. . VŠE, CO MNE ZAJÍMÁ. . . .CARPE DIEM ! - VYUŽIJ DEN !

. .Hanka. .Hanka .Hanka. .JEN Z DOBRÉHO SE RODÍ DOBRÉ ! . . Hanka . Hanka. Hanka

. . . . . . FIDE, SED CUI FIDAS, VIDE ! . . . VĚŘ, ALE KOMU VĚŘÍŠ, MĚŘ ! . . . . .čs. film Bílá paní.
DĚKUJI za návštěvu na mém Blogu a PŘEJI VÁM krásný a úspěšný nový týden.Vaše Milena

od 1.11.2017 - UKONČUJI ZDE NA MÉM BLOGU SVOU ČINNOST a BUDU POKRAČOVAT NA Facebooku:NA ÚVOD
NĚKTERÉ SPECIÁLNÍ MNOU VYBRANÉ ZÁSADNÍ - DŮLEŽITÉ ČLÁNKY: - více - klikněte na ně.
DALŠÍ ČLÁNKY NAJDETE NÍŽE či v ARCHIVU:


- KOKOSOVÝ OLEJ - 12 + 1 způsob využití -pomáhá proti bakteriím a kvasinkám
mají specifickou schopnost narušit membrány virů, bakterií, kvasinek a plísní. Ty jsou pak snadno zneškodněny bílými krvinkami.

- vzniká v játrech, vznik podporuje zejm. vit. B6, B12, B9 (kys.listová)-methylačn živiny.

- GLUTATHION "Matka všech antioxidantů" - rubrika Přírodní léky, 5.3.2016.

Methylační živiny (kyselina listová a vitaminy B6 a B12). Jedná se pravděpodobně o vůbec nejdůležitější prvky urč. reakcí- kyselinu listovou = vitamin B9 (zejména v aktivní formě 5-methyltetrahydrofolátu), vitamin B6 (v aktivní formě P5P) a vitamin B12 (v aktivní formě metylkobalaminu). Více zde:Výsledek obrázku pro 2018
Year of the dog.


NEODCHÁZEJME OD ROZEHRANÉ PARTIE A
DOKONČEME, CO JSME ZAČALI.
TO NÁM DÁ NADĚJI, ŽE BUDEME VOLNĚ DÝCHAT.

od 1.11.2017 - UKONČUJI ZDE NA MÉM BLOGU SVOU ČINNOST a BUDU POKRAČOVAT NA - Facebooku: M - Spektrum
. . . . . . . . . . .

Nový VIRUS: chlorovirus ATCV-1

14. ledna 2015 v 17:10 | http://tajemstvi.eu/ |  NEMOCI A LÉČBA

Nový virus: Má ho každý druhý člověk

Nový virus: Má ho každý druhý člověk
12/11/2014
Američtí vědci opět přišli se šokujícím odhalením. Vyplývá z něj, že téměř polovina všech lidí na světě může být hloupější kvůli viru, který v sobě nosí! Jde o chlorovirus ATCV-1, který zasahuje do činnosti mozku, přičemž se vyskytoval až u 44 procent testovaných pacientů. Inteligenční testy u těch, kteří v sobě virus nosili, dopadly hůře, přičemž v úvahu se samozřejmě bral i věk a vzdělání.

Dosud vědci existenci viru tušili, ale vyskytoval se pouze v zelených řasách sladkovodních jezer. Vědcům z Univerzity Johna Hopkinse v Baltimoru a Nebrasca univerzity se zatím nepodařilo prokázat, jak se tímto virem mohl infikovat člověk. Proto se předpokládá, že tento virus dávno nosíme v sobě.
Profesor Robert Yolken vysvětluje, že v těle člověka žijí miliony virů, ale nemusí způsobovat žádné problémy: "Opravdu jen začínáme zjišťovat, co některé z těchto virů, které nosíme, mohou vlastně způsobit. Toto je začátek jiného způsobu nazírání na viry - ne jen jako na ty, co se dostanou dovnitř, nadělají mnoho škody o odejdou, jako Ebola nebo chřipka. Toto je druh na druhém konci spektra. Toto jsou viry, které v sobě nosíme dlouhou dobu a které mohou mít vliv na naše poznávání a chování. "

Virus ATCV-1 podle studie v odborném magazínu Národní akademie věd atakuje geny v mozku, které ovlivňuje. Až v 40 z 92 vzorků výtěrů z krku bylo pozitivně testováno na přítomnost zákeřného viru, tito lidé měli horší výsledky v IQ testech. Vědci vše potvrdili na myších, kterým virus uměle vstříkli. Zaznamenali u nich zhoršení paměti, rozpoznávání okolí, jakož i zhoršení dalších mozkových funkcí.

Testy ukázaly, že virus se přes krev dostává do tkání a napadá geny, včetně těch, které produkují dopamin, tedy životně důležitý hormon ovlivňující paměť, prostorové vidění, emoce a dokonce i radost. Vědci si ještě donedávna mysleli, že virus ATCV-1 nemá žádný účinek na zvířata či lidi.

"Existuje stále více a více studií, které dokazují, že mikroorganismy v našem těle mají větší vliv, než kdokoli předpokládal,"uzavírá profesor James Van Etten z univerzity v Nebrasce.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama