. . VŠE, CO MNE ZAJÍMÁ. . . .CARPE DIEM ! - VYUŽIJ DEN !

. .Hanka. .Hanka .Hanka. .JEN Z DOBRÉHO SE RODÍ DOBRÉ ! . . Hanka . Hanka. Hanka

. . . . . . FIDE, SED CUI FIDAS, VIDE ! . . . VĚŘ, ALE KOMU VĚŘÍŠ, MĚŘ ! . . . . .čs. film Bílá paní.
DĚKUJI za návštěvu na mém Blogu a PŘEJI VÁM krásný a úspěšný nový týden.Vaše Milena

od 1.11.2017 - UKONČUJI ZDE NA MÉM BLOGU SVOU ČINNOST a BUDU POKRAČOVAT NA Facebooku:NA ÚVOD
NĚKTERÉ SPECIÁLNÍ MNOU VYBRANÉ ZÁSADNÍ - DŮLEŽITÉ ČLÁNKY: - více - klikněte na ně.
DALŠÍ ČLÁNKY NAJDETE NÍŽE či v ARCHIVU:


- KOKOSOVÝ OLEJ - 12 + 1 způsob využití -pomáhá proti bakteriím a kvasinkám
mají specifickou schopnost narušit membrány virů, bakterií, kvasinek a plísní. Ty jsou pak snadno zneškodněny bílými krvinkami.

- vzniká v játrech, vznik podporuje zejm. vit. B6, B12, B9 (kys.listová)-methylačn živiny.

- GLUTATHION "Matka všech antioxidantů" - rubrika Přírodní léky, 5.3.2016.

Methylační živiny (kyselina listová a vitaminy B6 a B12). Jedná se pravděpodobně o vůbec nejdůležitější prvky urč. reakcí- kyselinu listovou = vitamin B9 (zejména v aktivní formě 5-methyltetrahydrofolátu), vitamin B6 (v aktivní formě P5P) a vitamin B12 (v aktivní formě metylkobalaminu). Více zde:Výsledek obrázku pro 2018
Year of the dog.


NEODCHÁZEJME OD ROZEHRANÉ PARTIE A
DOKONČEME, CO JSME ZAČALI.
TO NÁM DÁ NADĚJI, ŽE BUDEME VOLNĚ DÝCHAT.

od 1.11.2017 - UKONČUJI ZDE NA MÉM BLOGU SVOU ČINNOST a BUDU POKRAČOVAT NA - Facebooku: M - Spektrum
. . . . . . . . . . .

VODA - Zvláštní fenomén

15. prosince 2014 v 20:56 | mail |  ČLÁNKY
V průběhu let se ve vědeckých laboratořích po celém světě uskutečňují experimenty, jejichž cílem je zjistit více o proměnlivosti struktury vody. Ukázalo se totiž, že právě na struktuře vody závisí, jaké vlastnosti propůjčí živému organismu.
Ruská terapeutka, Anna Jakovlevová, má v tomto ohledu jasno. Roky léčí své pacienty nikoli pilulkami nebo bylinkami, ale vodou. Je přesvědčena, že právě proměnlivá struktura vody je mnohem důležitější než její chemické složení. Díky strukturovatelnosti lze vodě dodat určité vlastnosti. VODA JE MÉDIUM.

Již není tajemstvím, že lze strukturu vody měnit například vlivem hudby, pronášením modliteb či přání, žehnáním, poděkováním a podobně. V souvislosti s pozitivně naladěnými vloženými informacemi může voda léčit, ale nadávky, hrubé výrazy na ni působí tak, že může naše zdraví naopak ničit. Voda je zkrátka citlivá na to, co si myslíme a co říkáme.
Naši předkové možná dobře věděli, co činí, když se před každým jídlem pomodlili. Kromě sakrálního je v tom i praktický smysl. Lidské tělo se skládá z velké části z vody. Stejně jako konzumovaná, reaguje na naše myšlenky a pocity i naše vnitřní voda. Ne nadarmo se říká, že zdraví je výsledkem našich myšlenek.

Tím se podrobně zaobíral Japonec Masaru Emoto a experimentálně prokázal, že voda mění strukturu pod různými vlivy. Důkazem jsou jeho fotografie krystalů vody zmrazených za působení klasické hudby a kladných slov, a krystalů vody, která při zamrazování "poslouchala" heavy metal a nadávky. V prvním případě zachytily snímky krásné krystaly pravidelného tvaru, ve druhém křivé a neuspořádané úlomky.

Již zmiňovaná ruská terapeutka, Anna Jakovlevová, také s kolegy s vodou podobně experimentovala. Měli k dispozici tři rostliny - fialky v květináčích, které byly ve stadiu klidu, nekvetly. První fialku zalévali vodou, která byla "nabita" klasickou hudbou (áriemi z oper Pucciniho a Verdiho). Druhou fialku zalévali vodou, která "poslouchala" kriminální zpravodajství. Třetí fialka dostávala vodu obyčejnou, na kterou se nepůsobilo. Stačil měsíc a druhá fialka uhynula, zatímco ta první krásně rozkvetla. Třetí rostlinka zůstala v nezměněném stavu.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama