušet převod PDFek s náročnou sazbou (já např. zkoušel časopis DP Praha), nejspíše neuspějete. Ostatně není se čemu divit, protože Word sám o sobě náročnější sazbu dokumentů neumí. Co se týká českých znaků - asi v polovině případů byly převedeny korektně, nicméně ne vždy se zadaří podle představ.
V každém případě ale službu Convert PDFto Word doporučuji vyzkoušet a přidat do Oblíbených. Nikdy nevíte, kdy se vám bude hodit! :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama