. . VŠE, CO MNE ZAJÍMÁ. . . .CARPE DIEM ! - VYUŽIJ DEN !

. .Hanka. .Hanka .Hanka. .JEN Z DOBRÉHO SE RODÍ DOBRÉ ! . . Hanka . Hanka. Hanka

. . . . . . FIDE, SED CUI FIDAS, VIDE ! . . . VĚŘ, ALE KOMU VĚŘÍŠ, MĚŘ ! . . . . .čs. film Bílá paní.
DĚKUJI za návštěvu na mém Blogu a PŘEJI VÁM krásný a úspěšný nový týden.Vaše Milena

od 1.11.2017 - UKONČUJI ZDE NA MÉM BLOGU SVOU ČINNOST a BUDU POKRAČOVAT NA Facebooku:NA ÚVOD
NĚKTERÉ SPECIÁLNÍ MNOU VYBRANÉ ZÁSADNÍ - DŮLEŽITÉ ČLÁNKY: - více - klikněte na ně.
DALŠÍ ČLÁNKY NAJDETE NÍŽE či v ARCHIVU:


- KOKOSOVÝ OLEJ - 12 + 1 způsob využití -pomáhá proti bakteriím a kvasinkám
mají specifickou schopnost narušit membrány virů, bakterií, kvasinek a plísní. Ty jsou pak snadno zneškodněny bílými krvinkami.

- vzniká v játrech, vznik podporuje zejm. vit. B6, B12, B9 (kys.listová)-methylačn živiny.

- GLUTATHION "Matka všech antioxidantů" - rubrika Přírodní léky, 5.3.2016.

Methylační živiny (kyselina listová a vitaminy B6 a B12). Jedná se pravděpodobně o vůbec nejdůležitější prvky urč. reakcí- kyselinu listovou = vitamin B9 (zejména v aktivní formě 5-methyltetrahydrofolátu), vitamin B6 (v aktivní formě P5P) a vitamin B12 (v aktivní formě metylkobalaminu). Více zde:Výsledek obrázku pro 2018
Year of the dog.


NEODCHÁZEJME OD ROZEHRANÉ PARTIE A
DOKONČEME, CO JSME ZAČALI.
TO NÁM DÁ NADĚJI, ŽE BUDEME VOLNĚ DÝCHAT.

od 1.11.2017 - UKONČUJI ZDE NA MÉM BLOGU SVOU ČINNOST a BUDU POKRAČOVAT NA - Facebooku: M - Spektrum
. . . . . . . . . . .

KOČKY jako TERAPIE

15. prosince 2014 v 20:59 | levitas.estranky.cz |  ČLÁNKY

KOČKA- LÉČITEL A BIOREZONÁTOR

Je prokazatelné, že kočky mají příznivý vliv na lidské zdraví.

Felinoterapie neboli léčba kočkou.

se více praktikuje za mořem - v Americe nebo Anglii, ale i v Čechách se tato ojedinělá metoda stává čím dál tím více vyhledávanou a oblíbenou.

Kočky jako terapeutky dokáží snižovat stres a krevní tlak, zvolnit srdeční činnost, navozují pocit uvolnění a pohody.
U pacientů po operačních zákrocích zkracuje felinoterapie dobu rekonvalescence, nepochybně pomáhá s depresemi.
Kladný účinek kočičího společníka byl zaznamenán u mozkové mrtvice, revmatismu, svalové dystrofie u dětí a v případě dalších zdravotních problémů.

O kočce se tvrdí, že na svém majiteli pozná, když není ve své kůži a dokáže na sebe převzít jeho neduhy. Kdo s ní žije v jedné domácnosti, tomu prodlužuje život.

KOČIČÍ ENERGIE

Energie koček je velice užitečná pro lidské zdraví. Znáte to, přijde k Vám kočička, začnete jí hladit, zvíře se k Vám postupně lísá víc a víc, hraje si s Vámi nebo se uvelebí na Vašem klíně.
Možná si to ani neuvědomujete, ale zatímco se bavíte s kočkou, Váš tep se normalizuje, arteriální tlak se snižuje, zlepšuje se mikrocirkulace Vašeho těla, pomalu mizí napětí cév a hladkého svalstva, uvolňuje se, snižuje se Vám případná bolest. Všechno je výsledek biorezonančního efektu.

Kočky kolem sebe vytváří osobitou atmosféru klidu, zmenšují množství konfliktů v rodině, při zooterapii se doporučují pro hyperaktivní děti, kteří se po kontaktu s kočkami zklidňují, naopak děti mlčenliví, uzamčení do sebe, začínají být aktivnější, veselejší a lépe se začleňují do společnosti.

Kočky dokáží vycítit i ty nejjemnější pocity stresu, nervozity, ustaranosti, agrese nebo smutku u člověka. V takovém případě se prostě jen pomazlit nebo se položí na Vás a začnou vrnět. Je těžké si představit kočku, která by neuměla vrnět. Už od samého narození vydávají kočky tento prapodivný zvuk, jen některá častěji a některá málo často. Kočičí vrnění není jen zvláštní písnička, kterou si rády pobroukávají, je to vibrace. Je zajímavé, že všechny kočky, bez výjimky na rase, pohlaví, věku nebo velikosti vrní o stejné frekvenci - 34 cyklů za minutu. A pokud jste si někdy zkusili dát ucho k těsně vrnící kočce, mohli jste si všimnout, že ať už posloucháte kdekoliv na kočičím těle - na bříšku, hlavičce, krku nebo zádech například - vždy je vrnění slyšet se stejnou intenzitou a hlasitostí.

Kočka, jako přirozený biorezonátor, propouští rezonanční vibraci celým svým tělem. Vědci se doposud neshodli na tom, kde je tedy skutečný zdroj vrnění, nicméně ať už je to cokoliv, umí s tím kočka nakládat velice dobře. Během chvilky jí začne vibrovat celé tělo stejnou měrou, takže je ve výsledku úplně jedno, odkud to pochází. Proč ale kočky vrní? Přeci je příroda neobdařila touto úchvatnou schopností jen kvůli tomu, aby pomáhala lidem. Ne - je to jejich druh komunikace a navíc to udržuje kočku zdravou.

Všichni víme, že se o kočkách říká, že mají 9 životů. Celých 9 životů! Kočky se umí v letu perfektně otočit vždy na packy, aby mohly přežít i větší pády. Kočky si poradí se spoustou věcí a ta nejúžasnější schopnost je samoregenerační biorezonanční proces. Při zkoumání této kočičí vlastnosti si vědci všimli, že pokud nachází k kočky nádorové buňky, nachází je vesměs v dolní části těla - a to především na ocase. Že by měly kočky zbytek těla odolnější? Pravděpodobně ano, kočičí ocas je totiž jediná část kočičího těla, která je nejzranitelnější. Biorezonanční efekt k němu nedosahuje tak silně jako ke zbytku těla, a tudíš většina ocenmocnění a narušení se týká předeším zadní části těla kočky.

Když si tedy kočka na Vás lehne a začne vrnět, Vaše dýchání, krevní oběh, svaly, vše začíná postupně rezonovat souhlasně s kočičími vibracemi a začíná se harmonizovat, uvolněte se. Nesnažte se nutit kočku, sama si určí, kolik času je s Vámi potřeba strávit. Pokud není v pořádku více členů rodiny, bude je kočka postupně obcházet, ale nejvíce času bude trávit s tím, kterému je nejhůře. Když Vás bolí hlava, když jste naštvaní nebo ve stresu, zničeho nic se objeví Váš kočičí miláček a můžete jej stokrát poslat pryč s tím, že na ní nemáte náladu nebo že potřebujete pracovat, ale kočka se o Vás bude stejně otírat, vrnět, mazlit se s Vámi, a dokud se sama nerozhodne odejít, tak prostě neodejde.

Tam, kde byla kočka, mizí díry a narušení biologického pole. Stejně jako s člověkem, to funguje i s místy. Kočky jsou schopny velice přesně určit geopatogenní zóny. Představte si to tak, že kočka se "živí" negativní energií. Proto místo, kde bude trávit nejvíce času, je ve skutečnosti místo, které je pro Vás nejméně vhodné, je to místo negativní energie, místo, kde byste neměli strávit moc času. Kočky málokdy tráví většinu svého času tam, kde jim Vy dáte pelech. Tráví nejvíce času tam, kde se mohou nasytit negativní energií, tam, kde je nějaký problém.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama