. . VŠE, CO MNE ZAJÍMÁ. . . .CARPE DIEM ! - VYUŽIJ DEN !

. .Hanka. .Hanka .Hanka. .JEN Z DOBRÉHO SE RODÍ DOBRÉ ! . . Hanka . Hanka. Hanka

. . . . . . FIDE, SED CUI FIDAS, VIDE ! . . . VĚŘ, ALE KOMU VĚŘÍŠ, MĚŘ ! . . . . .čs. film Bílá paní.
DĚKUJI za návštěvu na mém Blogu a PŘEJI VÁM krásný a úspěšný nový týden.Vaše Milena

od 1.11.2017 - UKONČUJI ZDE NA MÉM BLOGU SVOU ČINNOST a BUDU POKRAČOVAT NA Facebooku:NA ÚVOD
NĚKTERÉ SPECIÁLNÍ MNOU VYBRANÉ ZÁSADNÍ - DŮLEŽITÉ ČLÁNKY: - více - klikněte na ně.
DALŠÍ ČLÁNKY NAJDETE NÍŽE či v ARCHIVU:


- KOKOSOVÝ OLEJ - 12 + 1 způsob využití -pomáhá proti bakteriím a kvasinkám
mají specifickou schopnost narušit membrány virů, bakterií, kvasinek a plísní. Ty jsou pak snadno zneškodněny bílými krvinkami.

- vzniká v játrech, vznik podporuje zejm. vit. B6, B12, B9 (kys.listová)-methylačn živiny.

- GLUTATHION "Matka všech antioxidantů" - rubrika Přírodní léky, 5.3.2016.

Methylační živiny (kyselina listová a vitaminy B6 a B12). Jedná se pravděpodobně o vůbec nejdůležitější prvky urč. reakcí- kyselinu listovou = vitamin B9 (zejména v aktivní formě 5-methyltetrahydrofolátu), vitamin B6 (v aktivní formě P5P) a vitamin B12 (v aktivní formě metylkobalaminu). Více zde:Výsledek obrázku pro 2018
Year of the dog.


NEODCHÁZEJME OD ROZEHRANÉ PARTIE A
DOKONČEME, CO JSME ZAČALI.
TO NÁM DÁ NADĚJI, ŽE BUDEME VOLNĚ DÝCHAT.

od 1.11.2017 - UKONČUJI ZDE NA MÉM BLOGU SVOU ČINNOST a BUDU POKRAČOVAT NA - Facebooku: M - Spektrum
. . . . . . . . . . .

6 nejsilnějších životabudičů: Zdolají i nádory

7. ledna 2015 v 16:13 | žena.centrum.cz |  PŘÍRODNÍ LÉKY

CORDYCEPS


Patřil prý k tajným prostředkům čínského císařského dvora a dnes stojí za mnoha světovými úspěchy čínských sportovců. Jeho cena už překročila 3000 dolarů za kilogram.

Jde o druh houby, parazitující na housence. Na jaře prorazí stěnu hlavy, odkud vyroste plodnice asi 7-8 centimetrů vysoká.

Cordyceps nejen imunitu zvyšuje, takže pomáhá bojovat proti rakovině, ale dokáže také ve značné míře snížit nepřiměřené projevy imunitního systému (např. při alergii).

Působí jako silné, i když přírodní antibiotikum proti desítkám patogenů včetně pneumokoků, streptokoků a zlatého stafylokoka. Zlepšujezásobování srdce a plic krví; tím í zvyšuje schopnost odolávat únavě a kyslíkovému dluhu. Také snižuje hladinu lipidů krvi, zklidňuje, máantioxidační účinky a napomáhá k odstraňování toxických látek.

Houby vůbec jsou považovány za léčbu budoucnosti. K velmi účinným patří například lesklokorka, ježovec, hlíva ale i obyčejný žampion z obchodu.

VITAMÍN B 17


Vitamín to ve skutečnosti není, jde jen o obchodní název, který zní lépe než kyanid... Čistý vitamin B17 se skládá z derivátů z hořkých mandlí, jak je využívali již ve staré Číně. Vázaný kyanid se uvolňuje při kontaktu s enzymem beta-glukosidáza. Volné molekuly kyanidu usmrcují nádorové buňky, zdravým buňkám ovšem neškodí, protože ty jsou chráněny jiným enzymem. Má v sobě látku laetril, která je bohatě obsažená v jádrech meruněk. Podle svého objevitele za vznikem rakoviny stojí především nedostatek laetrilu.

Laetril obsahuje mimo jiné i polosyntetickou molekulu látky amygdalin. Ten můžeme najít ve více než 1200 rostlinách, především však v jádrech meruněk a hořkých mandlí. Dalším zdrojem této látky jsou i jádra z různých druhů ovoce, jako jsou třeba jablka, hrušky, třešně či švestky, ale najdeme ji i v ostružinách, malinách nebo také v luštěninách.

LAPACHO


Je to přírodní látka obsažená ve stromu Tabebuia avellanedae (n. impetiginosa), který roste v Brazílii a Argentině. Z jeho kůry se připravujelapacho, bylinný nápoj, známý i z našich obchodů a čajoven. Účinou látkou je dehydro-alfa-lapachon.

Lapacho se využívá v tradiční medicíně indiánských kmenů Střední a Jižní Ameriky. Přisuzují se mu například antimikrobiální či antivirové vlastnosti a údajně má schopnost léčit i rakovinu (především prostaty) či nákazu HIV.

ŽENŠEN


Tajemná rostlina Dalekého východu jménem Panax ginseng, které je odvozeno z řeckého výrazu panacea neboli všelék. Používá se odolný kořen: chemické látky v něm obsažené stimulují aktivitu buněk, nazývaných přirození zabíječi (natural killer cells) - a ty skutečně zabíjejí všechny vetřelce, včetně poškozených buněk vlastního těla, z nichž vzniká rakovina. Působí tak jako mimořádně silný antioxidant, takže udržují mládí a celkové zdraví.

Ženšen také působí velkým množstvím látek, které se podobají svou strukturou hormonům, jež naše tělo používá jako obrannou reakci ve stresové situaci. Působí tak proti stresu a únavě. Kromě jiného ženšen povzbuzuje psychickou činnost, zlepšuje paměť, bdělost a soustředěnost.

VITAMÍN C


Za viníka rakoviny a kardiovaskulárních a autoimunitních chorob (např. revmatoidní artritidy, roztroušené sklerózy, Crohnovy choroby atd.) bývá považován oxidační stres. Při jeho potlačování má zásadní anenahraditelnou roli vitamin C. Navíc je nezbytný pro normální průběh důležitých biochemických reakcí, např. detoxikaci cizorodých látek v játrech, správný metabolizmus tuků, podílí se na tvorbě kolagenu (důležitého např. pro klouby a stěny cév)

Rovněž blokuje tvorbu karcinogenů, podporuje imunitní pochody a funkci mozku, podporuje vstřebávání železa, což je důležité pro tvorbu a funkci červených krvinek. Stravou však nedosáhneme potřebné koncentrace, na to je nutné absolvovat injekční nebo infúzní kúru.

GRAVIOLA


Další z exotických bojovníků proti nemoci a smrti, tentokrát prověřený tisíciletou "lesní moudrostí" indiánů z amazonského deštného pralesa Tento plod stromu se jmenuje Anona ostnitá údajně dokáže zdolat rakovinu - speciálně tlustého střeva, prsu, prostaty, plic a dokonce i slinivky…Má také široké spektrum antimikrobiálních vlivů, snižuje vysoký krevní tlak a používá se i při depresích, stresu a nervových poruchách.

O třech složkách tohoto plodu je dokázáno, že jsou při zpomalování růstu rakovinných buněk 10 000x silnější než běžně používané chemoterapeutické léčivo! Na víc účinné látky z tohoto ovoce selektivně pronásledují a zabíjí pouze rakovinné buňky a ty zdravé nepoškozují!

Různé části stromu graviola ( kůra, listy, kořeny, plody i semena) využívali místníé šamani také k léčbě rdce, astmatu, problémů s játry a artritidy.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama